svako lice ima i svoje nalicje....

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Obe price su istinite...
Nije uopste vazno da li su se licno meni dogodile, ali su istinite .

Prica jedan:

Ona je zena koja je veci deo zivota provela jureci skolu,karijeru.....sjajnog izgleda, i kao i vecina onih koji zive neki svoj svet nauke, prilicno neshvacena u drustvu...
Upoznao ju je na net-u, dugo su pricali o sasvim obicnim stvarima.
On je ozenjen, i to joj je naravno rekao sasvim jasno.
Ipak su dogovorili susret.
Susret se zavrsio u kaficu, uz pice i prijatno caskanje.
Posle mesec dana, ponovo su se videli....susret je zavrsio u krevetu, veoma veoma eksplozivnim seksom.
Dva dana posle toga, ona je otisla zauvek, u SAD gde je nasla posao na jednom institutu.

Prica dva:

Upoznali su se na net-u......Osecalo se da je ekran vruc, od siline strasti.......
Sve je bilo sakriveno, nekim pricicama, nekim uopstenim aluzijama.......
Videli su se.......
Zaprepascenje i neverica prilikom susreta je bila neverovatno velika.
Ispred njega je stajala zena sa slike, nasmejana, sa ocima punim strasti, koja nema nogu.


Price su svaka za sebe jedna celina, i govore samo o tome koliko net, kao i pravi zivot nosi iznenadjenja.......Kako lepih, tako i ruznih.
 
Dvoumeci se da li da stavim "ruznih" ili "tuznih", ipak sam blizi onom prvom....
Razlog je sama osnova tog susreta, iliti odnosa.
Neiskrenost.

Neiskrenost...da ona ubija sve veze pa i ove sa virtuelnim početkom...
Zamisli slična dešavanja, bez epiloga u RL, gde krahu nije doprinela neiskrenost, nego nemogućnost normalne komunikacije usled nedovoljnog poverenja i izvesne uzdržanosti među virtuelnim partnerima, ta barijera je izazvala toliko nesporazuma i neslaganja, da i pored obostrane želje nije došlo do njihovog susreta u RL, e to je tužno ili ružno, pitam se, pitam...
 
Neiskrenost...da ona ubija sve veze pa i ove sa virtuelnim početkom...
Zamisli slična dešavanja, bez epiloga u RL, gde krahu nije doprinela neiskrenost, nego nemogućnost normalne komunikacije usled nedovoljnog poverenja i izvesne uzdržanosti među virtuelnim partnerima, ta barijera je izazvala toliko nesporazuma i neslaganja, da i pored obostrane želje nije došlo do njihovog susreta u RL, e to je tužno ili ružno, pitam se, pitam...

to je zivot...........Isto kao RL......Sretnes nekoga, osetis da te privlaci, a onda izgovoris dve tri gluposti(ne moras ti, moze da ih izgovori neko iz tvog drustva( prilika prodje, i nikad se vise ne vrati........
Ali po pitanju te noge....
Po meni je mnogo gore biti invalid u glavi, i takve osobe, sa telesnim nedostatkom, AKO zele(a svi oni to deklarativno hoce) da budu tretirani ravnopravno sa ostalim u drustvu, onda taj nedostatak moraju prezentirati kao nesto sasvim normalno....Bas u stilu, kako je rekao neko malopre:Eto, osamostalila mi se noga.
AKo se tako nesto ne desi, onda problem nije samo u telesnom nedostatku, nego i u mentalnom, koji je priozasao iz toga.
 
Tako je.........
Odgovor ne mogu ni da zamislim, a da bude opravdan.
Bar ja ne mogu.

Zato sto se ne moze ni dovesti u pitanje da li je opravdan ili ne.Njen je izbor bio da ne kaze i gotovo.A zasto...pa ima razlog.Takve odluke koje neko donese ne dovode se u pitanje jer su usko vezane sa stanjem u kom se osoba nalazi,sa njenim emocijama i nacinom razmisljanja.Znaci od osobe do osobe moze jako mnogo da varira.
 
Onda bi se u startu odrekla nade..."tripovala" je čitavo vreme za računarom da je on voli takvu kakva je, i... :( Nije to ljudi ružno, to je tužno, pa da li je neko od vas bio virtuelno zaljubljen u nepoznatu osobu, ko jeste, shvatiće...:rumenko:

Da, u pravu si.
samo......
Odrasle, zrele osobe, veoma lako shvate da su se zaljubile u SVOJU sliku nekoga sa net-a, a ne u tu osobu.
 
to je zivot...........Isto kao RL......Sretnes nekoga, osetis da te privlaci, a onda izgovoris dve tri gluposti(ne moras ti, moze da ih izgovori neko iz tvog drustva( prilika prodje, i nikad se vise ne vrati........
Ali po pitanju te noge....
Po meni je mnogo gore biti invalid u glavi, i takve osobe, sa telesnim nedostatkom, AKO zele(a svi oni to deklarativno hoce) da budu tretirani ravnopravno sa ostalim u drustvu, onda taj nedostatak moraju prezentirati kao nesto sasvim normalno....Bas u stilu, kako je rekao neko malopre:Eto, osamostalila mi se noga.
AKo se tako nesto ne desi, onda problem nije samo u telesnom nedostatku, nego i u mentalnom, koji je priozasao iz toga.

:worth::worth::worth: Nemam ništa da dodam. Sve mi je to poznato...
 
Koliko vidim, u prvom primeru on je bio savršeno iskren.

Ako tipujete da je "neiskrenost" dobar izgovor koji će joj proturiti zašto nije spreman da bude sa devojkom koja nema nogu, onda..... pa u pravu ste, super je to izgovor. A kako treba konverzacija da počne?

12:45 Ćao, ja sam Nena, imam 25 godina i nemam jednu nogu. Ko si ti?
13:02 Hej, jesi li tu?
13:57 Hej?

I ta devojka bez noge nije na netu zato što ima 60 udvarača ispred. A danas se četovi i upoznavanja zakazuju tako munjevito brzo da, sve i da je baš ludački htela da mu kaže tako nešto, da se "pohvali", ne bi stigla jer bi je pitao da se strtnu i diskonektovao prvom prilikom samo da se ne bi predomislila u međuvremenu.

Mislim, OK, kao nije rekla, pa to nije u redu, ali to i dalje nije kočnica da njih dvoje budu zajedno. Treba biti lav pa reći da si peechka za tako nešto. Ili treba biti lav pa pristati na tako nešto, ima i gorih stvari od amputirane noge. To što preko neta svi traže neke "ribe" za pokazivanje i što je užasno bitno kako će da izgleda devojka, pa i dečko koji je pod rukom..... to je priča za sebe. Ali daleko da vam je sad "neiskrenost" neki dobar reper za ovu diskusiju ovde. To je tako očigledan izgovor da je potpuno besmisleno nastavljati priču.
 
to je zivot...........Isto kao RL......Sretnes nekoga, osetis da te privlaci, a onda izgovoris dve tri gluposti(ne moras ti, moze da ih izgovori neko iz tvog drustva( prilika prodje, i nikad se vise ne vrati........
Ali po pitanju te noge....
Po meni je mnogo gore biti invalid u glavi, i takve osobe, sa telesnim nedostatkom, AKO zele(a svi oni to deklarativno hoce) da budu tretirani ravnopravno sa ostalim u drustvu, onda taj nedostatak moraju prezentirati kao nesto sasvim normalno....Bas u stilu, kako je rekao neko malopre:Eto, osamostalila mi se noga.
AKo se tako nesto ne desi, onda problem nije samo u telesnom nedostatku, nego i u mentalnom, koji je priozasao iz toga.
Izvini ali po ovome što si napisao stvarno stičem utisak da se ovo drugo desilo tebi. Za prvo ne znam.

Ne znam kako bih ja postupila da se tako nešto meni dogodilo, ali svakako ne bih mazala sebi oči time kako me je ta osoba uvredila neiskrenošću.

Nisi brate u stanju da se nosiš s tim i to je normalno. Mislim da će te malo ko osuditi.

Ne tako davno mi je jedan prijatelj pričao nešto slično, samo što mu je ova rekla na čemu je, pa se on jednostavno nije usudio ni da je upozna. Ko zna, možda ga je i "testirala". To je već pogan svoje vrste.

Pa ipak, taj lik se osećao jako snuždeno zbog toga što..... "nije karakter". Da ne upotrebim neke druge izraze. A verovatno ne treba da se oseća tako. + mu je što je iskren prema sebi.
 
Ja sasvim shvatam...sigurno se plasi da li ce ta osoba(sa kojom se dop) da promeni misljenje i da je ostavi...:(

Da, nadala se da se ona tako nesretna uklapa u njegovu "projekciju" njenog virtuelnog lika...:(...jadna žena...

A svi tupite nekada o privlacnosti i osecanjima na visem niovu od onog obicnog,nagonskog...seksualnog. Sta je s tim?

Koliko je ja poznajem ona je uvek davala prednost tom "višem nivou"...

Da, u pravu si.
samo......
Odrasle, zrele osobe, veoma lako shvate da su se zaljubile u SVOJU sliku nekoga sa net-a, a ne u tu osobu.

Nije to tako lako...:rumenko:
 

Back
Top