Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

da li postoji mogucnost blokade dolaznih poziva i sms-ova sa odredjenog broja? imam problema vec duze vreme, sa jednog broja mi stalno stizu poruke i pozivi u sred noci. :otkacio: imali li nekih mogucnosti da se blokira sve sto dolazi sa tog broja?:confused: jer, iskreno nije mi do promene broja

ako je samo jedan broj u pitanju zoves korisnicki servis i kazes im. procedura je sledeca opomenu ga jedanput, ako ponovi uznemiravanje opet zoves korisnicki servis i oni ga ponovo opominju ako se ponovi opet ukidaju broj TRAJNO. malo je nelogicna procedura ali je takva.

ako ti se broj vodi na firmu malo je komplikovanije ali u sustini isto.

zakljucak : zovi korisnicki servis

:bye:
 
Zamislite ona krsina od Samsunga x600 ima opciju za blokiranje poruka sa odredjenih brojeva,a ovaj moj Samsung j200 to nema,ili bar ja nisam nasao...Inace sve iste opcije,pa cak i ikonice ima samsung j200 i svi samsunzi nesto noviji tipa U600,U700...Pa ako neko zna ovo za poruke na Samsungu neka mi kaze...

nemoguce je bloklirati poruke sa nekog odredjenog broja pa makar telefon imao i sto funkcija za tu svrhu..iako ti postavis blokadu na poruke one ce ti opet stizati zato sto server nema enkripciju i ne moze da filtrira poruke kao sto to moze tvoj telefon :!:
 
Hm,sustinski predhodni post je tacan ;)

Ali,potencijalno resenje moze da predstavlja smestanje tih poruka u zaseban folder (da ne smetaju i da se lakse i brze obrisu posle) i da te telefon ne obavestava o pristigloj poruci.
Program se postavlja izmedju prijema poruke i obavestenja o prijemu (ne serveru,nego vlasniku telefona),pri cemu poredi broj sa kog je stigla i broj koji je na blacklisti.Ako je isti broj,prebacuje je u poseban folder i nema nikakvog obavestenja (telefon ne zvoni).
Ovo vazi za symbian telefone....a za ostale to bi bilo jako tesko izvodljivo i slabo ko bi to mogao da uradi. ;)

Znaci kad uzmes neki fleksibilniji telefon bice moguce i ovo i svasta jos... ;)
 
ako je samo jedan broj u pitanju zoves korisnicki servis i kazes im. procedura je sledeca opomenu ga jedanput, ako ponovi uznemiravanje opet zoves korisnicki servis i oni ga ponovo opominju ako se ponovi opet ukidaju broj TRAJNO. malo je nelogicna procedura ali je takva.

ako ti se broj vodi na firmu malo je komplikovanije ali u sustini isto.

zakljucak : zovi korisnicki servis

:bye:

Ha, ha... Ja ispunila obrazac, navela broj, tacno vreme poruka i poziva... Na kraju rekose da nije sa mts-a, nego neke druge mreze, tako da su nemocni. :otkacio:
Sto se tice ukidanja broja, ala je i to sankcija! :thumbdown: Ode u najblizi kiosk i bira koji ce. Jos dobije greb-greb lutriju, poklon poruke itd.
Moj telefon ima tu opciju da blokira pozive i poruke sa odredjenog broja. ;) Sad prelistah, pa videh da ste napisali da ne moze da blokira poruke.
 
Poslednja izmena:
ako je samo jedan broj u pitanju zoves korisnicki servis i kazes im. procedura je sledeca opomenu ga jedanput, ako ponovi uznemiravanje opet zoves korisnicki servis i oni ga ponovo opominju ako se ponovi opet ukidaju broj TRAJNO. malo je nelogicna procedura ali je takva.

ako ti se broj vodi na firmu malo je komplikovanije ali u sustini isto.

zakljucak : zovi korisnicki servis

:bye:

e glupost pa i da ga oni blokiraju i ti da ga blokiras,kupi lepo sim karticu na kiosk i opet te zeza...
 
Mislis na to da ne mogu nepoznati brojevi da te zovu? ima, dugme end call
ako te smara nocu gasi fon,a u toku dana kuliraj,brzo ce mu/njoj dosaditi,treba razumeti poremecene mozgove

Vidi pre nekih 5-6 godina jedan moron je mene zvao kao sad će me zajebava. Ja noću mutirao telefon a preko dana mu se uredno javljao i slušao razne gluposti i prostakluke. Od smrade, pederu do mamu ti i sl. I tako uredno jedno metar dana i bogami zvao on mene bar 7-8 puta dnevno. I jedan dan ja mu kako i dolikuje odgovorim vidi prijatelju sve što si ti nabrojao ja sam. Ali pitam ja tebe ko je veći moron ja koji na ovu zajebanciju nisam izgubio ni dinara kao ni jedan jedini živac jer vidiš da ti se uredno javljam i uvek te prijateljski saslušam ili ti koji na svaki minut ovakvih razgovora krcaš 10-15 dinara. Ućutao i više me nikada nije pozvao.
 

Back
Top