Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

Primećen član
    Učlanjen
    22.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

da li postoji mogucnost blokade dolaznih poziva i sms-ova sa odredjenog broja? imam problema vec duze vreme, sa jednog broja mi stalno stizu poruke i pozivi u sred noci. tkacio: imali li nekih mogucnosti da se blokira sve sto dolazi sa tog broja? jer, iskreno nije mi do promene broja

Elita Panamaman (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

Koji ti je broj telefona!

Primećen član
    Učlanjen
    22.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

Citat Original postavio Panamaman Pogledaj poruku
    Koji ti je broj telefona!
    daj, ne zezaj stvarno imam problem

Moderator BLANKED (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    259

Reci model tvog mobilnog uredjaja.

Primećen član
    Učlanjen
    22.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

motorola v620

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

postoje aplikacije za symbian telefone, a za motorolu neznam

Legenda yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio martina_hingis Pogledaj poruku
    da li postoji mogucnost blokade dolaznih poziva i sms-ova sa odredjenog broja? imam problema vec duze vreme, sa jednog broja mi stalno stizu poruke i pozivi u sred noci. tkacio: imali li nekih mogucnosti da se blokira sve sto dolazi sa tog broja? jer, iskreno nije mi do promene broja
    ako je samo jedan broj u pitanju zoves korisnicki servis i kazes im. procedura je sledeca opomenu ga jedanput, ako ponovi uznemiravanje opet zoves korisnicki servis i oni ga ponovo opominju ako se ponovi opet ukidaju broj TRAJNO. malo je nelogicna procedura ali je takva.

ako ti se broj vodi na firmu malo je komplikovanije ali u sustini isto.

zakljucak : zovi korisnicki servis

Primećen član
    Učlanjen
    22.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

zvala sam, i znam proceduru, ali su mi rekli da to nije toliko cesto! sto i nije da budem iskrena, ali poruke su uzasne!!!! pre bih mozda poruke sprecila, pozive mogu i da ignorisem nekako, ali poruke nikako :S

Legenda yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

sta si to zabrljala pa te neko tako "zlostavlja"....

Ističe se Адриан (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    56

Мартина, долазне позиве не можеш да блокирај (треба код мреже) .
    Ја заиста желим да ти помогнем јер си добра риба, али не могу Сори

Primećen član 1972 (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

A za nokiu 5300,postoji li nešto tipa Black List?

Primećen član
    Učlanjen
    22.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

koliko ja kapiram, sve novije Nokia-e mogu blokirati pozive uz odgovarajuci program

Početnik Srafko (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kod telefona sa Symbian operativnim sistemom je ovo moguce uz proglam Blacklist za pozive a ima i program za sms samo sam zaboravio kako se zove, npr sms forwarder ih preusmerava

http://www.4shared.com/dir/7786333/6...8/sharing.html Nesto zanimljivo za N95

Ističe se
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

pa moze da se blokira na svim novijim nokia telefonima...ja npr. na mom 6300 takodje mogu da blokiram pozive ali poruke je nemoguce blokirati...sad zavisi sta ti taj korisnik salje

Početnik tamara001 (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa nemoguce je to. to nema sanse da se uradi osim preko njih nazalost

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Zamislite ona krsina od Samsunga x600 ima opciju za blokiranje poruka sa odredjenih brojeva,a ovaj moj Samsung j200 to nema,ili bar ja nisam nasao...Inace sve iste opcije,pa cak i ikonice ima samsung j200 i svi samsunzi nesto noviji tipa U600,U700...Pa ako neko zna ovo za poruke na Samsungu neka mi kaze...

Ističe se
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Post Re: Blokada dolaznih poziva i sms-a za odredjeni broj ?????(pomoc)

Citat Original postavio IBM OS/2 Pogledaj poruku
    Zamislite ona krsina od Samsunga x600 ima opciju za blokiranje poruka sa odredjenih brojeva,a ovaj moj Samsung j200 to nema,ili bar ja nisam nasao...Inace sve iste opcije,pa cak i ikonice ima samsung j200 i svi samsunzi nesto noviji tipa U600,U700...Pa ako neko zna ovo za poruke na Samsungu neka mi kaze...
    nemoguce je bloklirati poruke sa nekog odredjenog broja pa makar telefon imao i sto funkcija za tu svrhu..iako ti postavis blokadu na poruke one ce ti opet stizati zato sto server nema enkripciju i ne moze da filtrira poruke kao sto to moze tvoj telefon

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Hm,sustinski predhodni post je tacan

Ali,potencijalno resenje moze da predstavlja smestanje tih poruka u zaseban folder (da ne smetaju i da se lakse i brze obrisu posle) i da te telefon ne obavestava o pristigloj poruci.
    Program se postavlja izmedju prijema poruke i obavestenja o prijemu (ne serveru,nego vlasniku telefona),pri cemu poredi broj sa kog je stigla i broj koji je na blacklisti.Ako je isti broj,prebacuje je u poseban folder i nema nikakvog obavestenja (telefon ne zvoni).
    Ovo vazi za symbian telefone....a za ostale to bi bilo jako tesko izvodljivo i slabo ko bi to mogao da uradi.

Znaci kad uzmes neki fleksibilniji telefon bice moguce i ovo i svasta jos...

Buduća legenda la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Citat Original postavio yioim Pogledaj poruku
    ako je samo jedan broj u pitanju zoves korisnicki servis i kazes im. procedura je sledeca opomenu ga jedanput, ako ponovi uznemiravanje opet zoves korisnicki servis i oni ga ponovo opominju ako se ponovi opet ukidaju broj TRAJNO. malo je nelogicna procedura ali je takva.

Ha, ha... Ja ispunila obrazac, navela broj, tacno vreme poruka i poziva... Na kraju rekose da nije sa mts-a, nego neke druge mreze, tako da su nemocni. tkacio:
    Sto se tice ukidanja broja, ala je i to sankcija! Ode u najblizi kiosk i bira koji ce. Jos dobije greb-greb lutriju, poklon poruke itd.
    Moj telefon ima tu opciju da blokira pozive i poruke sa odredjenog broja. Sad prelistah, pa videh da ste napisali da ne moze da blokira poruke.
    Poslednji put ažurirao/la la dolcevita : 27.09.2008. u 19:37
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Udjes u inbox,odaberes poruku s tog broja,options..add to block list..zatim odes u settings..block sms..by address..stikliras..i to je to..

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1175

ja imam Sony Ericsson w660i, isto pitanje kao i tema shto je?

samo preko operatera moze da se sredi to?

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio yioim Pogledaj poruku

e glupost pa i da ga oni blokiraju i ti da ga blokiras,kupi lepo sim karticu na kiosk i opet te zeza...

Nov član
    Učlanjen
    28.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jel ima neki program koji moze da spreci pozive sa sakrivenog broja???

Elita Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2356

Citat Original postavio Dragan Sremac Pogledaj poruku
    jel ima neki program koji moze da spreci pozive sa sakrivenog broja???
    Mislis na to da ne mogu nepoznati brojevi da te zovu? ima, dugme end call
    ako te smara nocu gasi fon,a u toku dana kuliraj,brzo ce mu/njoj dosaditi,treba razumeti poremecene mozgove
    connect, respect, protect

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio fox_87 Pogledaj poruku
    Mislis na to da ne mogu nepoznati brojevi da te zovu? ima, dugme end call
    ako te smara nocu gasi fon,a u toku dana kuliraj,brzo ce mu/njoj dosaditi,treba razumeti poremecene mozgove
    Vidi pre nekih 5-6 godina jedan moron je mene zvao kao sad će me zajebava. Ja noću mutirao telefon a preko dana mu se uredno javljao i slušao razne gluposti i prostakluke. Od smrade, pederu do mamu ti i sl. I tako uredno jedno metar dana i bogami zvao on mene bar 7-8 puta dnevno. I jedan dan ja mu kako i dolikuje odgovorim vidi prijatelju sve što si ti nabrojao ja sam. Ali pitam ja tebe ko je veći moron ja koji na ovu zajebanciju nisam izgubio ni dinara kao ni jedan jedini živac jer vidiš da ti se uredno javljam i uvek te prijateljski saslušam ili ti koji na svaki minut ovakvih razgovora krcaš 10-15 dinara. Ućutao i više me nikada nije pozvao.
    Ma samo polako nigde ne zurim!

Slične teme

1. Blokiranje dolaznih SMS poruka?
    Autor Loo u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.04.2008., 11:55
  2. pomoc za VIP broj
    Autor okomotano u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.01.2008., 15:21
  3. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 02.01.2008., 20:07
  4. neka marja nesto? poziva mi broj u inostranstvu...
    Autor ignis u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.09.2004., 09:23
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.04.2004., 19:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •