stocking

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 271475

Buduća legenda
Poruka
26.923
Sta raditi kada vas na forumu proganjaju likovi koji imaju drugacije shvatanje sustine,kategorizuju svaki vas post...ma,prosto vam ne daju mira,a pri tom vredaju,izvrcu istinu i nastupaju u coporima.kako se odbraniti od takvih frikova?
 
U tom moru ima toliko mulja da mi se gadi da udem.Da se razumemo,govorim o 2,3%ljudi sa foruma.

Pa to je stvar izbora...il udjes i stisnes zube i plivas ...il ni ne ulazis...
Najgora je ovo solucija koju si odabrala...dala baba dinar da udje u kolo ...a sad bi dala dva da izadje ...

No...moras da prelezis sve forirmske bolesti a onda ces jednog dana biti poštena urmašica ko teta marinac i ja !:mrgreen:
 
Sta raditi kada vas na forumu proganjaju likovi koji imaju drugacije shvatanje sustine,kategorizuju svaki vas post...ma,prosto vam ne daju mira,a pri tom vredaju,izvrcu istinu i nastupaju u coporima.kako se odbraniti od takvih frikova?

A što ćeš se uopšte braniti? More je široko,ima mjesta za sve...Prvih sto goddina je najteže,posle se čovjek i navikne...:lol:
 
Pa to je stvar izbora...il udjes i stisnes zube i plivas ...il ni ne ulazis...
Najgora je ovo solucija koju si odabrala...dala baba dinar da udje u kolo ...a sad bi dala dva da izadje ...

No...moras da prelezis sve forirmske bolesti a onda ces jednog dana biti poštena urmašica ko teta marinac i ja !:mrgreen:

Aj baci neku ako smeš teta Mirka!!! :mrgreen:
 
Ali oni su nedavno napravili od mene samog Lucifera,bez razloga,zbog moje gluposti,nisam dovoljno iskusna na forumu,pa se neke stvari izvitopere i izvrnu...kao da se borim protiv vetrenjaca...istina je,bila sam surova sa nekima,ali zar nije sustina biti iskren?Ne umem da uvijem i stavim masnicu,a ne mogu ni da ignorisem.
 
Ali oni su nedavno napravili od mene samog Lucifera,bez razloga,zbog moje gluposti,nisam dovoljno iskusna na forumu,pa se neke stvari izvitopere i izvrnu...kao da se borim protiv vetrenjaca...istina je,bila sam surova sa nekima,ali zar nije sustina biti iskren?Ne umem da uvijem i stavim masnicu,a ne mogu ni da ignorisem.


iskreni oni,iskrena ti...u čemu je problem?:D
 
Sta raditi kada vas na forumu proganjaju likovi koji imaju drugacije shvatanje sustine,kategorizuju svaki vas post...ma,prosto vam ne daju mira,a pri tom vredaju,izvrcu istinu i nastupaju u coporima.kako se odbraniti od takvih frikova?

Ако сам параноичан то ипак не значи да ме нико не прогања, а? ;)

Дајеш себи превише важности ако си умислила да две трећине форума нема преча посла него да смишља како тебе да прогања у чопорима.
:lol:

Форум и служи за размену другачијих схватања и за сукобе мишљења. Само треба прихватити да то што неко има различито мишљење од тебе не значи да је фрик који окупља чопор за нападе на тебе.

Опусти се и читај мало како други људи на форуму функционишу када се сукобе са неким. Паметни људи се уче на туђим примерима.
 
Ако сам параноичан то ипак не значи да ме нико не прогања, а? ;)

Дајеш себи превише важности ако си умислила да две трећине форума нема преча посла него да смишља како тебе да прогања у чопорима.
:lol:

Форум и служи за размену другачијих схватања и за сукобе мишљења. Само треба прихватити да то што неко има различито мишљење од тебе не значи да је фрик који окупља чопор за нападе на тебе.

Опусти се и читај мало како други људи на форуму функционишу када се сукобе са неким. Паметни људи се уче на туђим примерима.

Da li je tako?Sa tobom se moze i komunicirati,ali neki bas vedaju,a npr.ti ne raagujes....prosvetli me.
Neki se na forumu tako zakrv ,ruzno je,da je to strasno,shvatam da nisam jedina,ali nisam ni od kamena...:sad2:
 
Oni su u mnozini,iskusniji su,odvratan je osecaj kad te onako neko sroza samo zato sto te je pogresno razumeo.Misle da sam kucka,ali uglavnom nisam.kada sam bila,npr.prema aci,svima je bilo smesno.Sada moraju naci novu zanimaciju...

pa i ti možeš biti u množini...čemu služe klonovi?:D
 
pa i ti možeš biti u množini...čemu služe klonovi?:D

Mogu,ali to nije to,vestacko je.
I,uopste nisam paranoicna,hellen,ogavna gljiva mi je rekla da prati moje postove...?Zbog cega? da bi porasla u necijim ocima...to ne kontam.
Ako se ne slazemo u necemu,ipak treba kontrolisati reci,inace se ne razlikujemo od zivotinja,oprostite na poredenju,vredamo cak i zivotinje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top