Poseta dragih gostiju!

tamoneki

Aktivan član
Poruka
1.262
Kusner i Ren su najavili da ce sutra doci u posetu Srbiji. Kusner dolazi da ubedi nase vlasti da povuku zahtev pred medjunarodnim sudom pravde u vezi Kosova. Sta mislite, hoce li uspeti?
Ja ne sumnjam, samo me interesuje u sta ce to biti "uvijeno".
 
Kusner i Ren su najavili da ce sutra doci u posetu Srbiji. Kusner dolazi da ubedi nase vlasti da povuku zahtev pred medjunarodnim sudom pravde u vezi Kosova. Sta mislite, hoce li uspeti?
Ja ne sumnjam, samo me interesuje u sta ce to biti "uvijeno".

ako bude uvijeno u dovoljnu kolicinu kinte, i treba da povuku taj smesni zahtev medjunarodnom sudu..........on ionako nikoga ni na sta ne obavezuje, a kinta je kinta........kosovo je odavno na dovidjenja:bye:
 
i to je najjace sto kusner dolazi iz gruzije u srbiju.

u gruziji i rusiji je pozivao na postovanje suvereniteta gruzije a u srbiju dolazi da trazi od nas da prihvatimo da nas suverenitet ne vredi nista :lol:

a demokrate ce naravno sva ta francuska gomna u slat da izedu :lol:
 
Ja se samo pitam kako se moze verovati evropskim politicarima ako oni krajnje licemerno mogu da u Gruziji kazu da treba postovati njihov suverenitet jer je to po medjunarodnom pravu i odatle dolaze kod nas da nam kazu kako mi treba tog istog prava da se odreknemo. Koliki majmuni treba da budu oni koji to prihvate!?
 
ako bude uvijeno u dovoljnu kolicinu kinte, i treba da povuku taj smesni zahtev medjunarodnom sudu..........on ionako nikoga ni na sta ne obavezuje, a kinta je kinta........kosovo je odavno na dovidjenja:bye:

Pa da je to glupost i da nista ne znaci ne bi ta dva majmuna dolazili u BG da ubedjuju ove nase majmune vec bi ih bolela ona stvar za to ali ti si ocigledno teze retardirana osoba pa je gubljenje vremena objasnjavati ti nesto.
 
Pa da je to glupost i da nista ne znaci ne bi ta dva majmuna dolazili u BG da ubedjuju ove nase majmune vec bi ih bolela ona stvar za to ali ti si ocigledno teze retardirana osoba pa je gubljenje vremena objasnjavati ti nesto.

Prvi deo rečenice je tačan, ali je drugi potpuno besmislen. Čovek očigledno vrlo inteligentan, talentovan ali potputno progrešno usmeren jer prodaje ldp i pro-američke teze. Verovatno za kintu, ali sitnu. :roll:
 
Ja se samo pitam kako se moze verovati evropskim politicarima ako oni krajnje licemerno mogu da u Gruziji kazu da treba postovati njihov suverenitet jer je to po medjunarodnom pravu i odatle dolaze kod nas da nam kazu kako mi treba tog istog prava da se odreknemo. Koliki majmuni treba da budu oni koji to prihvate!?

zakon i prava odredjuju amerikanci.ti kusneri i ostali samo prenose poruku iz vasington.evropa nema svoje misljenje.
ne znam koliko uopste ima smisla da mi o sve ovo pricamo.pricamo na osnovu fakti i logiku a to sve pada u vodu pred amercki imperijalizam.
mozda bi bilo najbolje i najpametnije zatvoriti ceo ovaj pdf na forum jer stvarno nema smisla beskonacno pricati o nesto sto se moze sa samo dve reci definisati a ne razglabati godinama o nekakvu politicku globalnu i regionalnu sutiaciju kad znamo sta stoji iza toga ustvari vise uopste ne stoji iza vec sasvim otvoreno stoji ispred nase oci i razum americki imperijalizam

doduse amerika umire ali kao sto vidimo za sobom ce povuci ceo svet u smrt.
sta mi tu uopste mozemo uraditi.evolucija ljudske civilizacije priblizava se svom dramaticnom kraju.zakon prirode il je mozda amerika i iznad taj zakon.
 
ako bude uvijeno u dovoljnu kolicinu kinte, i treba da povuku taj smesni zahtev medjunarodnom sudu..........on ionako nikoga ni na sta ne obavezuje, a kinta je kinta........kosovo je odavno na dovidjenja:bye:

Стварно ? Ти си смешан, очито да ти је сва памет отишла у мишиће уместо у мозак. Жали боже оваквога коментара, ти си одавно на довиђења требао је ник да ти гласи ИДИ_САДА! :bye:::rotf:
 
Zvaničnici EU ne dolaze u Beograd
13. avgust 2008. | 01:28 -> 09:52 | Izvor: B92
Beograd -- Šef francuske diplomatije Bernar Kušner i komesar za proširenje EU Oli Ren neće doći u Beograd uprkos ranijim najavama.

Njihova jednodnevna poseta Beogradu je odložena. Oni će danas prisustvovati sastanku šefova diplomatija Evropske unije u Briselu, gde će tema biti ovonedeljni sukobi u Gruziji, rečeno je za B92 u francuskoj ambasadi. Za sada se ne zna kada će njih dvojica doći u Beograd.

Prema nezvaničnim informacijama, trebalo da, između ostalog, razgovaraju o najavi Beograda da će od Međunarodnog suda pravde zatražiti da se izjasni o nezavisnosti Kosova, kao i o razmatranju eventualnog napretka u saradnji sa Beogradom po pitanju misije Euleks.

:whistling:
 
ako bude uvijeno u dovoljnu kolicinu kinte, i treba da povuku taj smesni zahtev medjunarodnom sudu..........on ionako nikoga ni na sta ne obavezuje, a kinta je kinta........kosovo je odavno na dovidjenja:bye:

kada smo u poslednjih 10-15 godina dobili iole ozbiljnu kintu za bilo koju sado-mazo oralno-analnu sramotu na koju smo pristali?? NIKADA!!! sta cemo dobiti i sada?? g**** sa mlekom....
 

Back
Top