Kafana Foto caffe

Cicijoooooo,;) Em nudis zemskama tu svoju Beozabrazanu sliku a muskima nis.:rtfm:

Salji prvo nama, pa cemo da damo sud......jelte..:per:

Mi muski imamo OCI za tako nesto.:whistling:....... a i LEK je....gledati fine.....:rotf:

ženske će me mrzeti, zato im i nudim... a pomisao da svaka budala drka na moje slike me ne privlači. :mrgreen:
i oklen ti ideja uopšte da mi treba sud? :zper:
 
:D ako ti tako kazes!

nego, salim se ja Nevesto.jer mi smo jutros, ili samo ja:D, konstatovali ovde da su ljudi na ovom pdf-u malo prsli i da eto zato vole Ameliju i Tiersena...pa eto, to samo znaci da nisi dovoljno prsla.:D
 
Poslednja izmena:
:D ako ti tako kazes!

nego, salim se ja Nevesto.jer mi smo jutros, ili samo ja:D, konstatovali ovde da su ljudi na ovom pdf-u malo prsli i da eto zato vole Ameliju i Tiersena...pa eto, to samo znaci da nisi dovoljno prsla.:D

a ja sam mislila da je prsotina zbog vrtenja jedne iste numere milon puta... :lol:
ako ikada sazrim za ameliju prsnuću i ja dovoljno... mada ne verujem. :mrgreen:
 
Film Amelija Pulen je više za one koji su još zeleni... :D
Čovek bi morao da bude prilično detinjastog raspoloženja i nekako sanjalački orjentisan da bi mu se film svideo. I naravno određena doza naivnosti :D
To je kao neka bajka recimo...
 
ženske će me mrzeti, zato im i nudim... a pomisao da svaka budala drka na moje slike me ne privlači. :mrgreen:
i oklen ti ideja uopšte da mi treba sud? :zper:

Hmmm.:think: prvo nudi sliku svoju.:zper:...onako..a onda se tu Femka, kao ...nedam jer " Zemske ce da je mrze';)

A za muske -Objasnjenje da ce manualno raditi ili ti sa desnicom ili sa levicom....Sve je to pretPostavKA......:mrgreen:

Opet da ponovim, sve su to prazne price o prvima kao i drugima, sve dok se ne vidi osoba.........i njen akt.:per:

Sud ili ti sudovi, se najcesce koriste ili za punjenje ili za odlivanje, pa stoga ,,,,biraj sta ti je srcu drago...Ali zasigurno znam da za pothranjivanje" zemske sujete', neohodne su reakcije oba pola....:rtfm:

Cekam.....:namcor:
 

Back
Top