vreme je za bebe?!!@#!

svejeok

Početnik
Poruka
17
Ne mogu ni da komentarisem koliko je degutantna ta emisija... ali me zanima zna li neko zbog cega se ti ljudi prijavljuju, jel dobiju neke pare? Priznajem da nisam imala stomak da je gledam celu, vec vise puta po malo pa sam mozda propustila tu informaciju
 
jao jednom sam bacila pogled, mnogo mi je seljacka ona muzika, i uopste sve mi je to previse srceparajuce... mogla bi da se napravi i normalna emisija o tome kako je neka beba dosla na svet, ali da ne bude tako pateticno, bukvalno je tuzna emisija :|
 
vreme je za bebe> super serija!
cilj serije je da se poveca natalitet, koliko ja znam, snima se u saradnji sa Ministarstvom zdravlja. ili Ministarstvom za socijalnu politiku Mislim da ucesnici ne dobijaju nista, serija je totalno antimarkentiska, cak je i bez voditelja, da ne bi voditelj predstavljao neki uzor, ucesnici su obicni ljudi
Meni je serija simpaticna. Ne gledam je redovno, ali serija mi je slatka, mogu da je gledam:super::klap:
 
Verovatno onaj ko nema šta da radi...

glupost živa, prave se emisije od običnog života, izgleda da niko nema neke nove ideje da kreira program, nego gledamo svadbe, đipanja, carske rezove...

strašno... jedna odlična serija Rim, umesto u udarnom terminu, daje se u 23h subotom... kvalitet nije bitan, bitan je kvantitet.

a pretplata mora da se palti!
 

Back
Top