Zene kontrolisu - ljubav ili hir?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste razmisljali da muskarac da ne bi izgubio sebe, a i ostao sa njom, moze opstati sa zenom jedino ako je drzi donekle na distanci?

A sad cu objasniti zasto. Da li ste primetili da mame dok im sin ne nadje curu, drze sina uz sebe, neka vise neka manje, da li je to bas uvek znak ljubavi? Ili se radi o manipulaciji i egoizmu (ispunjavanju sopstvenih zelja)? Pa onda kad decko nadje curu, cure uvek pokusavaju da taj decko radi po njenom (nesto slicno kao sto je i mater radila, samo na drugi nacin) - borice se koliko god moze da ga preokrene da bude po njenom i to je uvek tako?
Zasto se zene ne opuste i zasto imaju zelju da stalno nekog kontrolisu?

Ozbiljna tema.
 
Da li ste razmisljali da muskarac da ne bi izgubio sebe, a i ostao sa njom, moze opstati sa zenom jedino ako je drzi donekle na distanci?

A sad cu objasniti zasto. Da li ste primetili da mame dok im sin ne nadje curu, drze sina uz sebe, neka vise neka manje, da li je to bas uvek znak ljubavi? Ili se radi o manipulaciji i egoizmu (ispunjavanju sopstvenih zelja)? Pa onda kad decko nadje curu, cure uvek pokusavaju da taj decko radi po njenom (nesto slicno kao sto je i mater radila, samo na drugi nacin) - borice se koliko god moze da ga preokrene da bude po njenom i to je uvek tako?
Zasto se zene ne opuste i zasto imaju zelju da stalno nekog kontrolisu?

Ozbiljna tema.

tema jeste ozbiljna a odgovor je jednostavan.
zakon jaceg:P.
sto ce reci, zene, kao intelektualno, bioloski, mentalno jaca bica naravno da ce preuzeti vodecu ulogu u odnosu na muskarca:P. kuda bi ovaj svet otisao da je drugacije :P
 
tema jeste ozbiljna a odgovor je jednostavan.
zakon jaceg:P.
sto ce reci, zene, kao intelektualno, bioloski, mentalno jaca bica naravno da ce preuzeti vodecu ulogu u odnosu na muskarca:P. kuda bi ovaj svet otisao da je drugacije :P


Kako to mislis jace? Mozda odredjenim papcima ili sto je vasa zelja da budete.
Kako meni nikad ni jedna nije bila jaca i sposobnija, nego se za sve mene pitalo.
 
Majka od jako dobrog druga je pred njim i njegovom djevojkom izjavila: 'Ti si moj, i nicij vise!'
Nakon sto je pokusala da ih razdvoji, a zasto to nikome nije jasno, jer je djevojka predivna, rekla mu je kako ce ga ubiti, jer samo ona smije da ga posjeduje...
Ja to ne razumijem...
Nikada nisam cula da otac ima slicne ispade.

Sinnke, kako mislis da decko djevojku drzi na distanci?
 
Majka od jako dobrog druga je pred njim i njegovom djevojkom izjavila: 'Ti si moj, i nicij vise!'
Nakon sto je pokusala da ih razdvoji, a zasto to nikome nije jasno, jer je djevojka predivna, rekla mu je kako ce ga ubiti, jer samo ona smije da ga posjeduje...
Ja to ne razumijem...
Nikada nisam cula da otac ima slicne ispade.

Sinnke, kako mislis da decko djevojku drzi na distanci?

mislis na one oceve sto su puskom jurili "zetove" :lol: ...mani se
 
Majka od jako dobrog druga je pred njim i njegovom djevojkom izjavila: 'Ti si moj, i nicij vise!'
Nakon sto je pokusala da ih razdvoji, a zasto to nikome nije jasno, jer je djevojka predivna, rekla mu je kako ce ga ubiti, jer samo ona smije da ga posjeduje...
Ja to ne razumijem...
Nikada nisam cula da otac ima slicne ispade.


Sinnke, kako mislis da decko djevojku drzi na distanci?

Bas tako, ali sto je jos cudnije i cure su takve.

E sad za distancu, pa ne znam bas, probat cu ti objasnit. Jednostavno ja ne dam curi da predje odredjenu granicu u svom ponasanju, po cenu bilo cega. A skoro sve to zele. Samo tesko je naci taj balans jer neke jednostavno ne zele odustati pa moraju biti ostavljene iako to ne zelim itd.
Mislim ne znam ni jednog muskarca u svom okruzenju da se pokusava tako ponasati prema svojoj curi/zeni dok to sve te njihove cure/zene rade ili pokusavaju.
 
Majka od jako dobrog druga je pred njim i njegovom djevojkom izjavila: 'Ti si moj, i nicij vise!'
Nakon sto je pokusala da ih razdvoji, a zasto to nikome nije jasno, jer je djevojka predivna, rekla mu je kako ce ga ubiti, jer samo ona smije da ga posjeduje...
Ja to ne razumijem...
Nikada nisam cula da otac ima slicne ispade.

Sinnke, kako mislis da decko djevojku drzi na distanci?

hard kor :otkacio: to je keva dileja, ali tvoj drug je sam kriv za takvo njeno ponasanje.

tema : posteno pa ko koga zayebe....malo mi njih malo one nas :mrgreen:
 
Poznajem nekoliko zena koje imaju ozbiljnih problema sa majkom od decka, pa i sami momci muke muce sa njima... ali, nisam upoznata ni sa jednim tipom koji je pokusao na sve nacine da ugrozi vezu kcerki, makar se ne slagao sa njenim izborom...

zena takvih znam vise on nekoliko, sta vise ja sam imala slican problem..
ali ako zaista ne znas ni jednog muskarca koji je takav prema cerki trebalo bi da te upoznamo :lol: ima ih naravno
razlika je samo u metodi...kod zena je to histericno, sa puno galame, i sitnih podvala "a la spanska serija"....muskarci to rade drugacije
 
Kako je on kriv?
Sta je on mogao tu da ucini, pa da se ona promijeni?
On je cak bio prisiljen da prekine kontakt sa njom...

ma pricam o dtugu, i moja keva je teska ko trepca ali kad joj se obratim tonom koji nagovestava da me ne zanima njeno misljenje, povuce se i nema dalje diskusije.
da se razumemo postujem ja svoju majku i cenim njene savete ali ne pridrzavam se slepo i ne popustam da realizuje sve svoje hirove. a da za razliku od te "keve" nikad mi se nije mesala u vezu.

samo je on kriv i niko drugi majka je tu da pokusava da se nametne njegovo je da joj da do znanja gde je i sta je....
 

Back
Top