Zasto sve devojke misle da su ribe?

DMC:
Interesuje me zasto sve devojke misle da su ribe ialo ne lice ninasta!Da li sve one misle da su najlepse?Gde im je ogledalo?

To je jos i dobro... Najgore su one koje su fora skromne... puste te da se zajebes, ponadas se.. pa te onda o'lade kada zadjes "malo dublje".

Ali vecina devojaka ne misli da su ribe! To bi u principu trebalo da bude dobro medjutim nije jer se onda dodatno isompleksiraju i misle da ih zelis jer su laka roba i ruzne. I tako... trebace ti puno srece i centimetara :twisted:
 
izuzetno su retke devojke koje sebe dozivljavaju savrsenima... ogromna vecina njih ima nesto na sebi sto je nervira, i sto pokusava da sakrije od ociju drugih... to dovodi do nesigurnosti koja je kod nekih izrazenija a kod nekih ne...

drugim recima, devojke koje sebe smatraju "ribama" su uglavnom prilicno iskomplexirane pa onda pri upoznavanju sa strancem stavljaju na sebe masku nedodirljivosti...

ja preferiram devojke koje ne vode preterano racuna o svom izgledu, jer mi odaju utisak osoba koje su u miru sa svojim telom...
 
d1:
izuzetno su retke devojke koje sebe dozivljavaju savrsenima... :arrow: to jeste :)

ogromna vecina njih ima nesto na sebi sto je nervira :arrow: ma samo traze nesto sto ne postoji, i sto pokusava da sakrije od ociju drugih :arrow: pa da..nosi majicu preko majice :lol: ... to dovodi do nesigurnosti koja je kod nekih izrazenija a kod nekih ne :arrow: :roll: pa doblo

drugim recima, devojke koje sebe smatraju "ribama" :arrow: it`s no good ,su uglavnom prilicno iskomplexirane pa onda pri upoznavanju sa strancem stavljaju na sebe masku nedodirljivosti... :roll: maybe baby

ja preferiram devojke koje ne vode preterano racuna o svom izgledu, jer mi odaju utisak osoba koje su u miru sa svojim telom....
 
Devilishgirl:
izuzetno su retke devojke koje sebe dozivljavaju savrsenima... :arrow: to jeste :)

ogromna vecina njih ima nesto na sebi sto je nervira :arrow: ma samo traze nesto sto ne postoji, i sto pokusava da sakrije od ociju drugih :arrow: pa da..nosi majicu preko majice :lol: ... to dovodi do nesigurnosti koja je kod nekih izrazenija a kod nekih ne :arrow: :roll: pa doblo

drugim recima, devojke koje sebe smatraju "ribama" :arrow: it`s no good ,su uglavnom prilicno iskomplexirane pa onda pri upoznavanju sa strancem stavljaju na sebe masku nedodirljivosti... :roll: maybe baby

ja preferiram devojke koje ne vode preterano racuna o svom izgledu, jer mi odaju utisak osoba koje su u miru sa svojim telom....
ti.... :?

znas sta mislim o tebi.... :D

cmokic.... 8)
 
d1:
Devilishgirl:
izuzetno su retke devojke koje sebe dozivljavaju savrsenima... :arrow: to jeste :)

ogromna vecina njih ima nesto na sebi sto je nervira :arrow: ma samo traze nesto sto ne postoji, i sto pokusava da sakrije od ociju drugih :arrow: pa da..nosi majicu preko majice :lol: ... to dovodi do nesigurnosti koja je kod nekih izrazenija a kod nekih ne :arrow: :roll: pa doblo

drugim recima, devojke koje sebe smatraju "ribama" :arrow: it`s no good ,su uglavnom prilicno iskomplexirane pa onda pri upoznavanju sa strancem stavljaju na sebe masku nedodirljivosti... :roll: maybe baby

ja preferiram devojke koje ne vode preterano racuna o svom izgledu, jer mi odaju utisak osoba koje su u miru sa svojim telom....
ti.... :? :arrow: :lol: ja.ja

znas sta mislim o tebi.... :D :arrow: ne znam..jos sam mala :)

cmokic.... 8) :arrow: jedan :? ...ma da :)
 

Back
Top