Nasilje & seks

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
Prvo mesto po bizarnosti pripalo je restoranu za one sa pritajenim kanibalističkim nagonima. Naime, u japanskom restoranu Nyotaimori služe se suši i sašimi postavljeni na hirurški sto. Ipak, to nije ono što ovaj restoran čini neobičnim. Naime, jela su servirana tako da formiraju golo žensko telo, koje mora da se operiše. Svaki "rez" izaziva krvarenje, pa, ako ste poštovalac grofa Vlada Cepeša - dobro došli i prijatno.


Mushkarce chesto uzbudjuje pomisao da povredjuju zzene. Otkud to?:dontunderstand:
 
Prvo mesto po bizarnosti pripalo je restoranu za one sa pritajenim kanibalističkim nagonima. Naime, u japanskom restoranu Nyotaimori služe se suši i sašimi postavljeni na hirurški sto. Ipak, to nije ono što ovaj restoran čini neobičnim. Naime, jela su servirana tako da formiraju golo žensko telo, koje mora da se operiše. Svaki "rez" izaziva krvarenje, pa, ako ste poštovalac grofa Vlada Cepeša - dobro došli i prijatno.


Mushkarce chesto uzbudjuje pomisao da povredjuju zzene. Otkud to?:dontunderstand:


kakvo je to pitanje???
 
Prvo mesto po bizarnosti pripalo je restoranu za one sa pritajenim kanibalističkim nagonima. Naime, u japanskom restoranu Nyotaimori služe se suši i sašimi postavljeni na hirurški sto. Ipak, to nije ono što ovaj restoran čini neobičnim. Naime, jela su servirana tako da formiraju golo žensko telo, koje mora da se operiše. Svaki "rez" izaziva krvarenje, pa, ako ste poštovalac grofa Vlada Cepeša - dobro došli i prijatno.


Mushkarce chesto uzbudjuje pomisao da povredjuju zzene. Otkud to?:dontunderstand:

Možda, kako mi je lyon69, jednom napisao na nekoj temi, zato što osećaju agresiju prema ženi koja ih privlači. Pre tog komentara nisam strast tako posmatrala, a od tada posmatram i čini mi se jeste to tako.
 
Možda, kako mi je lyon69, jednom napisao na nekoj temi, zato što osećaju agresiju prema ženi koja ih privlači. Pre tog komentara nisam strast tako posmatrala, a od tada posmatram i čini mi se jeste to tako.

Pa...hm...otkud ta agresija? To mi je chudno...nekako nespojivo sa pojmom ljubav...privlachnost ne bi trebala da izaziva agresiju vech mrzznja...
ne razumem to nikako.
 
Kad se stara kurrva hartava izgustira zestokog seksa, onda pocne zeleti nezan grintavi sex.

Sve normalne zene vole da ih tip dohvati i zguzi kao krave, a kad su neposlusne onda da ih isponizava u bulju.
 
Pa...hm...otkud ta agresija? To mi je chudno...nekako nespojivo sa pojmom ljubav...privlachnost ne bi trebala da izaziva agresiju vech mrzznja...
ne razumem to nikako.

Sto me decko vise privlaci to sam grublja i energicnija... narocito ako sa njegove strane ne dobijem isti tretman...
Ne zelim ga povrijediti, ali malo razgaliti da... jako lijepo reaguju na bol...
Nije to agresija, mala grubost, zelja za posjedovanjem...
 
Nocas sam gledala Opru i gosce su bile zene koje muzevi sexualno maltretiraju godinama,siluju...
A one ih ne prijavljuju,misle da imaju pravo na to..da ako ih siluje muz to i nije silovanje.
 
Prvo mesto po bizarnosti pripalo je restoranu za one sa pritajenim kanibalističkim nagonima. Naime, u japanskom restoranu Nyotaimori služe se suši i sašimi postavljeni na hirurški sto. Ipak, to nije ono što ovaj restoran čini neobičnim. Naime, jela su servirana tako da formiraju golo žensko telo, koje mora da se operiše. Svaki "rez" izaziva krvarenje, pa, ako ste poštovalac grofa Vlada Cepeša - dobro došli i prijatno.


Mushkarce chesto uzbudjuje pomisao da povredjuju zzene. Otkud to?:dontunderstand:

Neobichna tema
skoro sam na nekom programu u kasne sate gledala emisiju koja se zvala "Tamna strana ljubavi"
Rech je parovima vecina heteroseksualna koji vole ******* i izmedju ostalog stavljaju neke maske i sredstva za opijanje kao da budu u nekom transu tok ih partner shiba sa prutom... za njih je to vrhunac zadovoljstva
medjutim desilo se par nesretnih sluchajeva gde se partner ugushio
elem vecina koja pristaje da bude zavezana, opijena, da se na njima eksperimentishe su zene
naravno govorim iskljucivo za emisiju
 
Nocas sam gledala Opru i gosce su bile zene koje muzevi sexualno maltretiraju godinama,siluju...
A one ih ne prijavljuju,misle da imaju pravo na to..da ako ih siluje muz to i nije silovanje.

Bas tako.

Prave zene sve dozvoljavaju svojim muzevima, rade, peru, zaradjuju kesh, kuvaju rucak i stalno nose tange i imaju vlaznu pi,cu.:ok:
 
Prvo mesto po bizarnosti pripalo je restoranu za one sa pritajenim kanibalističkim nagonima. Naime, u japanskom restoranu Nyotaimori služe se suši i sašimi postavljeni na hirurški sto. Ipak, to nije ono što ovaj restoran čini neobičnim. Naime, jela su servirana tako da formiraju golo žensko telo, koje mora da se operiše. Svaki "rez" izaziva krvarenje, pa, ako ste poštovalac grofa Vlada Cepeša - dobro došli i prijatno.


Mushkarce chesto uzbudjuje pomisao da povredjuju zzene. Otkud to?:dontunderstand:

It's an animaaal, it's an animaaal,
it's an animal innstinct in meeeee....

Nemau muskarci potrebu da povredjuju, nego da dokazuju dominaciju.
Pa gde ces nesto lepse od teatralnog pljeskanja zenske guzice, punom shakom na golo, onako :okok:
 

Back
Top