Da li volite da se setate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da... volim...
Naravno da je lepse u drustvu, ali ebiga, nikome to nije zanimljivo... Zbog toga najcesce sama, po keju, parkovima ili jednostavno- tumarajuci ulicama...

Rano ujutro i kasno u noc je najlepse. Najlepse setnje su one leti, kada pada topla, sitna kisa... bez vetra... Onda uzmem kisobran, i na Dunav...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Volim da setam sama kad je lepo vreme pored neke reke i da slusam diskmen. Uvek mi to popravi raspolozenje.
Jednom mi se samo desilo da sam se setala po kisi, bilo je i hladno, bila sam jako izbedacena, posle nekih 30ak minuta sam dosla kuci, i vec posle sat vremena me spopala neka groznica i posle sam 4 nedelje vukla nesto na plucima.....ne znam sta mi je tada bilo....
 
meni je sad setnja ispala iz mode..... biciklo je in :)
a setnja moze katkad, al sa diskmenom .... hodanje mi je presporo al ga kakva muzikica tipa pearl jam malo ubza ....... a setnja sa devojchicom, ovaj, mortishom .... e to bi moglo svaki dan ... :oops:
al sta ces kad ne moze :(
 
ОБОЖАВАМ. Јао, још мало п аФрушкогорски маратон :D :D :D :D А како сам само био блатњав прошле године. Није се видео прелаз са панталноа н апатике (заправо тренерице на ципеле, али добро сад) :D :D :D Иначе највише волим са другом по Кеју, мада ми не сметају ни све остале комбинације..
 
I ja bas volem da se setam...
34.gif
 
Cupi NS:
ОБОЖАВАМ. Јао, још мало п аФрушкогорски маратон :D :D :D :D А како сам само био блатњав прошле године. Није се видео прелаз са панталноа н апатике (заправо тренерице на ципеле, али добро сад) :D :D :D Иначе највише волим са другом по Кеју, мада ми не сметају ни све остале комбинације..

:lol:
Cuti...ja sam isla u martinama,pa mi se blato sve na ripne nakupilo i sasusilo,jedva sam noge dizala .........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top