Zasto porediti krajinu i Kosovo

Kosovo je bilo u priznatim granicama Srbije, a krajina je tek neki tamo samoproglaseni entitet koji je trajao 4 godine. Zasto plakati za necim sto je palo za 2 dana.
Nije meni mrsko sto je ona pala kao politicki entitet, nego mi je mrsko sto su Srbi odande proterani i ako su bili konstitutivni narod u RH, a RH im je ukinula konstitutivnost 1990.. U tom sukobu ni RH i RSK nisu bile u pravu.

Ja bih te sve izbeglice poslao nazad u RH.
Ne bih da generalizujem, ali mi lale zato i ne volimo srbijance. Ovo sto si ti rekao je isti debilizm kao kad bih ja rekao da sve pirocance iz Panceva treba proterati nazad u Pirot.
Inace mi lale vas pirocance nazivamo keceljasi, zato sto brisete nos u kecelju.
 
Poslednja izmena:
Nije meni mrsko sto je ona pala kao politicki entitet, nego mi je mrsko sto su Srbi odande proterani i ako su bili konstitutivni narod u RH, a RH im je ukinula konstitutivnost 1990.. U tom sukobu ni RH i RSK nisu bile u pravu.


Ne bih da generalizujem, ali mi lale zato i ne volimo srbijance. Ovo sto si ti rekao je isti debilizm kao kad bih ja rekao da sve pirocance iz Panceva treba proterati nazad u Pirot.
Inace mi lale vas pirocance nazivamo keceljasi, zato sto brisete nos u kecelju.

I nemoj da generalizujes,MI LALE ALI PRAVE nemamo nista protiv srbijanaca,ti nisi lala,mogu da se kladim u to,ko zna sa kog si brda sisao kad se silazilo onih godina pa se dolazilo u Vojvodinu,samo si vremenom izgubio ijekavicu...
 
Nije meni mrsko sto je ona pala kao politicki entitet, nego mi je mrsko sto su Srbi odande proterani i ako su bili konstitutivni narod u RH, a RH im je ukinula konstitutivnost 1990.. U tom sukobu ni RH i RSK nisu bile u pravu.


Ne bih da generalizujem, ali mi lale zato i ne volimo srbijance. Ovo sto si ti rekao je isti debilizm kao kad bih ja rekao da sve pirocance iz Panceva treba proterati nazad u Pirot.
Inace mi lale vas pirocance nazivamo keceljasi, zato sto brisete nos u kecelju.

1. srbi nisu protirani nego su pobigli prije nego šta smo stigli (nećemo sad pričat ŠBB KBB)
2. i hrvati su u srbiji bili konstitutivan narod! (pročitaj ustav srbije iz 1974);)
 
Kosovo je bilo u priznatim granicama Srbije, a krajina je tek neki tamo samoproglaseni entitet koji je trajao 4 godine. Zasto plakati za necim sto je palo za 2 dana. To je njihova sramota. Ja bih te sve izbeglice poslao nazad u RH.

Gordan

LDP

Pirot

мислиш да они не би волели да се врате у кућу а? само што им је све то одузето да им се никад не врати, било је неколико репортажа на РТС-у како су неки ликови живели на дрвећу испред родне куће (ОДВОЈЕНЕ СУ ПРИЧЕ).......сва срећа што ти и слични теби то не могу да ураде јер би то било убиство за те људе

Р.Ѕ. место Косово постоји и у Крајини, али сам сигуран да ти о томе немаш појма:bye:
 
Kosovo je bilo u priznatim granicama Srbije, a krajina je tek neki tamo samoproglaseni entitet koji je trajao 4 godine. Zasto plakati za necim sto je palo za 2 dana. To je njihova sramota. Ja bih te sve izbeglice poslao nazad u RH.

Ovo je licemjerno. Jer ipak.. tamosnjim lokalcima je vodeca politika rezirana u Beogradu.. Dok god srpska ljevica ne pocne marit za te ljude (kao i one koji su zaglavili na Kosovu), radikali ce bit' prilicno popularni.
 
Kosovo je bilo u priznatim granicama Srbije, a krajina je tek neki tamo samoproglaseni entitet koji je trajao 4 godine. Zasto plakati za necim sto je palo za 2 dana. To je njihova sramota. Ja bih te sve izbeglice poslao nazad u RH.

Gordan

LDP

Pirot

Idiote nepismeni i retardu sa dva razreda osnovne , **** te LDP i DS i SRS i DSS i Djindjić i Koštunica i svi političari te ****** u bulju dok ne dobiješ sidu ...
Molio bih moderatore da poštuju srpske žrtve i ljude koji su preživeli tragediju , ili neka ugase temu ili neka banuju ove idiote , jer ne mogu da podnesem da se ovako neko ruga žrtvama .
Ja sam u toj "domoljubnoj"akciji izgubio prijatelje i rođake , srušena mi je kuća do temelja , oskrnavljeni su grobovi mojih predaka , živeli smo ko poslednji psi u Srbiji dok se nismo snašli , bez krova nad glavom ....
Nijedan narod nisam optužio za ono što se desilo meni i mojim sunarodnicima , to su izveli priglupi i polupismeni političari u koje na žalost još mnogo njih veruje ...
 

Back
Top