Planovi opozicije u Srbiji

Poruka
24
Beograd -- Srpska radikalna stranka već danima najavljuje da je spremna da povede stranke u protest protiv vladajuće koalicije.
Pominje se da bi protesti mogli da počnu u septembru. Dok se DSS još ne izjašnjava da li će se pridružiti, u Novoj Srbiji vruću političku jesen najavljuju samo kroz borbu u parlamentu. Analitičar Đorđe Vuković, iz Cesida, smatra da za sada nema jakih motiva koji bi građane u velikom broju izveli na ulicu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=08&dd=11&nav_category=11&nav_id=312857

b92 :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf:
 
Gde to? Na ovim poslednjim izborima osvojili su dosta manje, eto izgubise kompletnu Vojvodinu, Beograd sa svim opstinama itd. a ni vladu nisu formirali.
Ako su posle toga bili neki izbori za koje mi ne znamo obavesti nas :lol:

Na parlamentarnim izborima ove godine osvojili su 29,1% glasova, a na parlamentarnim prosle - 28,7% glasova. Jel ti sad malo jasnije? Pitanje vazi i za ostale kojima izgleda takodje nesto nije jasno.

Ja sad vidim neki paradoks.

Ma ne vidis ti nista, lupetas.
 
Eno Vlada Piggy Djukanovic svaki dan sa jos 40 veseljaka rusi vlast i sprovodi opozicionu politiku ,al zbog medijske blokade zutog dikatora Borisa Broza javnost nije obavestena o njihovim ogromnim uspesima i poduhvatima ,eno samo sto nisu smenili Gljivic,u a sutra i BoTu :super:
 
Gde to? Na ovim poslednjim izborima osvojili su dosta manje, eto izgubise kompletnu Vojvodinu, Beograd sa svim opstinama itd. a ni vladu nisu formirali.
Ako su posle toga bili neki izbori za koje mi ne znamo obavesti nas :lol:

To sa Vojvodinom je takticki manevar.
Zbuni protivnika i iznenadi ga.
:hahaha::hahaha:

Zato su ostavili sebi samo Vrbas, iz njega krece oslobodjenje.....Cim dodju Rusi...:mrgreen::lol:
 
To sa Vojvodinom je takticki manevar.
Zbuni protivnika i iznenadi ga.
:hahaha::hahaha:

Zato su ostavili sebi samo Vrbas, iz njega krece oslobodjenje.....Cim dodju Rusi...:mrgreen::lol:
pametno:ok: , Vrbas je najveci crnogorski grad van CG a svi znamo ko je oduvek najvise ljubio Rusiju i Kobu , jedino sto sada nema mora da im se priusti besplatan produzen odmor i treznjenje o trosku drzave na suncanom ,kamenitom ostrvu ,tako da ce morati da se zadovolje sa nekim kamenolomom.
 
evo stotine hiljada pristalica opozicije na ulicama Beograda danas , prica se da je Tadic odlucio da ostane u Pekingu i da ni ne vraca u Srbiju ,uzasnut ovakvom snagom i brojnoscu patriotske opozicije
,eno i ostali ministri pakuju kufere pred ovakvom silom , pogotovo im vodja uliva stragh u kosti :sad2:
 
evo stotine hiljada pristalica opozicije na ulicama Beograda danas , prica se da je Tadic odlucio da ostane u Pekingu i da ni ne vraca u Srbiju ,uzasnut ovakvom snagom i brojnoscu patriotske opozicije
,eno i ostali ministri pakuju kufere pred ovakvom silom , pogotovo im vodja uliva stragh u kosti :sad2:

Ma kakve stotine,bar milion i po! Da mi je manji monitor,ne bi svi stali u kadar :dash::rotf::klap:
 
Cilj protesta koje organizuju SRS i DSS je da se pokaže kako je nestabilno stanje u zemlji i zato se i angažuju huligani za vreme mitinga.Mislim da SRS nema veze sa štetočinama sa mitinga R.Karadžića;sumnjam da bi pristalica SRS gađao kamenicama A.Vučića,već je to maslo DSS-a i nihove podorganizacije Obraz.
 

Back
Top