Koji bi ste forumas zeleli da budete jedan dan?

Ko je najnarcisoidniji forumash? ( 1 2)
Prosecna tezina? ( 1 2 3)
Stil na forumu
Koji je najmanji tuki na koji ste naletele?
Koji bi ste forumas zeleli da budete jedan dan?
Ko je najveci grebator za snoshaj na forumu?
Ko je najnarcisoidniji forumash? ( 1 2)

O iskustvima, reakcijama u nekim situacijama, stavovima prema ovome-onome...
Sta od toga sta si nabrojao ima u ovoj temi?
Situacija mora obavezno da bude "koja se desila nekom forumasici" i to gde, "na forumu", a reakcija mora da bude "kako bi reagovala neka forumasica da je iznenadi neki forumas X u kadi" a stav mora da bude "u vezi necega sto se desava na forumu" a ovo ono mora da bude u vezi svrsavanja, brzog, u vezi brzog svrsavanja" bez tendencije da se nadju dublji psihicki uzroci... ili da se nedaj boze problem resi. Samo onako "misljenje" o tome, bez ikakvog cilja osim da se bude mislilac.

A "tema" obavezno mora imati veze sa: prljavstinom, govnima, kolicinama, velicinama, trajanjem, itd. - a to sto ja nisam opterecen time nicime znaci verovatno da sam zena, a ne da sam normalan, jel da?

eto takva si ti licnost, i tako postujes.
 
Poslednja izmena:
Ko je najnarcisoidniji forumash? ( 1 2)
Prosecna tezina? ( 1 2 3)
Stil na forumu
Koji je najmanji tuki na koji ste naletele?
Koji bi ste forumas zeleli da budete jedan dan?
Ko je najveci grebator za snoshaj na forumu?
Ko je najnarcisoidniji forumash? ( 1 2)


O iskustvima, reakcijama u nekim situacijama, stavovima prema ovome-onome...

Sta od toga sta si nabrojao ima u ovoj temi?
Situacija mora obavezno da bude "koja se desila nekom forumasici" i to gde, "na forumu", a reakcija mora da bude "kako bi reagovala neka forumasica da je iznenadi neki forumas X u kadi" a stav mora da bude "u vezi necega sto se desava na forumu" ili "u vezi brzog svrsavanja" bez tendencije da se nadju dublji psihicki uzroci... ili da se nedaj boze problem resi.

A "tema" obavezno mora imati veze sa: prljavstinom, govnima, kolicinama, velicinama, trajanjem necega, itd.

eto takva si ti licnost, i tako postujes.


Pa? Stavis me na ignore i cao. Ne vidim problem. Uostalom kroz sve tvoje odgovore na moje postove se vidi da te vise zanima moj psiholoski profil nego tema. Ne kapiram te.
 

Back
Top