Stil na forumu

Poruka
19.457
Koliko muskim forumasima nedostaje stil? I cime objasnjavate to da pojedini koji bi da smuvaju nesto na forumu upraznjavaju seljacke fore i sabanske doskocice.I redovno se po seljacki nakace na nekog kao deca od 8 godina.
U sustini, mislim da je takvo ponasanje podjednako odvratno kao i moja vulgarnost i bezobrazluk. Tim pre sto se doticni sabani deklarisu kao veliki zavodnici koji su povalili pola foruma.
 
Koliko muskim forumasima nedostaje stil? I cime objasnjavate to da pojedini koji bi da smuvaju nesto na forumu upraznjavaju seljacke fore i sabanske doskocice.I redovno se po seljacki nakace na nekog kao deca od 8 godina.
U sustini, mislim da je takvo ponasanje podjednako odvratno kao i moja vulgarnost i bezobrazluk. Tim pre sto se doticni sabani deklarisu kao veliki zavodnici koji su povalili pola foruma.

o ukusima ne vredi raspravljati...a kad bukvalno "nasednem" na necije fazone to sigurno nece biti neko ko je povalio pola foruma.....:whistling:
 
o ukusima ne vredi raspravljati...a kad bukvalno "nasednem" na necije fazone to sigurno nece biti neko ko je povalio pola foruma.....:whistling:

Ja ne znam kako bi uopste palo na pamet svakoj ribi sa foruma da ima bilo sta sa mnom npr.
A da ne govorim o sabancinama koje imaju 2g mozga i kao nesto podjebavaju u stilu devojcica od 7 godina, tipa - uta, ta...
U sustini, od nedavno sam se utesio kada sam uvideo kakvih sve majmuna ima ovde. Pa nije ni cudo sto ih zenski deo foruma lozi kao kretene.
 
sabanceslika.bmp

:)
 
Koliko muskim forumasima nedostaje stil? I cime objasnjavate to da pojedini koji bi da smuvaju nesto na forumu upraznjavaju seljacke fore i sabanske doskocice.I redovno se po seljacki nakace na nekog kao deca od 8 godina.
U sustini, mislim da je takvo ponasanje podjednako odvratno kao i moja vulgarnost i bezobrazluk. Tim pre sto se doticni sabani deklarisu kao veliki zavodnici koji su povalili pola foruma.

Ti to sebe opisujes? :lol:
 
Koliko muskim forumasima nedostaje stil? I cime objasnjavate to da pojedini koji bi da smuvaju nesto na forumu upraznjavaju seljacke fore i sabanske doskocice.I redovno se po seljacki nakace na nekog kao deca od 8 godina.
U sustini, mislim da je takvo ponasanje podjednako odvratno kao i moja vulgarnost i bezobrazluk. Tim pre sto se doticni sabani deklarisu kao veliki zavodnici koji su povalili pola foruma.

ti koji se isticu kao zavodnici i nisu losi, gori su oni sto izigravaju humaniste, pametnjakovice, mudrace. foliraza najobicnija.
 
Koliko muskim forumasima nedostaje stil? I cime objasnjavate to da pojedini koji bi da smuvaju nesto na forumu upraznjavaju seljacke fore i sabanske doskocice.I redovno se po seljacki nakace na nekog kao deca od 8 godina.
U sustini, mislim da je takvo ponasanje podjednako odvratno kao i moja vulgarnost i bezobrazluk. Tim pre sto se doticni sabani deklarisu kao veliki zavodnici koji su povalili pola foruma.

Meni ti uopšte nisi vulgaran i bezobrazan. Nisam primetila sličnost. Oni koriste tvoj stil na prost način, pošto ga mešaju sa "finim razgovorima" i tepanjima. Kod tebe to nisam primetila. Jedino što sam kod tebe primetila je da postoji samo jedna opredeljenost u komunikaciji - oćeš se kresnemo ili nećeš se kresnemo. To je malo onako....
 
Eto, o ovakvima govorim npr. Imate direktan prenos sabancine u punom zamahu i inspiraciji. U stvari on mozda nije cak ni saban ali ima neki problem u komunikaciji tj. ne zna da se izrazava pa ne moze normalno ni da izproziva. Kako god.
pazi snoshke...ti si mi nekako..ne znam..smesan si,a u stvari nisi smesan...razumes?nekako...sve sto je na silu,na silu je...
ali za ovog zoroa si u pravu 101%!
zaista je ameba par ekselans,mislio sam da niko ne moze da se priblizi onom junetu,ali eto...mrtva trka,kolju se...i po amebizmu,a i u chunak.
 
Meni ti uopšte nisi vulgaran i bezobrazan. Nisam primetila sličnost. Oni koriste tvoj stil na prost način, pošto ga mešaju sa "finim razgovorima" i tepanjima. Kod tebe to nisam primetila. Jedino što sam kod tebe primetila je da postoji samo jedna opredeljenost u komunikaciji - oćeš se kresnemo ili nećeš se kresnemo. To je malo onako....


Po meni je to najpostenije. Ako bih da kresem neku, ja lepo pitam, javno. Ako me odbije, njoj raste cena, ako prihvati, raste meni. Neko mora dobiti. Necu da funjarim i nabacujem da sam izuzetno lep atletski gradjen muskarac kad nisam a i da jesam ZNAM da to nije ni presudan ni odlucujuci faktor da nekoga odvucem u krevet. A da se ponasam kao deriste, ne pada mi na pamet. Postenije je da me neko otera u p.icku materinu i kaze sta ima nego da mi se sunja uz cmar po temama i njuska ko dzukela.

I usput, za razliku od kojekakvih smradova SVE sto sam rekao o sebi je 100 posto tacno tako da nema razloga da me ikada bude blam da sam lagao ako me nekad neko upozna u RL.
 

Back
Top