Kako uhvatiti super-stara/starku

jiang

Domaćin
Poruka
4.620
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

Ja vise volim one realne... opipljive. :lol: Nego ove imaginarne, nerealne... pa samim tim i nepostojece... ;)
 
ovo je moj favorit..."najblize" mi je bio na ovogodisnjem Exit-u, ali je sve vreme imao tamne cwike i pored swih nas zemmskih, rekao : "dignite swi ruke ko owaj momak" ili tako nesto...taj "momak" je moj dragi, te sam ja crkla od zawisti i proglasila ga `derom:hahaha:

ja sam neizludela tinejdzerka u telu odrasle zemmske:p

dakle, njegowo welicanstwo-Jyrki 69 ociju:D

The_69_Eyes___Crowman_by_valorock.jpg
:super:
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

Ja bi volio osvojiti J.lopez stvarno se palim na nju od 7 razreda osnovne a sad imam 22 godine, njena guza me nabrijava do....Uhh kako cuj kako istim postupkom kao i Ben aflek, odnosno kupim joj zarunincki prsten od 1,5 miliona dolara!Sica! :mrgreen:
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

evo male pomoci (izlizana proverena fora)
1. nabavis jednu staru/novu "press' karticu i navodno imas zadatak da se dokazes u redakciji
2. narucis majicu sa natpisom "ja sam tvoj najveci fan"....i u pravom momentu dignes je preko glave ali ispod imas brus,naravno da ce pozeleti da ga licno skine :mrgreen:

ako je i od krompira dosta je....sad malo sama :bye:
 
Ne bih ni pokushala.
1) realna osoba sigurno nema nishta zajednichko sa imidzom za javnost
2) realna osoba sigurno nema nishta zajednichko sa predstavom u mojoj glavi
3) ne samo da bih ga delila sa celim svetom, vech ni ja vishe nikada ne bih mogla da u flekavoj trenerci trknem do prodavnice
4) ne bih podnela zzutu shtampu
 
Ja bi volio osvojiti J.lopez stvarno se palim na nju od 7 razreda osnovne a sad imam 22 godine, njena guza me nabrijava do....Uhh kako cuj kako istim postupkom kao i Ben aflek, odnosno kupim joj zarunincki prsten od 1,5 miliona dolara!Sica! :mrgreen:

hrabre i odwazne mlade generacije:ok:

evo male pomoci (izlizana proverena fora)
1. nabavis jednu staru/novu "press' karticu i navodno imas zadatak da se dokazes u redakciji
2. narucis majicu sa natpisom "ja sam tvoj najveci fan"....i u pravom momentu dignes je preko glave ali ispod imas brus,naravno da ce pozeleti da ga licno skine :mrgreen:

ako je i od krompira dosta je....sad malo sama :bye:

imas prawo, rece nekoj fufi iz prwog reda da joj je dobra majica, ali da wise voli golo zemmsko telo:mrgreen:

Ne bih ni pokushala.
1) realna osoba sigurno nema nishta zajednichko sa imidzom za javnost
2) realna osoba sigurno nema nishta zajednichko sa predstavom u mojoj glavi
3) ne samo da bih ga delila sa celim svetom, vech ni ja vishe nikada ne bih mogla da u flekavoj trenerci trknem do prodavnice
4) ne bih podnela zzutu shtampu

pa, u prawu si, potpuno...ja ne mogu da smislim "net-popularnost" mog dragog i swe bi ih "strpala u cisternu" [prim. prev. davitelj protiv davitelja, Pera Micic], a gde jos da razmisljam sa koliko se fuxi owaj torba:thumbdown:

ali, lepo je mastati malo...:D
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:


Skuvaj mu sarmu. Posle bar možeš da pevaš "otiš'o si sarmu probo nisi":mrgreen:.
 
ej, ljudowi....poenta price nije kako ja da zawedem Jyrki-ja, nego da malo mastamo i inspirisemo se :rumenko:

a qvala bih samo mojim gudicima (drugarice) i mojoj mazzkici (dragi):rumenko:


ps Samanta je na sebe turala wasabi i sushi, a ja bih mogla da se uwijem u kupus....i to onaj slatki :)
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

moram da pocnem da razradjujem neku dobru strategiju, u slucaju da naleti bred pit :think:.

evo odma` cu :dash:
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

Uf, evo teme da se zalim, mislim zalim ja vec vise od decenije zbog toga ...
Inace desila mi se takva prilika sa jednom od nasih estradnih umetnica koja je tada vazila za najsexy bombu, a i sad cini mi se da ove danasnje ne mogu da je stignu! Nevolja je bila u tome sto sam ja bio sa curom i to onom "prva ebana velika ljubav", bili smo na nekoj veceri posle koncerta doticne, sto je jos crnje i gore to je inace moja cura organizovala, pa kao organizatori i te fore. U sustini sa leve strane sedi moja cura sa kojom se drzim za rucicu ono ispod stola, a sa desne doticna gospodjica polugola sa silikonima na juris i koja me inace poziva na veceru, jer joj u ambijenu u kome smo ne odgovara drustvo, do obliznjeg malo zabacenog restorana i motela u mome kraju, na sta moja curica reaguje i kaze: "idi sad ti se pruza prilika", a ja tupavi kreten odgovaram curici: "sta ti pada na pamet, ja samo tebe volim" i okrecem se prema doticnoj estradnoj umetnici i kategoriucno kazem NE :dash::dash::dash:
Jos da napomenem, tada sam dosao na svoje drugo odsustvo iz vojske nakon 6 meseci :sad2:
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

a bas me naslov asocirao na edipovsku temu :neutral: :D

kidnapuj je/ga ;)
 
zamislite da vam se dopadne neki glumac, pewac, politicar...i to tako zestoko, da vas pomisao o njemu/njoj toliko opsedne, da pomislite-cuda su moguca, jer i oni su ljudi:D

oket, sigurno je nemoguce osvojiti Moniku Beluci ili Dzonija Depa, ali da vam se pruzi prilika-kako biste i sta uradili?!:D

ja bas nemam nikakvu ideju...?!?!??!??!??!?!??:confused:

Sada ce sve opet o Bred Pitu..:sad2: da mashtaju kao bi bilo lepo da ga osvoje i da im kao Andjelini napravi dvojke..:mrgreen:
 

Back
Top