Mars

Pa ajde da kažem da umem da budem vrlo bezobrazna. Ponosna jesam, ali ne i sujetna, tj. ne pada mi puno teško kada mi neko kaže da nisam nešto ok uradila, da je to moglo i bolje, ili kada vidim da nekom ide bolje ja kažem svaka čast. Mislim da je pre svega mars u lavu, taj pozitivni sportski duh koji ja imam..Ja taj mars trošim kod mene vožnjom bajka najviše, tj. baveći se sportom taebo, plivanje.. Ne privlače me arogantni muškarci, u stvari još nisam bila sa takvima. Možda će sledeći biti takav:think: Volim fine muškarce ali u biti jake, ne volim kada osetim da sam jača od njih.. Volim da sarađujem, umem da organizujem, nisam autoritet a i ne volim autoritete. Umem da "prsnem" ali brzo i da se smirim, znam biti nervozna ali to je vezano već za neke druge aspekte..
 
Imam i ja Mars u lavu u 1.kuci, 5 Leo 55' zanima me znacenje?

Samo ja nemam te osobine (gore navedene), ja sam jedna osecajna vaga i mozda mi ovaj Mars i smeta, mozda nekad reagujem suprotno mojoj prirodi, vise bi se moglo reci da sam plasljiva a kao dete sam bila uzasno stidljiva, cak i sada to u nekim situacijama osecam, recimo ne volim da primam poklone i komplimente, jednostavno se zbunim. Ali zanimljivo je da sam imala najvise momaka koji su rodjeni u znaku Lava a i Mars je vladar ovog znaka, cak je poslednji imao Saturn i Sunce u 12.kuci u znaku Lava.

Ne znam samo da mi nije sudjen Lav......
 
Poslednja izmena:
Mars u vatrenim znacima, a i u škoripiji i jarcu daje veliku sklonost ka praktičnim znanjima i primenama istih. Meni je recimo u 5. kući u lavu sa ok aspektima (sekstil sa satrunom i sextil sa uranom, trigon mesecom). Srednja škola mi je ostala u jako lošoj uspomeni, gomile problema, ekcesa... Što se neke kreativnosti tiče i utroška energije u istu - ne mogu da se požalim. Pored toga, u mom slučaju daje veliku sklonost ka sportu - da nemam jupiter u 9. gotovo sam siguran da bih otišao profesionalno da se bavim sportom... E da, na ljubavnom planu daje česte svadje s voljenim osobama...
 
Знам два мушкарца са Марсом у Лаву у десетој кући... класично оптерећени успехом и ауторитетом.

Ово за Марс у Шкорпији нисам знала, ја га имам, да такве особе занимају практична знања...у мом случају потпуно тачно
 
Jeste da malo skrećem sa teme ali mislim da je mars u škorpiji ubedljivo najjači. Pošto znam par osoba koje ga imaju (što muških što ženskih), mislim da daje i nenormalnu, neiscrpnu energiju, hrabrost... S ovim ljudima je vrlo nezahvalno svadjati se i obično što zacrtaju i urade - nekad nažalost i po cenu sopstvenog života..
 
Mars u Lavu, kod mene totalno suprotan. Nesto drugo mu ne dopusta da se izrazava.
Stoga nisam ni agresivan, ni aktivan, ni dominantan, samo suprotno. I bolje je da je tako.. :D
 
Imam i ja Mars u lavu u 1.kuci, 5 Leo 55' zanima me znacenje?

Samo ja nemam te osobine (gore navedene), ja sam jedna osecajna vaga i mozda mi ovaj Mars i smeta, mozda nekad reagujem suprotno mojoj prirodi, vise bi se moglo reci da sam plasljiva a kao dete sam bila uzasno stidljiva, cak i sada to u nekim situacijama osecam, recimo ne volim da primam poklone i komplimente, jednostavno se zbunim. Ali zanimljivo je da sam imala najvise momaka koji su rodjeni u znaku Lava a i Mars (greska ne Mars vec Sunce) je vladar ovog znaka, cak je poslednji imao Saturn i Sunce u 12.kuci u znaku Lava.

Ne znam samo da mi nije sudjen Lav......

evo ispravila sam gresku vladar lava je Sunce
 
Pa ajde da kažem da umem da budem vrlo bezobrazna. Ponosna jesam, ali ne i sujetna, tj. ne pada mi puno teško kada mi neko kaže da nisam nešto ok uradila, da je to moglo i bolje, ili kada vidim da nekom ide bolje ja kažem svaka čast. Mislim da je pre svega mars u lavu, taj pozitivni sportski duh koji ja imam..Ja taj mars trošim kod mene vožnjom bajka najviše, tj. baveći se sportom taebo, plivanje.. Ne privlače me arogantni muškarci, u stvari još nisam bila sa takvima. Možda će sledeći biti takav:think: Volim fine muškarce ali u biti jake, ne volim kada osetim da sam jača od njih.. Volim da sarađujem, umem da organizujem, nisam autoritet a i ne volim autoritete. Umem da "prsnem" ali brzo i da se smirim, znam biti nervozna ali to je vezano već za neke druge aspekte..
Sanja,

Vladar 5. u 9. znaci da ti se ljubav vidi u inostranstvu.
Mars u Lavu znaci vise neki ponos, nego to da si vrlo bezobrazna - to su tvoje reci. Mora da imas neki drugi los aspekt.
Ja imam Marsa u Lavu, u 10.kuci i poznam muskarce sa viseg polozaja, jer je 10.kuca na vrhu. Cak su mi rekli da bi moji muskarci morali nositi uniformu. Jedini sa kojima se dobro razumem su lekari (svejedno mi ne mogu pomoci), a poznam i mnogo sportasa. To i nisu neke uniforme.

LP
 
Sanja,

Vladar 5. u 9. znaci da ti se ljubav vidi u inostranstvu.
Mars u Lavu znaci vise neki ponos, nego to da si vrlo bezobrazna - to su tvoje reci. Mora da imas neki drugi los aspekt.
Ja imam Marsa u Lavu, u 10.kuci i poznam muskarce sa viseg polozaja, jer je 10.kuca na vrhu. Cak su mi rekli da bi moji muskarci morali nositi uniformu. Jedini sa kojima se dobro razumem su lekari (svejedno mi ne mogu pomoci), a poznam i mnogo sportasa. To i nisu neke uniforme.

LP

Pa za ovo ljubav u inostranstvu mi je negde malo verovatno, dobro, možda upoznam nekog stranca pa sa njim ostvarim vezu mada mi je malo verovatno to..diskutabilno je to da li ću ići u inostranstvo i koliko bih tamo ostala..A ovo da sam bezobrazna, kažem, umem da budem ukoliko me neko isprovocira vrlo neprijatna..a da sam ponosna naravno da jesam šta ću takav mi horoskop..mada za ovu bezobraznost može biti kriv i kvadrat marsa i urana to je neverovatna energija, e tu ja umem da "eksplodiram" i kažem ono što i nisam htela i ispadnem bezobrazna...Pozdrav
 
Hihi ja sam dokaz da pozicija planete u znaku ne donosi neku posebnu vaznost. Meni je mars u devici i to je jako slabi mars kada se nade u tako feminiziranom, slabom, jadnom, ljigavom znaku kako ga karakterishu pojedini, ali ja sam toliko destruktivna osoba pa cak i autodestruktivna (iscrpljujem se radom dok svi ostali umiru, podnosim radijaciju bolje od drugih itd.). A ljudi mi cak i kazu da licim na skorpiju, i da se cesto ponasam kao jedna. Dakle mars u lavu vam znaci isto koliko i Madarskoj koja nema more ali ima mornaricu. Mada ja sam ipak tip lava pa volim da dominiram hihihi! I urlam kada sam isprovociran, ali sam jako prijatna osoba.
 
meni je mars u lavu na 11* u osmoj kuci.Mrzim autoritete,nisam sujetna,a jesam ponosna.Planem brzo,al brzo i se i smirim.Volim da dominiram,i bavim se sportom.Ne podnosim nadobudne ljude, i volim da radim samo ono sto mi se svidja...Mars mi vlada cetvrtom kucom,a vladar osme je mesec, a on je u ovnu...??????? Nekako volim sto sam ovakva,a ako je mars tome doprineo,hvala mu
 
Hihi ja sam dokaz da pozicija planete u znaku ne donosi neku posebnu vaznost. Meni je mars u devici i to je jako slabi mars kada se nade u tako feminiziranom, slabom, jadnom, ljigavom znaku kako ga karakterishu pojedini, ali ja sam toliko destruktivna osoba pa cak i autodestruktivna (iscrpljujem se radom dok svi ostali umiru, podnosim radijaciju bolje od drugih itd.). A ljudi mi cak i kazu da licim na skorpiju, i da se cesto ponasam kao jedna. Dakle mars u lavu vam znaci isto koliko i Madarskoj koja nema more ali ima mornaricu. Mada ja sam ipak tip lava pa volim da dominiram hihihi! I urlam kada sam isprovociran, ali sam jako prijatna osoba.

Iskreno ti kazem da mi je drago, da imam Marsa u Lavu (bar nesto dobro), bolje nego da je u Raku ili Biku (mojem suncanom znaku).
Mi smo ponosni ljudi a i velikodusni. Mozda je prvo negativno, a drugo nikako nije.

LP
 
Kod mene, mars i merkur u lavu u konjukciji u trecoj kuci; umem da budem drcna, ali cesce sam odmerena. Moze li neko da mi pojasni ovaj aspekt? Pozdrav svima!
 
Moj Marsic je na 16 Lava u 5.kuci,a vladar prve-tako sa ljudima i lichim na istog:D...duga,divlja,kovrdzava kosa(kao griva,kazu neki),prosto me je nemoguce ne primetiti,stav "drzi se Zemljo,kraljica divljine te gazi!",dominantna,a volim i takve mushkarce...sujetna,itekako...da,a i zovu me tako Lavica,Lavic:D...energije imam za deset zena a shto voliim da izlazim,igram,pevam:heart A u stvari sam jedno veeeliiikooo dete,jako sam neozbiljna...Mars u Lavu u 5. kuci voli da se IGRA:klap::klap:
 
Приметила сам да људи који имају Марса у Лаву мегабрзином попизде.

I oni koji ga imaju u Ovnu xD ... ja sa naglesnim Marsom u Ovnu i Merkurom u Blizancima jako brzo poludim i bukvalno sam stalno nervozan i ne mogu da se smirim ...
 
Mars u lavu u konjukciji sa merkurom moze da oznacava osobu koja je ostra i prepotentna na recima ali isto tako moze da bude i da je direkta i srcana,da na neke stvari gleda sa svog aspekta vidjenja stvari zbog energije koju poseduje mars u lavu. moze da bude i sjaj reci,da ih drugi dozivljavaju kao autoritet i da tezi sama osoba ka tome. velicanstveni pristup kada se govori uz dosta izrazen stav u koji svi moraju da gledaju dok se prica.... neko moje vidjenje posto nisam bas najbolje upucena na taj aspekt
 
Mars u Lavu, kod mene totalno suprotan. Nesto drugo mu ne dopusta da se izrazava.
Stoga nisam ni agresivan, ni aktivan, ni dominantan, samo suprotno. I bolje je da je tako.. :D

Ha! to ti jos ne znas:lol:...jel probao neko da te iznervira;)
Imam ja sestru,i drugaricu izrazen Mars u lavu.....onako kovrdzave jako....i neka smedja boja kose ka zutom vuce.....ali kako se picimo,pa to je neverovatno.....pf, ne zna se koja je gora:lol:
 
Ovo je oslabljeni Mars, u smislu da se energija i inicijativa, akcija ne ispoljavaju na nekim krupnim, bitnim stvarima nego na sitnicama, i u okruzenju ... mozda posto je Mars ovde u izgonu to moze da znaci, ako se gleda da u izgonu planeta malo postane i negativna, da se osoba sili u kuci, u domu?
 
I kako se osecas,ovako kao ponosni vlasnik:lol:..imam ga i ja....ali blize asc nego 12. i ujeo me pas kad sam bio klinac:)

Nisam baš oduševljena. Takav položaj Marsa me dosta sputava i koči, često se osećam bezvoljno, kao da nemam dovoljno energije i snage, previše sam emotivna, a to mi ponekad jako smeta. I imam fobiju od pasa....
 
Nisam baš oduševljena. Takav položaj Marsa me dosta sputava i koči, često se osećam bezvoljno, kao da nemam dovoljno energije i snage, previše sam emotivna, a to mi ponekad jako smeta. I imam fobiju od pasa....

Pa i nije preterano dobar:confused: ali ako ti je blizi asc. onda uopste nije tako.....jer nemoguce je da nemas snage ako je Mars blizu:)...
 

Back
Top