Nightwish

  • Začetnik teme Queen_of_Night
  • Datum pokretanja
$helobina:
nemo mi je pomalo dosadio.Toliko putasam ga odslusala da mi se onako svaki boziji dan vrti po glavi.Evo sad bas skidam spot,svidja mi se kako su ga odradili...
Meni nije.......Dobre pesme se uvek mogu slusati vise puta!!!
A spot je zaista fantasticno uradjen, meni je bas super ono kad prikazuju one mrtvacke glave u ocima...HAOS!!!
Pesma je zakon, ali nije to nista cudno za NW, oni uvek imaju sjajne pesme :P
 
Bleak WinterFullMoon:
Chester girl:
Bleak WinterFullMoon:
cc na shta se vi palite...
Na shta? :P

pa prochitaj shta je tebe najvishe impresioniralo u celom spotu
mogli bi malo vishe da slushate muziku...chisto za promenu
E daj ne lupaj...Ja samo rekoh da je spot strawa uradjen i detalj koji mi se svideo. Ne vidim nista lose u tome....
Pesma je dobra i kad se slusa na radiu, ne mora da se gleda spot
:P
 
dobro ljudi skinula sam pesmu dark chest of wonders sa WinMX-a i recimo da je pocetak dobar ali ....aaaaaaaaaaa pesma je tako komercijalna ,ma sta bre to rade!!!Ne verujem,uostalom sta ima da se prica vise,cak im i omot za Once ne lici na one ranije albume,i cinjenica da se vrte na Vivi je dokaz da su postali komercijala!!!Zashto!!!!??????
Meni je NW omiljena grupa,ali ovo novo je veoma razocaravajuce.U sushtini Nemo nije losa pesma a i spot isto tako ali opet,ponavljam nije ono sto je nekad bilo...
ima jedna pesma na tom novom na finskom je,i ta mi se bas svidja to jos i lici na stari NW
 
Ha yha ha ha!!!Trunite svi,kupila sam novi once cd!!!Pomalo sam razocarana,nije nista narocito nije ni mnogo lose ali ni priblizno onome sto je NW nekad bio,ali sta je tu je!!!
Novosadisti u mungos po novi cd!!!
 
one step closer:
CULA SAM SKORO JEDNU NJIHOVU PESMU ZOVE SE-KUOLEMA TE KEE TAITEILIJAN-JEDVA GA NAPISA. IMA LI NEKO PREDSTAVU KOJI JE OVO JEZIK ILI STA ZNACI

Jeste finski kao sto rekose:), a evo i naziva i prevoda cele pesme (BTW, odgovor je nadjen na forumu www.nightwish.com)

Death Makes An Artist

Only once I could see my dream
Didn't feel the smallness under the stars
Once I got bars in my cradle
As a prisoner I write a letter from there

My Lord, to you, let me become what my child thinks I am
In you is the beauty of the world, of which death made me an artist
My Lord, to you, let me become what my child thinks I am

My own heaven I created here
Let me get away
My own heaven I created here
Let me get away
 
Kao što kaže 1StepCloser, neverovatno kako se njihove pesme ne mogu naći skoro nigde na webu. Nepamtim ni jedan sajt koji ima više od 4 pesme za download. Uspeo sam naći Nemo ali pesma nije cela, već traje minut i kusur :cry: . Takodje ni Once nigde nenađem. :? Sramota.
Ljudi ako neko zna neki sajt, nemora da se srami, neka slobodno kaže! :D
 
DabaMAN:
Kao što kaže 1StepCloser, neverovatno kako se njihove pesme ne mogu naći skoro nigde na webu. Nepamtim ni jedan sajt koji ima više od 4 pesme za download. Uspeo sam naći Nemo ali pesma nije cela, već traje minut i kusur :cry: . Takodje ni Once nigde nenađem. :? Sramota.
Ljudi ako neko zna neki sajt, nemora da se srami, neka slobodno kaže! :D

Hmmm... Cini mi se da se ovo pise odvojeno....
xaxaxa-ovo ti vracam za ono TeChnique :wink:

salim se malo :P desava se u brzini da pogresis :P
 
Nemo im je definitivno najbolja pesma!
nightwish.jpg

Nisam mogao da odolim a da ne postavim neku sliku.
 

Back
Top