Sta...

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
... grickate? :wink:
Dosad smo govorili uglavnom o slatkisima (mmm...), sladoledima (mmm...), a ja bih da se sad ogranicimo samo na slane stvarcice! Sta volite da grickate, dok ucite, slusate muziku, gledate TV, citate nesto, gledate film u bioskopu, surfujete....?
Moj favorit je pistacija, a u bioskopu naravno kokice 8)
Mada, nisam ni ja izbirljiva. Kikiriki, stapici, krekeri... moze!
 
Indijski orah mi je na prvom mestu. Onda idu pistacji. Ustvari, ja mrzim pistacje, jer kada uzmem jedan moram da pojedem sve shto pred sobom vidim, a da barem lichi na pistacj. I posle mi usne polude od soli... Stvarno, shta ima zanimljivo u tim pistacjima...
Obozhavam i suncokret!
Moja keva redovno gricka bele semenke, pa to stalno imam u kucji, tako da i to uzmem neshto... i kikiriki s vremena na vreme...
Uglavnom, obozhavam semenke i slichne stvarchice.
 
zvacem zvaku non stop,al ne lepo,ko svi normalni ljudi nego je mljackam,pucketam,pravim balone...u sustini nerviram sve oko sebe,a kad me zabole vilice ili ogladnim onda jedem grisine
 
Electra:
... grickate? :wink:
Dosad smo govorili uglavnom o slatkisima (mmm...), sladoledima (mmm...), a ja bih da se sad ogranicimo samo na slane stvarcice! Sta volite da grickate, dok ucite, slusate muziku, gledate TV, citate nesto, gledate film u bioskopu, surfujete....?
Moj favorit je pistacija, a u bioskopu naravno kokice 8)
Mada, nisam ni ja izbirljiva. Kikiriki, stapici, krekeri... moze!


Da grickam? Hmmmm... PA....Kikiriki.
 
moram naci nesto zanimljivo za grickanje jer sam smanjio pljuge na 5 dnevno ........ :roll:
a mrzim onaj shugavi suncokret, gora je i prljavija zaraza chak i od cigareta :)
 
miss:
zvacem zvaku non stop,al ne lepo,ko svi normalni ljudi nego je mljackam,pucketam,pravim balone...

Bar ne drziz (nadam se) zvaku prednjim zubima, a onda prstima razvlacic do pola metra ispred sebe, pa vratis u usta, pa je onda opet razvlacis.....uffff.....to najvise mrzim da vidim!
 
Bleak WinterFullMoon:
brate da je shugav - nije
a nije ni prljaviji od smrdljivih cigareta
zvaci to i ne seri :lol:

ma jok i nije prljaviji .... sve mi prsti budu crni .... a na zubima onako ostane :) hehe.
uprljas nesto drugo od cigareta, al to se bar ne vidi :P
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
brate da je shugav - nije
a nije ni prljaviji od smrdljivih cigareta
zvaci to i ne seri :lol:

ma jok i nije prljaviji .... sve mi prsti budu crni .... a na zubima onako ostane :) hehe.
uprljas nesto drugo od cigareta, al to se bar ne vidi :P

nesto najodvratnije sto postoji je kad se ljubis sa osobom koja pusi
(al najgore nepsredno posle cigare)
FUUUUUUUUJ
RASPAD
 
Bleak WinterFullMoon:
nesto najodvratnije sto postoji je kad se ljubis sa osobom koja pusi
(al najgore nepsredno posle cigare)
FUUUUUUUUJ
RASPAD

pa onda i ti pushi pa ti nece smetati :P
eno, pitaj mortishu, njoj ja ne smetam .... hehe. al to je zato sto ne furnjam bash non-stop nego mnogo manje .... al da je gadno kad osoba ne vadi duvan iz usta ....... heheheh ... gadno joj je i pribliziti se, a ne ljubiti se :D
 

Back
Top