LEZBEJKE,da ili ne?

U principu privlaci me sve sto ima veze sa biseksualnoscu.Pa i lezbejke.Koje su u principu homo.Ali nesmeta.Nema tog homoseksualca koji nije probao heterosexualni odnos.A samim tim postao bisex.Sto ja volim taj BI sex.
 
Bustura:
Milow:
Bustura:
U principu privlaci me sve sto ima veze sa biseksualnoscu.Pa i lezbejke.Koje su u principu homo.Ali nesmeta.Nema tog homoseksualca koji nije probao heterosexualni odnos.A samim tim postao bisex.Sto ja volim taj BI sex.
Slažem se
:D E da se neko i samnom slozi.
Hvala ti sada se neosecam vise tako usamljeno :wink:
Veruj mi nisi. Ja sam bisex i ponosim se time.
 
Milow:
Bustura:
Milow:
Bustura:
U principu privlaci me sve sto ima veze sa biseksualnoscu.Pa i lezbejke.Koje su u principu homo.Ali nesmeta.Nema tog homoseksualca koji nije probao heterosexualni odnos.A samim tim postao bisex.Sto ja volim taj BI sex.
Slažem se
:D E da se neko i samnom slozi.
Hvala ti sada se neosecam vise tako usamljeno :wink:
Veruj mi nisi. Ja sam bisex i ponosim se time.
:lol: :lol: :wink:
 
Hmm, po ko zna koji put da ovo kazem - da, u masti mi izgleda privlacno, no nikada mi se nije desilo da me zaista sexualno privuce neka zena...
Da jeste, vjerovatno bih probala...
I takodje, u masti mi izgleda privlacno da moj momak i ja, "podijelimo" neku zenu...
 
Ja jesam lezbejka od kada znam za sebe! I ne zelim da krijem nista od toga.Ali ima jedna stvar koja mi smeta kod svih i straightera i lezbejka,to je da svi na kraju sve svedu na seks.Ja zaista ne mogu da kazem da ne zelim da budem deo bilo kakvog lez udruzenja,da posecujem takva mesta,zurke,zato sto znaci diskriminacija u startu.Ja jesam lez,ali to nikako ne bi trebalo da znaci da sam ja neki poseban slucaj.
A devojke koje me privlace,na zalost mnogih devojaka,ja ipak stavljam emocije na prvo mesto i nikada ne bih zavela neku drugaricu koja je straight,niti bih se usudila da spavam sa nekom devojkom koju ne volim.
Tako da smatram da je pogresno postavljena tema,jer privlacnost istog pola ne zasniva se u osnovi nikako na seksualnu privlacnost,to je laz,a vidim da su svi podlozni toj lazi,prvo emocije,ljubav,veza,sex.......sve to u jednom.

Pozdrav od jedne usamljene lezbejke koja nema srece nikako da nadje neku normalnu devojku kojoj je stalo do ljubavi.
 
Jednom sam sanjala da se ljubim sa nekom meni nepoznatom devojkom.U snu mi se to svidjalo.Na javi je drugacije,ma koliko to izgledalo pomalo egzoticno,moje oci (mada nisu trazile) nisu videle neku sa kojom bih pozelela da ostvarim taj san.Mislim da ce san ostati samo to...
 
JA DA SE NESTO PITAM,A SRECOM PO LEZBOSE SE NE PITAM POSLALA BIH IH NA TESKI FIZICKI RAD DO ISCRPLJENJA PA BI IM SE ZGADIO I MUSKI I ZENSKI ROD.PROSTO JE NE VJEROVATNO DA PORED OVOLIKO MUSKARACA POSTOJE TAKVE LUDACE DA IH PRIVLACI ISTI POL.ZENA JE BOGOM DANA DA BUDE MAJKA ,A TO ZAISTA NE MOZE BEZ DIVNIH ,MUSKIH STVORENJA,PA CAK NI IZ EPRUVETE JER I EPRUVETU MORA OPSKRBITI NJEGOVO VELICANSTVO-MUSKARAC. :evil:
 
Ovo sada je totalna objektivizacija teme,i postavljanja toga da biti straight ne znaci vise nesto prirodno,nego izgleda da smo mi lezbejke izgleda kaznjene (od strane nepostojeceg boga mozda?) i da moramo da se iskupimo,ispravimo,postavimo stvari na pravo mesto,da budemo majke,da sluzimo drustvu i razvitku covecanstva?
Nasuprot svemu tome ja suproststavljam ono sto JA jesam,ono kako se JA osecam,ono sto JA mislim i smatram da je ispravno,a ne da gledam da su prirodni zakoni vec takvi i da moram bez ikakvog pitanja da ih sledim,da se upustam u njih.Znaci straighteri neki ovde koliko vidim ne dopustaju da postoje razlike.Da li je to zbog njihove homofobicnosti,ili ih lezbejke privlace previse,to vec ne znam.
Samo znam da ja kao ljudsko bice imam puno pravo da biram,razmisljam i odlucujem sta je ispravno za mene i da pratim ono sto osecam duboko u sebi.
 
Northern_Lady:
Ja jesam lezbejka od kada znam za sebe! I ne zelim da krijem nista od toga.Ali ima jedna stvar koja mi smeta kod svih i straightera i lezbejka,to je da svi na kraju sve svedu na seks.Ja zaista ne mogu da kazem da ne zelim da budem deo bilo kakvog lez udruzenja,da posecujem takva mesta,zurke,zato sto znaci diskriminacija u startu.Ja jesam lez,ali to nikako ne bi trebalo da znaci da sam ja neki poseban slucaj.
A devojke koje me privlace,na zalost mnogih devojaka,ja ipak stavljam emocije na prvo mesto i nikada ne bih zavela neku drugaricu koja je straight,niti bih se usudila da spavam sa nekom devojkom koju ne volim.
Tako da smatram da je pogresno postavljena tema,jer privlacnost istog pola ne zasniva se u osnovi nikako na seksualnu privlacnost,to je laz,a vidim da su svi podlozni toj lazi,prvo emocije,ljubav,veza,sex.......sve to u jednom.

Pozdrav od jedne usamljene lezbejke koja nema srece nikako da nadje neku normalnu devojku kojoj je stalo do ljubavi.
Jednostavno, mi koje primarno privlaci suprotni pol, obicno zamisljamo osobe istog pola, iskljucivo kao sexualni objekat... Emocije su nesto sto je "rezervisano" za drugi pol...
Zato se sve svodi samo na sex...
A, logicno je da ti kod djevojaka trazis nesto vise, bas kao sto i mi trazimo kod muskaraca...
Ili, kad bi se tebi desilo da te privuce neki muskarac, vjerovatno bi i to bilo cisto na sexualnoj osnovi dok bi emocije bile usmjerene ka djevojkama, jer je sklonost ka njima, nesto sto se nalazi u sustini tvog bica... To je ono sto ti zaista jesi...
 
girl_XX:

Pitanje za devojke, da li vas privlaci vas pol?
Mastate li o devojkama?
Za muskarce, zamisljate li vasu devojku sa njenom drugaricom?

Apsolutno me ne privlaci, stavise gadi mi se pomisao da me poljubi ili dodirne neko zensko bice...
Dakle, ne postoji seksualna kombinacija niti bilo kakva masta u kojoj bi me privukao sopstveni pol.

E sad... Ovde se potegla jos jedna tema...
Verujem da je ljudima koji su homoseksualci zivot poprilicno otezan i samim tim sto su razliciti, te po logici stvari verovatno da to nije izbor vec nesto sto je duboko usadjeno u nasem bicu i zaista ne vidim ni jedan jedini razlog da nama koji nemamo takve sklonosti to na bilo koji nacin smeta.
Istina ne znam nikog iz svog okruzenja ko je naklonjen sopstvenom polu ali ne vidim da bi to na bilo koji nacin imalo uticaj na nas medjusobni odnos.
 
Gazdarica:
[Jednostavno, mi koje primarno privlaci suprotni pol, obicno zamisljamo osobe istog pola, iskljucivo kao sexualni objekat... Emocije su nesto sto je "rezervisano" za drugi pol...
Zato se sve svodi samo na sex...
A, logicno je da ti kod djevojaka trazis nesto vise, bas kao sto i mi trazimo kod muskaraca...
Ili, kad bi se tebi desilo da te privuce neki muskarac, vjerovatno bi i to bilo cisto na sexualnoj osnovi dok bi emocije bile usmjerene ka djevojkama, jer je sklonost ka njima, nesto sto se nalazi u sustini tvog bica... To je ono sto ti zaista jesi...


ubode ga u sustinu...
 

Back
Top