Мађарско радикално село

O Madjarima radikalima sam pisao dosta ranije na ovom forumu.
Pouzdano znam (posto sam iz Kikinde), koliko kikindskih Madjara glasa za SRS. Bukvalno svaki drugi.

Pogledaj ovaj klip:

Cesto sam sebi postavljao pitanje zasto Madjari glasaju za SRS i njihovi su clanovi.
Mislim da je to zato sto su oni uklopljeni u drustvo Srbije 100% i lojalni su, za razliku od Albnaca. Uklopljeni u drustvo, to kad kazem mislim da slicno misle kao i ostali gradjani Srbije. Ostali gradjani Srbije koji glasaju za radikale, glasaju za njih iz ekonomskog razloga kao i Madjari. Cinjenica je da je DOS (u svim vrstama) mnogo propustio prilika za ekonomski napredak.
Vecina mojih prijatelja Madjara pise cirilicom, navijaju za beogradske klubove, pa cak i za reprezentaciju Srbije.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
O Madjarima radikalima sam pisao dosta ranije na ovom forumu.
Pouzdano znam (posto sam iz Kikinde), koliko kikindskih Madjara glasa za SRS. Bukvalno svaki drugi.

Pogledaj ovaj klip:

Cesto sam sebi postavljao pitanje zasto Madjari glasaju za SRS i njihovi su clanovi.
Mislim da je to zato sto su oni uklopljeni u drustvo Srbije 100% i lojalni su, za razliku od Albnaca. Uklopljeni u drustvo, to kad kazem mislim da slicno misle kao i ostali gradjani Srbije. Ostali gradjani Srbije koji glasaju za radikale, glasaju za njih iz ekonomskog razloga kao i Madjari. Cinjenica je da je DOS (u svim vrstama) mnogo propustio prilika za ekonomski napredak.
Vecina mojih prijatelja Madjara pise cirilicom, navijaju za beogradske klubove, pa cak i za reprezentaciju Srbije.
odmah se vidi koliki su bolidi
 
odmah se vidi koliki su bolidi
Sto vredjas novosadisto? Mi banacani to ne volemo.
Odakle vama novosadistima pravo da vredjate ljude i da ih osudjujete po tome za koga navijaju? :eek: Mi se borimo za demokratiju, svako ima pravo da navija za koga hoce.
Zbog ovakvih ljudi kao ti, mi banacani mrzimo vojvodinu.

Danas zabranjujete slobodu izbora kluba za kojeg cemo navijati, sutra nam zabranite da setamo ulicama.

P.S. FK Vojvodina je srpski klub, sa srpskim obelezjima, a navijaci su mu zesci nacionalisti i stadion se zove... Kako :D:D:D?
E moj separatisto.
 
Poslednja izmena:
Chuj Madjari, i Japanci su radikali...
Japanski-Srbi-1.jpg
 
Ta ne volem da vredjam ljude, ali bih reko da nisu moroni nego su zaslepljeni. Zaslepljeni kao i ostalih 28% radikala u Srbiji.

Ili si ti zaslepljen od onog nocnog osvetljenja u Kikindi sto su vam radikali izmedju ostalog izgradili.Pre pet godina vam ni jedna jedina lampica na glavnoj ulici nije svetlela nocu.Mogo si ljude da gazis ko macke autom.
 

Back
Top