pomoc sta sa ovim

Gost
pozdrav.imao bih jedno pitanje.kada ukljucima kompjuter pojavljuje se poruka koja glasi:error:could not execute main:the system cannot find the file specified.zanima me kako da to uklonim da mi se ne pojavljuje.kada idem na instalirane programe i pokusam da obrisem EBOTES MOE MONEY MAKER pojavljuje mi se predhodni komentar.zanima me sta to znaci i da li moze da se ukloni.pozdrav
 
verovatno si obrisao neki program koji se startovao na pokretanje windowsa ili neki njegov fajl. pokušaj ovo: idi na start>run i napši services.msc. tu nadji program koji te zeza, klikni na njega i idi na properties. Tu namesti na disabled. to bi trebalo da reši problem.
 
Anonymous:
verovatno si obrisao neki program koji se startovao na pokretanje windowsa ili neki njegov fajl. pokušaj ovo: idi na start>run i napši services.msc. tu nadji program koji te zeza, klikni na njega i idi na properties. Tu namesti na disabled. to bi trebalo da reši problem.
Uradio sam kako si mi objasnijo,ali neznam kako da nadjem pomenuti program,nenzan gde se nalazi.Ince,zaboravijo sam da kazem da mi se to desilo kada sam izvrsijo restore sistema na tacku obnavnjanja.
 

Back
Top