How to Revolutionize the MMORPG

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
http://www.tomsgames.com/us/2007/06/19/how_to_revolutionize_the_mmorpg/

poshto znam da ste njabovi i da vas mrzi da chitate da prenesemo ukratko :mrgreen:

1. Izbaciti levelovanje i chitavu tu glupost
2. Instance koje se prilagodjavaju broju igracha (i sa 5 ali i sa 20 ljudi ;))
3. Bolje borbe !!! Klikni i gledaj je glupo i "zastarelo" dajte neshto zanimljivije da borba bude dobra kolko i loot, da ne zavisi sve od builda ili od opreme... ;)
4. Ubijeno=mrtvo, nema da se dizhe iz mrtvih :S mislim na bossove :D
5. Izbaci klase, zashto svi ne bi pocheli kao chovek obichan pa se prilagodjavali tokom igre, otkud ja znam kakva je svaka klasa dok je ne probam.. mnogo se gubi vremena a i svako bi nekad pozheleo da igra sa nechim drugim, a i dosta macheva ocu bre MITRALJEZ :D

Kolko se vi slazhete sa ovim? :D
btw ovo sam video na FSK pa vam prenosim :)
 
Poslednja izmena:
http://www.tomsgames.com/us/2007/06/19/how_to_revolutionize_the_mmorpg/

poshto znam da ste njabovi i da vas mrzi da chitate da prenesemo ukratko :mrgreen:

1. Izbaciti levelovanje i chitavu tu glupost
2. Instance koje se prilagodjavaju broju igracha (i sa 5 ali i sa 20 ljudi ;))
3. Bolje borbe !!! Klikni i gledaj je glupo i "zastarelo" dajte neshto zanimljivije da borba bude dobra kolko i loot, da ne zavisi sve od builda ili od opreme... ;)
4. Ubijeno=mrtvo, nema da se dizhe iz mrtvih :S
5. Izbaci klase, zashto svi ne bi pocheli kao chovek obichan pa se prilagodjavali tokom igre, otkud ja znam kakva je svaka klasa dok je ne probam.. mnogo se gubi vremena a i svako bi nekad pozheleo da igra sa nechim drugim, a i dosta macheva ocu bre MITRALJEZ :D

Kolko se vi slazhete sa ovim? :D
btw ovo sam video na FSK pa vam prenosim :)

1.onda ne bi bilo zanimljivo,il bi bilo previse glupo...mora postojatirazlika izmedju igraca
2. omg jako glupo
3.e u ovome se jedio slazem.....kliknes i odes odspavat dok ovi ne zavrse..
4.znas li ti kolki bi svet za ovo trebao biti,i sta kad ih ubiju sve sta onda??sve kripove..
5.to imas u tabuli rasi...obican si lik i picis tako do nzm kog nivoa i onda biras klasu..i mitraljezi imaju :D
 
Leveli mora da postoje jer nijedan nolifer ne bi igrao jer nebi mogao da se qurchi bez razloga. A vecina MMO-ova sa subskricijom na tome pravi pare.
Ovo za aktivnu borbu i ne treba jer skoro svaka igra sa RPG titulom se zasniva na poteze ili neshto slichno , to je najbolje za taktichko razmishljanje.

Mada je ovo sa klasama logichno , u vecini igara u prichi ti si to odabrao pri kreiranju lika , nema mnogo igara gde pochinjesh kao obichan chovek pa birash klasu (jedino znam za Fable , ali to nije MMO).
 
@kosta
pa GW... lvli su chisto radi reda dodjesh do maximuma za 5 sati igranja ;)
Pa zato nas tako malo ima shto igramo GW , vecini je vazhnije da imaju mach covechije velichine i ubijaju svakoga nego na kompetitivnost i pvp balance. Mada teshko da se GW mozhe nazvati MMO igrom. Svaki MMO koji oce da napravi pare sa pretplatom mora da tera igracha da duzhe igra , zato ima mnogo levela , a i mnogo (chitaj skoro svim) MMO igrama vecina se svodi na gear a ne na umece , zato je GW majka za svaki drugi MMO koji se hvali za pvp.

Strajo ako ocesh besplatnu igru gde pochinjesh bez klase igraj duels , ali browser igra;)
 
Poslednja izmena:
ma gw je super shto se tiche klasa... ja kao ele mogu i meelee (MOGAO :P), i range a bogami i ER heal zbog secondary profesija, ali npr wow me jako nervira zbog toga, a i klasa koja mozhe sve to da radi je nikakva :)
a zashto ne bi mmo imao fajt kao u God of War na primer, ta igra se igra samo zbog nachina borbe, a taj nachin borbe+ sam MMO= omg :O XD
 
Poslednja izmena:
1. Izbaciti levelovanje i chitavu tu glupost
Vazi, ali da kompaniju koja pravi finansira neka humanitarna organizacija jer trenutno nema mnogo boljih nacina da se igraci zadrze na igri duze vreme :ok:

2. Instance koje se prilagodjavaju broju igracha (i sa 5 ali i sa 20 ljudi ;))
Zato se zove MMORPG, da bi se masivni brojevi igraca skupljali radi necega :bye:

3. Bolje borbe !!! Klikni i gledaj je glupo i "zastarelo" dajte neshto zanimljivije da borba bude dobra kolko i loot, da ne zavisi sve od builda ili od opreme... ;)
Posto si spomenuo MMORPG majka rpg-a DnD je zahtevao da se bacaju kockice kad hoces da bacis magiju... Ali i mnogi drugi rpg... To click 'n' watch je rpg sistem borbe :bye:

4. Ubijeno=mrtvo, nema da se dizhe iz mrtvih :S mislim na bossove :D
Sta mislis koliko bi se dugo igrala igra ili koliko bosseva treba da naprave u Blizzardu ili nekoj drugoj kompaniji da bi igraci koji farmaju svake nedelje po 5-6 instanci ubili po jednom svakog bossa...?

5. Izbaci klase, zashto svi ne bi pocheli kao chovek obichan pa se prilagodjavali tokom igre, otkud ja znam kakva je svaka klasa dok je ne probam.. mnogo se gubi vremena a i svako bi nekad pozheleo da igra sa nechim drugim, a i dosta macheva ocu bre MITRALJEZ :D
Ovde se slazem pomalo, ali opet jedan od sistema zadrzavanja igraca... A inace, da bi tako poceli morali bi imati neke zajednicke spellove ili mogucnosti... a to i nije tako dobro...imaju raciale :bye:
 

Back
Top