beba, pilence, srce malo..

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
to je još jedna stvar koja mi nikada neće biti jasna...
da se ženama tepa to i razumem nekako. hajd, kao nežne su bla, štaveć..
al kad čujem kako devojke o svom :heart:-u govore kao o pilencetu ili nečem sličnom deminutivnom/pufnastom/mekanom, naježim se skroz..
žene, pa koliko privlačnosti ostane u mužjaku koga svedete na deminutiv?
muškarci, da li se osećate blago kastrirano kad se takvi nadimci ustale? i da li tako kastrirani možete da npr zamolite svoju lepšu polovinu=D da izbegne te swatke nadimke barem dok vam je najbolji drug u okolini?
žene, šta biste pomislile da vas on zamoli da prekinete već jednom tako da mu tepate?

i za kraj
 
Poslednja izmena:
nisam još čuo da se neka obraća svom moožjaku sa.....moj moožjače.....palamaru od 100metra.....zakivaču moje sreće.....pitončino.......al jesam da se umiljavaju.....pa kako koja ume...malo ženstvenijim jezikom......al ako je to verbalna kastracija.....ondak šo se majke odnose prema svojoj deci....rečima....kao za debile.....ima tu nešto...šo se prenosi...kad porastu..pa mooškarci mame zamene ženama.......koje oće da boodu oplođene........e mi teorija....
 
to je još jedna stvar koja mi nikada neće biti jasna...
da se ženama tepa to i razumem nekako. hajd, kao nežne su bla, štaveć..
al kad čujem kako devojke o svom :heart:-u govore kao o pilencetu ili nečem sličnom deminutivnom/pufnastom/mekanom, naježim se skroz..
žene, pa koliko privlačnosti ostane u mužjaku koga svedete na deminutiv?
muškarci, da li se osećate blago kastrirano kad se takvi nadimci ustale? i da li tako kastrirani možete da npr zamolite svoju lepšu polovinu=D da izbegne te swatke nadimke barem dok vam je najbolji drug u okolini?
žene, šta biste pomislile da vas on zamoli da prekinete već jednom tako da mu tepate?

i za kraj
kako im ti tepas....kurchino moja debela iliii...mortadelo uvonjala?
ili im ne tepas uopste?
ili...jos nisi bila u takvoj situaciji,ali kad budes reci ces nam?
 
pa ljuuudiiii.... nisam pitala da li korisitite, nego šta vam je pri tome u glavi, da li biste prestale da vas se zamoli i sl..
ali mi se sviđa što su nam se dječarci lecnuli... pa ne diram vas JA u muškost.. =)
 

Back
Top