***Ispovest***

PsyhoKiller

Obećava
Poruka
73
Ljudi citam ovde svakakva njesra... I probleme i dileme... Ljudi jednostavno neznaju
sta ce sami sa sobom... a meni EXTRA u tom pogledu!!!!! :super:

Do sada nisam uopste imao NI JEDNU devojku, niti sam upraznjavao sex,
imao sam dovoljno prilika ali sam ih vesto izbegavao. Inace nisam derpe vec hetero,
ali zasto da lupam glavu i da gubim vreme kao ostali prevazisao sam to. Ja to zovem EVOLUTION!!!

Inace nisam Goblin, mogu da nadjem ribu u jakom kratkom roku - ali NECU.
Verovatno cu i ja da popustim kasnije radi dece itd... ali trenutno uzivam!!!

Da cujem komentare, ali na nekom nivou ako je moguce.

Poz
PsyhoKiller :bye:
 
Zanima me dal postoji jos neko mozda tako kao ja ili sam fenomen. :think:
Vrlo moguce da je i jedan jedini razlog tome sto sam perfekcionista
i sto uvek nadjem mane kod riba. Al iskreno sam i veliki egoista... :roll:
Uvek kad nesto ocu to mora da bude 100% ili ti Perfect!!!

P.S. Adriana Lima je verovatno riba mog zivota :) - po izgledu...

Mozda cu uskoro napraviti neku akciju da trazim ribu koja najpribliznije izgleda njoj.
Ko zna. :rotf:

Al u svakom slucaj se ne opterecujem i uzivam u ostalim carima zivota
kojih ima taaaako puno ;)
 
Ma jok, ti si samo iskompleksiran, pa ti treba riba poput Adriane da ti digne cenu. :mrgreen:
A i povrsan si. :P

Hehe :D Zanumljiv odgovor. Pa pazi svi mi imamo neke komplekse ali nelezi tu zec u mom
slucaju. Jednostavno nisam jos naleteo na ribu koja bi unela tacan kod u moj mozak da se zaljubim u nju, a nisam lik koji bi mogao da krene s ribom ovako bezveze kako je to
danas moderno ili ti bez emocija.
 
Ljudi citam ovde svakakva njesra... I probleme i dileme... Ljudi jednostavno neznaju
sta ce sami sa sobom... a meni EXTRA u tom pogledu!!!!! :super:

Do sada nisam uopste imao NI JEDNU devojku, niti sam upraznjavao sex,
imao sam dovoljno prilika ali sam ih vesto izbegavao. Inace nisam derpe vec hetero,
ali zasto da lupam glavu i da gubim vreme kao ostali prevazisao sam to. Ja to zovem EVOLUTION!!!

Inace nisam Goblin, mogu da nadjem ribu u jakom kratkom roku - ali NECU.
Verovatno cu i ja da popustim kasnije radi dece itd... ali trenutno uzivam!!!

Da cujem komentare, ali na nekom nivou ako je moguce.

Poz
PsyhoKiller :bye:

Ovo me podseca na onaj vic kad lik da oglas u novinama "imam vikendicu na moru,2 kuce,dvoja kola itd,ne prodajem nista samo da se pohvalim"

:super::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Zanima me dal postoji jos neko mozda tako kao ja ili sam fenomen. :think:
Vrlo moguce da je i jedan jedini razlog tome sto sam perfekcionista
i sto uvek nadjem mane kod riba. Al iskreno sam i veliki egoista... :roll:
Uvek kad nesto ocu to mora da bude 100% ili ti Perfect!!!

P.S. Adriana Lima je verovatno riba mog zivota :) - po izgledu...

Mozda cu uskoro napraviti neku akciju da trazim ribu koja najpribliznije izgleda njoj.
Ko zna. :rotf:

Al u svakom slucaj se ne opterecujem i uzivam u ostalim carima zivota
kojih ima taaaako puno ;)


Da, ispovest, pazi bratac... I ja sam bio isti... samo nisam o tome tako razmisljao, mislim, gledao cure i to... samo me nekako bas bilo briga... a mozda je i izgovor, a i nije... da, trazis onu savrsenu... koja ima sve, e tako i ja... pa upoznah ribu an netu... zaljubih se... probah sve, i opet bi... iako sam ispao majmun... i sada patim

Moj savet... probaj bar nesto... ne vredi da cekas, mada znas onu..

gnjurio, ne gnjurio, vreme gnjurcu prolazi... tako, isto ti se 'vata...
 
Jednog dana ćeš da se udariš u glavu i da kažeš sebi - što mi je to trebalo...? Kao onaj deka u reklami Narodne Lutrije Srbije - "Šta još nisam probao ?"
Ali, dobro...svako je režiser svoje sudbine...
 
Da, ispovest, pazi bratac... I ja sam bio isti... samo nisam o tome tako razmisljao, mislim, gledao cure i to... samo me nekako bas bilo briga... a mozda je i izgovor, a i nije... da, trazis onu savrsenu... koja ima sve, e tako i ja... pa upoznah ribu an netu... zaljubih se... probah sve, i opet bi... iako sam ispao majmun... i sada patim

Moj savet... probaj bar nesto... ne vredi da cekas, mada znas onu..

gnjurio, ne gnjurio, vreme gnjurcu prolazi... tako, isto ti se 'vata...

Matori, svaka cast na odgovoru!!! :klap:
Ali da probam sa bilo kojom - nema sanse!
Previse ponosa imam da bi tako nesto uradio. Ili je to TA ili nije - izmedju nema...

Inace da me ljudi pogresno ne shvate, Adriana Lima mi se svidja po izgledu ali samo po izgledu - to ne znaci da bi je zenio ili bio s njom.
 
Zanimljiv slučaj...:lol:
a015.gif
 
Matori, svaka cast na odgovoru!!! :klap:
Ali da probam sa bilo kojom - nema sanse!
Previse ponosa imam da bi tako nesto uradio. Ili je to TA ili nije - izmedju nema...

Inace da me ljudi pogresno ne shvate, Adriana Lima mi se svidja po izgledu ali samo po izgledu - to ne znaci da bi je zenio ili bio s njom.

Prosto misljenje, ne savet... ja bih probao... ne bilo kojom... ali bar odaberi curu te makar malo privlaci...a neka mora... kad probas onda odluci... posle je lako.... mada kada jednom kreens tim putem, nema povratka :mrgreen:
 

Back
Top