CS 1.6 dedicated server

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Good Rebel

Domaćin
Poruka
3.458
E ovako, napravio sam dedicated server za cs 1.6, instalirao Amx Mod X, ubacio plugin-ove, sve lepo, i ja udjem, sve radi, imam admina itd...Ali, ima samo jedan "mali" problem. Kad neko drugi ukuca moj IP server se ne pojavljuje. Pravio sam vec pre ovakav server, i radilo je sve, samo sam batalio zbog laga...sada nabavim bolji net i pojavi se ovaj problem. Da li neko zna do chega je ??
 
Imam jedno pitanje za tebe...znam da nije tobro postavljati svoja pitanja u tudjoj temi ali...
Kako da dodam admine na Dedicated Server ....ja sam napravio server i svaki put kada menjam mapu ili nest moram da spustim cs..pa da kucam u konzolu hlds-a(HLDS.EXE)..i to me izludjuje...plz help..
 
da ali kako da namestim komande?instalirao sam admin mod i amx x mod!!i nparavio sve!stavio kao admina!i sve ok radilo!nego kako da banujem/kickujem itd...a da ne ulazim u hlds????plz hlp



i posle nekog vremena(sutra)ja ukljucim cs i ono izadje sve ono dobrodosli..itd ali nepise mi vip!!!sta da radim????a pise kad udjem u amx x mod da sam ja admin?????:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:pllllzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hlp:dontunderstand::dontunderstand::(:(:(:(a ljudi!
UNAPRED HVALA!:(:dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top