Asus p4p800 gd vs. MSI 865pe neo2

Moramo prvo pogledati i uporediti sta sve ove maticne podrzavaju.KOliko ja znam MSI ima podrsku za S-Ata [2 porta],asus takodje,dalje,kod MSi-a podrzan je RAID 1 i 0,a kod asusa samo 0[RAID 0 nije pravi raid].Sto se tice zvuka MSI-ima Sestokanalni surround,Asus SoundMax.Druga stvar je asusov AI series,nemojte se zavaravati misleci da je asus zaj### MSI tom serijom maticnih jer je to kod microstara isto zastupljeno samo pod drugim imenom,Jedina stvar koja mi nije jasna je to da ove dve maticne imaju istu cenu a MSI ima neke stvari koje asus nema [Raid 1,core cell chip.....] :twisted:
 
panther:
u svakako asus msi je zesce * samo bi ti preporucio neku asusovo ploco na koju ide amd cpu

Nije mi jasno samo odakle samo ljudima inspiracija za ovakve decidirane tvrdnje. Asus NIKADA nije bio ni bolji, ni lošiji od MSI-ja. Oduvek su "tu negde". E sad, to što se Asus češće služi raznim prevarama i podvalama, to i nije tema topica.

Mislim, a ko je to merio i na kakvom kantaru koji je proizvođač bolji? Pisalo na nekoj reklami? Sintetički testovi su ono što je sranye, a o pločama se diskutuje tek onda kada ih detaljno istestiraš. Pošto nisam testirao Asus p4p800, ne mogu ni da je ocenim, tako da ću to ostaviti nekom ko to ZAISTA jeste uradio.

Bez ljutnje, molim.
 

Back
Top