Danas lazu da nisu nevine?

kakokako

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
431
Pre su lagale da su nevine. Jednako glupo.

Kad tako u vezi tako nebitnih (za onoga ko oce da ih upozna ili spava sa njima ili ima vezu) stvari lazu NEKE DEVOJKE, kako li tek lazu te neke devojke u vezi onih za "vas odnos" bitnih stvari?
 
rile da ti kaze... svi mogu da te lazu... to nije nikakav problem... al' ne trebas da dozvolis sebi da iko uspe da te slaze... nego, nesto drugo sam hteo da vas pitam... jel ste videli na onoj olimpijskoj reklami za telefone lika koji pliva leptir? il' delfin? znaci... mnogo jako izgleda... majke mi vam kazem...
 
ozbiljno, mislim da to nema blage veze sa zivotom... a ako neki muskarac ode zbog toga, da li je vredno uopste biti sa njim? il' se truditi uopste? ja zaista ne znam i ne razumem od kad je sramota ako je devojka nevina? nevina je zato sto joj se tako htelo... i kraj... za muskarce i mogu da razumem... vecina njih oseca blagu dozu podredjenosti ako u muskom drustvu ne balavi o tome kako je neko neku devojku... sta vec... al', devojke... nek' sam proklet...
 
ozbiljno, mislim da to nema blage veze sa zivotom... a ako neki muskarac ode zbog toga, da li je vredno uopste biti sa njim? il' se truditi uopste? ja zaista ne znam i ne razumem od kad je sramota ako je devojka nevina? nevina je zato sto joj se tako htelo... i kraj... za muskarce i mogu da razumem... vecina njih oseca blagu dozu podredjenosti ako u muskom drustvu ne balavi o tome kako je neko neku devojku... sta vec... al', devojke... nek' sam proklet...

Nije uvijek nevina jer tako ona zeli, nekima jednostavno ne ide sa momcima...
Poznajem djevojku, preko 25god, fenomenalna osoba, izgleda nevjerovatno dobro... ali ne moze da nadje muskarca pa ni za sirovi sex... svi kada cuju da nije imala muskarce prije njih, zbrisu... bukvalno zbrisu...
I sta sada?
Meni je nju malo zao, uzasno je oborila kriterijume, sada je u fazi da ce da pokusa sa bilo kim, samo da je musko...
 
Nije uvijek nevina jer tako ona zeli, nekima jednostavno ne ide sa momcima...
Poznajem djevojku, preko 25god, fenomenalna osoba, izgleda nevjerovatno dobro... ali ne moze da nadje muskarca pa ni za sirovi sex... svi kada cuju da nije imala muskarce prije njih, zbrisu... bukvalno zbrisu...
I sta sada?
Meni je nju malo zao, uzasno je oborila kriterijume, sada je u fazi da ce da pokusa sa bilo kim, samo da je musko...

Veruj mi da je najsrecnija...:ok:
 
Zato sto time tera jebace i ostavlja sebe malo iskrenijim muskarcima...
:confused:
cura od 25 koja je nevina je vec toliko frustrirana da ne ostavlja sebe nikome..
daj boze da sretne nekog normalnog ko bi je gledao kao coveka a ne kao frika..
a ti kao ti koji kazu da vise vole da budu sa nevinima jer su one nevine u dusi..e sinko..tek me ti ostave bez teksta:confused:
 
:confused:
cura od 25 koja je nevina je vec toliko frustrirana da ne ostavlja sebe nikome..
daj boze da sretne nekog normalnog ko bi je gledao kao coveka a ne kao frika..
a ti kao ti koji kazu da vise vole da budu sa nevinima jer su one nevine u dusi..e sinko..tek me ti ostave bez teksta:confused:

tipujem na nevine... da nisu imale ni ljubavi.. samim tim nisu bile ni, hmm, mozda povredjene... a to je kao neka neiskvarenost... mada opet... kazem... mozda ipak samo lupam
 
tipujem na nevine... da nisu imale ni ljubavi.. samim tim nisu bile ni, hmm, mozda povredjene... a to je kao neka neiskvarenost... mada opet... kazem... mozda ipak samo lupam

jeste, ako jos nije deflorisana onda je dobra i cista ko deva marija, aha...

a sa brojem frajera u zivotu, proporcionalno raste i iskvarenst zenske osobe.

:dash: :dash: :dash:

kad moram boldovati... citajte sta sam mislio... uostalom... ne kazem da one koje vise nisu, da su lose... naprotiv... ali, jednostavno, imam neki trip... mouce da gresim... i lupam.. ipak je ovo iz glave..
 
Nije uvijek nevina jer tako ona zeli, nekima jednostavno ne ide sa momcima...
Poznajem djevojku, preko 25god, fenomenalna osoba, izgleda nevjerovatno dobro... ali ne moze da nadje muskarca pa ni za sirovi sex... svi kada cuju da nije imala muskarce prije njih, zbrisu... bukvalno zbrisu...
I sta sada?
Meni je nju malo zao, uzasno je oborila kriterijume, sada je u fazi da ce da pokusa sa bilo kim, samo da je musko...
...da nemash nekim sluchajem njen telefon...?:rumenko:
 

Back
Top