pitanje o tamponima

sweet_hannah

Početnik
Poruka
39
e ovak
znam da ima puno slicnih tema ali nisam nasla ni jednu koja sadrzi moje pitanje
ugl
tampone sam pocela koristiti prije dva mjeseca bez ikakvih problema
medjutim sad treba da idem na more i to ce mi se poklopiti sa mjesecnicom.
logicno je da cu koristiti tampone ,A moje pitanje je da li se tampon mora odmah vaditi kad se izadje iz mora?
odnosno da li ce se za vrijeme boravka u moru natopiti vodom pa onda da sam isklizi..a to bi bio bed na plazi :(
voljela bih da iskustvo progovori iz vas :mrgreen:
 
Nece.
Tampon vadis tek kad dodjes kuci.

Eeee...?!
Vadiš ga i menjaš novim nakon što je proveo 2-3 sata "unutra" ( u WC-u, a WC može da bude i na plaži!!) :mrgreen:
P.S. A, dal u CG ima WC- a na plaži??! Ozbiljno??! Ono- beach bar sa tuševima, WC-om koji izgleda bolje nego u nekim kućama što sam videla, igračkama za decu i još ponešto...
 
Eeee...?!
Vadiš ga i menjaš novim nakon što je proveo 2-3 sata "unutra" ( u WC-u, a WC može da bude i na plaži!!) :mrgreen:
P.S. A, dal u CG ima WC- a na plaži??! Ozbiljno??! Ono- beach bar sa tuševima, WC-om koji izgleda bolje nego u nekim kućama što sam videla, igračkama za decu i još ponešto...

Da. Na vecini plazxa postoje toaleti u kojima moze da se se odrzava licna higijena.
 
Eeee...?!
Vadiš ga i menjaš novim nakon što je proveo 2-3 sata "unutra" ( u WC-u, a WC može da bude i na plaži!!) :mrgreen:
P.S. A, dal u CG ima WC- a na plaži??! Ozbiljno??! Ono- beach bar sa tuševima, WC-om koji izgleda bolje nego u nekim kućama što sam videla, igračkama za decu i još ponešto...

uh ja se nadam da ima
mada nisam sigurna hoce li toga biti gdje ja idem
jer sam vec bila prosle godine :roll:
 
Da. Na vecini plazxa postoje toaleti u kojima moze da se se odrzava licna higijena.

Ti toaleti izgledaju jadno...i u Cg i u Srbiji...Pu, pu mozes i bolestinu da navuces....uvek kad sam putovala, samo zbog Wc-a pozelela bih kuci...psovala sam ( u sebi naravno :mrgreen: ) drzavu...ma sve po spisku....:lol:

Promenilo se je to...ali opet nedovoljno...:confused:

Na stanici u Cg...ne znam bas koji gradic bese, ali primorje je u pitanju...ljudi su pisali ispred autobuske stanice...:aaa: ..zena skine lepo pantalone, popisala se gde staje autobus...nije se ni obrisala, ni ruke umila....pu...:thumbdown:

Da ti se smuci zivot.....izvinjavam se za off topic...:rumenko:

@tema.....

Da se ne ponavljam...kao sto su i rekle ove iskusne zene...:D
 
Nemoj nista da brines. Sasvim opusteno mozes da ih koristis na moru. Prvih dana, kada ti je najobilnija menstruacija, menjaj na svaka dva do tri sata najvise. Kasnije mozes i da ostavis duze, ali ja najvise drzim 4 sata, to je maksimum.
A sto se tice wc-a, naci ces wc bilo gde. Svaki kafic na plazi ima toalet, uvek mozes da sednes da popijes nesto i da odes i zavrsis to sto treba, a ako neces da se trosis, zamolis konobara i uvek ce ti dati da se posluzis toaletom.
 
eh..:)
dakle, tampon menjati po izlasku iz vode..jer..napuni se vodicom, i nekako mi je to bljak..a uz sebe maramice za intimnu higijenu, obrisati rukice, i druge kljucne tacke..i eto..
cak i tamo gde ima voda, dok udjes u vc, diras nesto rukama, to je bljak..
vlazne maramice su zakon..preporucam nivea...
 
eh..:)
dakle, tampon menjati po izlasku iz vode..jer..napuni se vodicom, i nekako mi je to bljak..a uz sebe maramice za intimnu higijenu, obrisati rukice, i druge kljucne tacke..i eto..
cak i tamo gde ima voda, dok udjes u vc, diras nesto rukama, to je bljak..
vlazne maramice su zakon..preporucam nivea...

Definitivno se ne napuni vodom (nije zena pivska flasa), a za higijenu, naravno, podrazumeva se :bye:
 
e ovak
znam da ima puno slicnih tema ali nisam nasla ni jednu koja sadrzi moje pitanje
ugl
tampone sam pocela koristiti prije dva mjeseca bez ikakvih problema
medjutim sad treba da idem na more i to ce mi se poklopiti sa mjesecnicom.
logicno je da cu koristiti tampone ,A moje pitanje je da li se tampon mora odmah vaditi kad se izadje iz mora?
odnosno da li ce se za vrijeme boravka u moru natopiti vodom pa onda da sam isklizi..a to bi bio bed na plazi :(
voljela bih da iskustvo progovori iz vas :mrgreen:

:dash:..mislim..cutacu..necu nista da kazem..:mrgreen:
 
Neee..necuuu..ali pazi..ona je bila prosle godine na moru...i da li jednom moze proci leto bez ovakvih pitanja..

Stvarno je zanimljivo kako ovde neke devojke padnu kao sa marsa.
I kao da nemaju drugarice koje ovako nesto mogu da pitaju :roll:
Razumem da mozda ona ranije nije koristila tampone, ali nemoguce je da nijedna zena koju poznaje nije i da joj ne moze dati dobar savet
 
Stvarno je zanimljivo kako ovde neke devojke padnu kao sa marsa.
I kao da nemaju drugarice koje ovako nesto mogu da pitaju :roll:
Razumem da mozda ona ranije nije koristila tampone, ali nemoguce je da nijedna zena koju poznaje nije i da joj ne moze dati dobar savet

Па да испадне глупа у друштву. Овако је безболније, пита те, одговориш јој, хвала, довиђења, нема на чему.
 
da li ce se za vrijeme boravka u moru natopiti vodom pa onda da sam isklizi..a to bi bio bed na plazi

Ајмо мало физике:
Ако тај тампон упије одређену количину воде, он мора набубрити (као и кад упије крв)! Према томе - не да неће испасти, него ћеш га мало теже вадити пошто ће бити много већег обима него кад је улазио....
 

Back
Top