Xакерисање српских политичких сајтова ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Ко хакерише српске политичке сајтове :?:

Има пар дана већ како нисам могла да приступим одређеним српским политичким сајтовима (патриотске организације и сл.)

Била сам на сајту www.srbijazemljaheroja.com , и тамо ако одете видећете да не можете да приступите "operation baned", данас су увели да може да се оде кликом на стари улаз сајта.

Била сам такође и на сајту вучјак и још неким нисам могла да приступим.

О чему се ради ? Ко стоји иза ових интернет напада ? :???:

Обично кажу сви "албанци", али можда ипак нису то само албанци....очито да неким структурама сметају овакви сајтови....ко би то све могао да буде...??? :?:
 
Ко хакерише српске политичке сајтове :?:

Има пар дана већ како нисам могла да приступим одређеним српским политичким сајтовима (патриотске организације и сл.)

Била сам на сајту www.srbijazemljaheroja.com , и тамо ако одете видећете да не можете да приступите "operation baned", данас су увели да може да се оде кликом на стари улаз сајта.

Била сам такође и на сајту вучјак и још неким нисам могла да приступим.

О чему се ради ? Ко стоји иза ових интернет напада ? :???:

Обично кажу сви "албанци", али можда ипак нису то само албанци....очито да неким структурама сметају овакви сајтови....ко би то све могао да буде...??? :?:

Смета онима који још нису обавештени да је онај Правилник о прислушкивању РРА стављен ван снаге - били вредни па потрчали... е сада, браћо Срби, једини начин је да жутим хакерима ОДГОВОРЕ НАШИ........... али пре тога да затраже од надлежних органа да УТВРДЕ КО ХАКЕРИШЕ...
 
Не! није! апсолутно! Само сам навела пример да не испадне како лажем. Само се питам и ништа више од тога.

ok. ne znam stvarno sta da ti kazem... mozda ti je los net ili tako nesto... i krstarica svako malo kasljuca, ali ne verujem da je neko hakerise...
 
Pa i treba da je obrisu. Kada neko napravi sajt pun lazi i pokusa u ime rodoljublja da uzme pare preko SMS-a i uz to je nepismen :

Будимо часни Срби и помозимо највећем СРПСКОМ СИНУ

Како слати смс?

Укуцајте све са великим словима

RTV RADOVAN и пошаљите на број државе где се налатите.

(дакле RTV па размак и онда RADOVAN)


i pri tom napravi toliko glupi sajt da albanski lameri uspeju da ga razbiju, onda i treba da bude oboren.

Pa na netu imas gomilu alata da proveris besplatno svoj sajt. To je dovoljno da amateri-hakeri ne mogu da ga obore.

Pri tom kad te neko poziva da budes casni Srbin i da mu das pare da 'brani' radovana, taj je lopovcina i prevarant i treba da robija...
 
Poslednja izmena:
Смета онима који још нису обавештени да је онај Правилник о прислушкивању РРА стављен ван снаге - били вредни па потрчали... е сада, браћо Срби, једини начин је да жутим хакерима ОДГОВОРЕ НАШИ........... али пре тога да затраже од надлежних органа да УТВРДЕ КО ХАКЕРИШЕ...

треба утврдити ко то хакерише, јер заиста је немогуће да у одређеним периодима буде хаковано више патриотских сајтова, то значи да постоји неко ЈЕЗГРО које је добро организовано и које ради у ИНТЕРЕСУ некога (неких организација).
 
ok. ne znam stvarno sta da ti kazem... mozda ti je los net ili tako nesto... i krstarica svako malo kasljuca, ali ne verujem da je neko hakerise...

не напротив! интернет ми је одличан! савршен :D али већ сам навела да је хакерисање у питању, па ако се мало "промуваш" по сајтовима видећеш да има жалби и других не само мене о хакерисању.
 
Pa i treba da je obrisu. Kada neko napravi sajt pun lazi i pokusa u ime rodoljublja da uzme pare preko SMS-a i uz to je nepismen :

Будимо часни Срби и помозимо највећем СРПСКОМ СИНУ

Како слати смс?

Укуцајте све са великим словима

RTV RADOVAN и пошаљите на број државе где се налатите.

(дакле RTV па размак и онда RADOVAN)


i pri tom napravi toliko glupi sajt da albanski lameri uspeju da ga razbiju, onda i treba da bude oboren.

Pa na netu imas gomilu alata da proveris besplatno svoj sajt. To je dovoljno da amateri-hakeri ne mogu da ga obore.

Pri tom kad te neko poziva da budes casni Srbin i da mu das pare da 'brani' radovana, taj je lopovcina i prevarant i treba da robija...

Ма разумем ја тебе, али без обзира на то какав био сајт, некоме смета, а разлог није тај ако неко "поткрада људе путем СМС-а". Већ су други разлози у питању.

Они износе брзо вести и не гледају пуно на правопис и граматику. То се зна. Не браним их, само кажем.

Многи други нису укинути који промовишу много горе ствари, па опет нико да се сети такве да укине, него чудо, ударише баш на овај политички и српски сајт.
 
Ко хакерише српске политичке сајтове :?:

Има пар дана већ како нисам могла да приступим одређеним српским политичким сајтовима (патриотске организације и сл.)

Била сам на сајту www.srbijazemljaheroja.com , и тамо ако одете видећете да не можете да приступите "operation baned", данас су увели да може да се оде кликом на стари улаз сајта.

Била сам такође и на сајту вучјак и још неким нисам могла да приступим.

О чему се ради ? Ко стоји иза ових интернет напада ? :???:

Обично кажу сви "албанци", али можда ипак нису то само албанци....очито да неким структурама сметају овакви сајтови....ко би то све могао да буде...??? :?:

koliko vidim stalni si posetilac tih patrijotskih sajtova... kako se ziiv tamo ???? sta ima novo???
inace da se umaras, sada mi rece neki drug da su za sve krivi moji zemljaci:rotf::rotf::rotf:
 
Ма разумем ја тебе, али без обзира на то какав био сајт, некоме смета, а разлог није тај ако неко "поткрада људе путем СМС-а". Већ су други разлози у питању.

Они износе брзо вести и не гледају пуно на правопис и граматику. То се зна. Не браним их, само кажем.

Многи други нису укинути који промовишу много горе ствари, па опет нико да се сети такве да укине, него чудо, ударише баш на овај политички и српски сајт.

Ma daj bre, kakve brze vesti. Sve lazi i naklapanja. Ali to je stvar ukusa. Mozda ih haknuo neki ogorceni Srbin jer je shvatio da koriste Radovana i njegovo hapsenje za otimanje od svog naroda. A svi znamo ko u ime rodoljublja krade vlastiti narod. Takvu stoku i treba kresati na svakom mestu i u svako vreme.

A te teorije zavere - svi protiv Srba, kao politicki i nacionalisticki sajt, pa kao CIA, siptari, demokrate i ostali im ne daju da rade, to je druze moj, vec postala patologija srpskog neobrazovanog zivlja koji ne zeli da shvati da je ovo 21. vek i da to nema veze sa zivotom. Zato ne potcenjuj inteligenciju forumasa...
 
Moze se uci na sajt. I ako mogu da dodam - jos uvek je busan, moguce ga je hacknuti za 5 min.

На сајт се не може нормално приступити, а то што се приступа иде јер су ови пронашли начин да некако доведу људе до сајта преко старог улаза. Прекјуче и јуче нисам могла уопште да приступим. А сада су увели да се улази преко "клика" на стари сајт, СТАРОГ УЛАЗА као што видиш почетна страна је "застарела" у односу на први увод ако кренеш.
 
треба утврдити ко то хакерише, јер заиста је немогуће да у одређеним периодима буде хаковано више патриотских сајтова, то значи да постоји неко ЈЕЗГРО које је добро организовано и које ради у ИНТЕРЕСУ некога (неких организација).


viruspc2ni8.jpg


Не би било било каквих проблема да су у питању клинци - али бојим се да се нису "играљи маљи деца"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top