RUSKO-GRUZIJSKI RAT

lOGIKA NIJE NAUKA! mada u ovom slucaju ne manjka!

a psihologija je nauka, ona izmedju ostalog govori o ljudima koji mrze ceo svet, i sve oko sebe , pa njihovom intaligencijom, sposobnoscu da se snadju u drustvu i uspeju, njihovom esteckim izgledom, bolje reci ruznocom, objasnjava njihov mentalni sklop! na tebi covek moze da diplomira na medicinskom fakultetu!

a zakljucak je, da rusi nisu priznali, tj rekli, dokaza ne bi nikada ni bilo, kao sto ni kod nas nema dokaza za more oborenih aviona! nato prizna samo ono sto mora!

i rusi nisu unistavali bolnice , fabrike, mostove... i druge ''vojne ciljeve'' vec su u 3 dana totalno unistili gruzisku vojsku, zasto nisu nastavili? ne kako to neki misle zbog spoljnog pritiska, jer on nije ni postojao, vec zbog toga sto racunaju na gruzisku opoziciju i uspostavljanje pro ruske vlasti!

Bravo Zoki, pa ti kao da si bio na odmoru...svez si i pun novih informacija...:ok:
 
da , 150 komandih tenkova u koloni :-) oklopne jedinice koje su ucestvovale u borbama su bile iskljucivo opremljene sa t90s, to se na svim snimcima lepo vidi!

inace t90s ne moze biti komandni tenk u ceti t72-ki! jer im se ceta, odnosno vodovi razlikuju!

po starom ustrojstvu, cetu t72 sacinjavaju tri voda od po tri tenka, plus komandni tenk, ukupno 10! i vrlo je ne logicno da tri voda t72 vodi, tj komanduje mu jedan t90s! to nema smisla, jel tako sva elektronika koju komandni tenk t90s poseduje postaje ne upotrebljiva, jer nije kompatibilna sa t72, koji je ''mehanicki '' tenk!

doobro... ako mozes da nadjes to youtubu... bilo bi ok!!
 
Rusi JESU priznali 2 aviona, a ti pricaj sta oces.....
Verovatno jos nije bilo na youtube.
Kao sto na Youtube jos uvek nije izasla analiza efikasnosti T72 i T90.

da , i to je tacno! ja samo pitam sta bi se desilo da nisu priznali ? daj jedan dokaz da su pali, snimaka nema, jer ga obicno i ne bude, kao ni u najvecem slucaju oborenih nato aviona, pa oni su priznali samo ono sto je snimljeno kamerom, kazem ti, ispadne da su oni izgubili tenkova u iraku taman onoliko koliko je i snimljeno kamerom! priznaju samo kad moraju, ....ja imam kanal 135 , i svaki dan gledam snimke , gotovo je za ne verovati sta sve pustaju, a zapaljene gvozdjurije od gruziskih t72 je bilo snimaka koliko hoces,i to od dejstva t90s i granatiranja civila u juznoj osetiji itd! steta sto niko u evropi nema taj kanal! to je kao sto vi imate onaj glas amerike il kako se vec zove, tako rusija ima zakupljen svoj kanal u americi, na engleskom jeziku!
 
doobro... ako mozes da nadjes to youtubu... bilo bi ok!!

150 t90s u koloni ? ukucaj samo gruzija (georgia) i medju prvim snimcima je snimak te kolone! inace zao mi je sto ne hvatate kanal 135 (ne znam na drugim kablovksim koji je br, na mom je 135 ) tu svaki dan pustaju more snimaka sa lica mesta! kanal se emituje jedino u americi :-( to je ruska radio televizija , al na engleskom! pa strasno sta su tamo gruziski vojnici u prva 24 sata radili civilima, ali zato su posle prikazivali more unistenih tenkova, aviona na pistama, artiljerije, itd! a bio je i odlicna snimak dejstva t90s ,ne znam zasto ljudi vise toga ne okace na youtube-u
 
da , i to je tacno! ja samo pitam sta bi se desilo da nisu priznali ? daj jedan dokaz da su pali, snimaka nema, jer ga obicno i ne bude, kao ni u najvecem slucaju oborenih nato aviona, pa oni su priznali samo ono sto je snimljeno kamerom, kazem ti, ispadne da su oni izgubili tenkova u iraku taman onoliko koliko je i snimljeno kamerom! priznaju samo kad moraju, ....ja imam kanal 135 , i svaki dan gledam snimke , gotovo je za ne verovati sta sve pustaju, a zapaljene gvozdjurije od gruziskih t72 je bilo snimaka koliko hoces,i to od dejstva t90s i granatiranja civila u juznoj osetiji itd! steta sto niko u evropi nema taj kanal! to je kao sto vi imate onaj glas amerike il kako se vec zove, tako rusija ima zakupljen svoj kanal u americi, na engleskom jeziku!

Russia Today, RTTV
 
ево и понека сличица
 

Prilozi

  • voina_57.jpg
    voina_57.jpg
    25 KB · Pregleda: 19
  • voina_21.jpg
    voina_21.jpg
    39,9 KB · Pregleda: 28
  • voina_03.jpg
    voina_03.jpg
    49,5 KB · Pregleda: 27
...........................
 

Prilozi

  • 64c951d4f04e95996308c15cc54ed242_full.jpg
    64c951d4f04e95996308c15cc54ed242_full.jpg
    63 KB · Pregleda: 18
  • georgia2.jpg
    georgia2.jpg
    38,9 KB · Pregleda: 18
  • georgia10.jpg
    georgia10.jpg
    24 KB · Pregleda: 22
  • georgia11.jpg
    georgia11.jpg
    13,2 KB · Pregleda: 15
  • georgia28.jpg
    georgia28.jpg
    47,2 KB · Pregleda: 22
150 t90s u koloni ? ukucaj samo gruzija (georgia) i medju prvim snimcima je snimak te kolone! inace zao mi je sto ne hvatate kanal 135 (ne znam na drugim kablovksim koji je br, na mom je 135 ) tu svaki dan pustaju more snimaka sa lica mesta! kanal se emituje jedino u americi :-( to je ruska radio televizija , al na engleskom! pa strasno sta su tamo gruziski vojnici u prva 24 sata radili civilima, ali zato su posle prikazivali more unistenih tenkova, aviona na pistama, artiljerije, itd! a bio je i odlicna snimak dejstva t90s ,ne znam zasto ljudi vise toga ne okace na youtube-u

znas zasto... kada si ti rekao da ne postoji PT projektil koji pogadja tenk u gornji deo kupole ja sam ti stavio 4-5 snimaka... pa ako ti nije tekso podkrepi svoje price o koloni od 150 tenkova t-80 i t-90!!!
samo toliko!!
 
Ma to je opomena Gruziji i Ukrajini, samo probajte ući u NATO, mislim da je Ukrajina sledeća... ako misli da izvuče živu glavu, Ukrajina bolje da ni ne pomišlja na članstvo u NATO.

Ja se ne bih salio sa Ukrajnom. Nisu oni Gruzija. Pre bi ih pustio malo da se koprcaju ukidanjemim gasa, nafte i stavljanjem astronomskih cena na iste... Moze i da proleti neki Tu... u pratnji Su...:lol:
Ne treba da napreduju duboko u Ukrajnu, nego polako, ali sigurno da pale. Da bi izbegli pono zrtava. A, sto se tice sila osovine, one mogu da im pomazu, u svakom smislu... dok ne zarade hidrogensku... :mafijas:
 
Rusija je sigurno ne želi da im bilo koja susedna zemlja bude članica NATO - a , pa bune se što Poljska će da postavi anti - raketni štit, a između njih je Belorusija, koja ne želi članstvo u NATO, međutim, po mom mišljenju NATO više nema svrhu za postojanje, pošto samo stvaraju probleme u svetu, a Rusi da su hteli sravnili bi sa zemljom Gruziju, nego njima je to bila više dečija igra nego rat, a što se Ukrajinaca tiče, Rusi tu neka primene taktiku, polako, ali sigurno....
 
Грузија је само показни пример за све околне земље. Украјину на првом месту. Руси у Украјини одавно се спремају за рат. Погледјте само море козачких паравојних формација које су наоружане до зуба. Када су се недавно Американци искрцали на Криму уопште нису интервенисале регуларне јединице него су натовце спроводили Козаци. По моделу Косова од Украјине ће остати само део око Лавова и можда Закарпатје и њих ће Руси пустити да иду куда хоће , а остатк Украјине има да прогласи неку аутономију попут Осетије и Абхазије и да се споји са Русијом. све под заштитом руске војске. Наравно ако власт у Украјини буде глупа као Сакашвили и дозволи да се западни интереси ломе преко леђа њених држављана.
 
Te bivše sovjetske republike dogovorile su se sa Rusijom, da će poštovati te neke srodene nacionalne zajednice sa Rusima, međitim oni bi to ono znaš puj pike ne važi, i sve je sređeno... U Belorusiji 35% čine Rusi poštuju ih kao Bogove, a ovi u Gruziji ne mogu da prosude šta je bolje NATO ili da im Rusija s...e državu....
 
Региструј се слободно. Безбедан је сајт а линкове можеш видети иако ниси ништа постовао јер нису скривени. Ако има неки форум где не треба регистрција наведи па да налепим линкове тамо.
 

Back
Top