RUSKO-GRUZIJSKI RAT

Slušaj, imaš visoko obrazovanje, ali jednostavno ne kontaš neke stvari, jednostavno u narodu ti niko neće reči da je to slovo beta, već S, i zdravo đaci, to što ti mene pokušavaš da uveriš i da mi utuviš u glavu ono što su tebi utuvili na nekom od tvojih fakulteta OK... od mene niko praviti budalu neće, može on biti dekan SANU, ne znam šta sve može biti, ali to što ti izigravaš gospodina, pa se još uz to možeš praviti pametan, popišam se na tebe, tvoje diplome i tu našu vojsku, jer za neke stvari si jednostavno glup, da dobro si čuo glup si.... e da još nešto, serak iverak... školovanijeg, a glupljeg čoveka, ja upoznao nisam:mrgreen::rotf::thumbdown:
 
Slušaj, imaš visoko obrazovanje, ali jednostavno ne kontaš neke stvari, jednostavno u narodu ti niko neće reči da je to slovo beta, već S, i zdravo đaci, to što ti mene pokušavaš da uveriš i da mi utuviš u glavu ono što su tebi utuvili na nekom od tvojih fakulteta OK... od mene niko praviti budalu neće, može on biti dekan SANU, ne znam šta sve može biti, ali to što ti izigravaš gospodina, pa se još uz to možeš praviti pametan, popišam se na tebe, tvoje diplome i tu našu vojsku, jer za neke stvari si jednostavno glup, da dobro si čuo glup si.... e da još nešto, serak iverak... školovanijeg, a glupljeg čoveka, ja upoznao nisam:mrgreen::rotf::thumbdown:

mozda i jesam glup, sto se tice moje diplome smatram je parcem papira, jer fakultet moze svako da zavrsi... ali znas sta me boli najvise od svega... sto ces ti uvek ostati na dnu i nikad se neces pomeriti odatle.
i znas sta jos... ti nikad neces uspeti da kazes gde ja gresim u onom sto kazem bez obzira koliko pokusavao da me uvredama iznerviras... radim sa takvim ljudima, navikao sam na takve stvari, jednostavno, neke stvari znam... ti nazoalost ne znas!!!

a sto se tice pisanja... probas u wc ili neki pisoar! ! !
 
Poslednja izmena:
ko ti brani da se smejes, kazu i da je zdravo!!
kazem tebi kao i ovom predatoru, ako negde gresim, recite gde... a ako imate nesto protiv mene mozemo da se dogovorimo da to raspravimo ko` ljudi a ne verbalno!!!

dalje kad je u pitanju grb srbije sa cetiri (nazovi) slova C ili ti da budemo tacni slova beta, voleo bi da me neko kaze gde sam pogresio... rekao sam njihovo poreklo i sta znace!!
ne znam sta se palite.. ako znate bolje recite, a ako ne :dash::dash::dash:... slika sve govori!!

evo nesto za tebe... znanje se ne prosipa... ono se vremenom stice, radom i trudom. kasnije se iznosi, prezentuje siroj ili uzoj naucnoj ili laickoj javnosti sa ciljem i da se sa njima podeli neko znanje. sto ti nazalost imas lose misljenje o ljudima koji nesto znaju, to je tvoj problem. ali ako hoces vec da budes "veliki srbin" aonda se potrudi da naucis bar nesto o grbu na zastavi svoje zemlje. a meni da popujes da prosipam znanje nemoj... !!!

U ybt ti bi da se bijes:dash: veruj mi da ne bi imao ni malo sanse, a sto se tice tvojih komentara da te neko napada stvar je u tvome ponasanju, ti si se postavio kao da te neko napada. Ovo je forum i svako moze da iznosi svoje misljenje...Lepo ti je rekao "predator" za grb (valjda pricamo o Srpskom grbu) Srbi su ga "napravili" prema sebi, kako nama odgovara. E sada, sta ti zelis da postignes dokazivanjem da je nesto nastalo iz necega, ja ne znam, ali neces postici neki efekat iz prostog razloga sto ces otici predaleko da bi nesto mogao da dokazes. Naravno da Srpski grb i zastava imaju svoje korene, utoliko bolje sto su proizisli iz Vizantijske kulture, ali kakve veze ima sad to sa ovom temom - malo si predaleko otisao:roll:
 
Jeli ovo tema o tome ko je pametniji i skolovaniji ili o Gruziskom ratu. Otvorite posebnu temu pa dokazujete ko je pametniji jaci i ma veci ili sta god vas zabavlja. Nemojte nas mlatretirati. Sve redje dolazim na ovaj forum jer nailazim na nesuvisle rasprave. Odrasli ljudi vode rasprave ko je pametniji-skolovaniji , klinci otvaraju teme kako bi lepoj Nati trebalo dati cetu sopecujalaca da je sirotu cuvaju dok obilazi muza.
 
За "10x10", у праву си за промашај теме, али има све везе (што има).

ZRNANS83: "...pa partizani su od 41-44 ubili 993 nemca..."

Није тачно, нису шумци убили тих 993 немца, већ углавном равногорци.
Два примера, паљење гараже на аутокоманди су извели РАВНОГОРЦИ Београда.
Дизање у ваздух Смедеревске тврђаве (са огромним магацином муниције)
такође су извели равногорци. Али, све те акције су им "мазнуте" после
краја рата (гаражу шумци, а Смедерево енглески командоси) јер су тита
и черчил поделили "заслуге".
Те су акције изведене и 100 за 1 је радило, па имаш Сајмиште-Јаинци и
Нишки логор, где су опет главом плаћали они који НИКАКО НИСУ ШУМЦИ.
Стари јунаци 1.св.рата, радници, домаћини...

Ево и једне изворне приче, још 1941. неименовани четнички командант
напада немачки воз у околини Бгд. страда око 50 немаца. Човек је био
официр и кад су немци почели да користе бацаче он одмах нареди да им
приђу на < 100м (били на 200-300м) да их немци неоткину (шта значи Официр).
Нису сви немци побијени, било их је и 20-ак заробљених.
Толико о томе, јер заиста заборавити смрти тих храбрих људи и приписати
их ко мртве у партизане је испод сваког нивоа (то је достојно тита).
Исто је и са Ужичком републиком, четници и команда ослободе (готово 100%)
Ужице, а у позадини комуњаре (све размажена деца предратних тајкуна),
праве републике, мрсе и праве позоришта. Опет да нагласим и у партизанима
је било честитих људи, нису сви били шљам.

ZRNANS83: "...izvor su nemacki dokumenti! dakle manje od 1000 stradalih nemaca!..."

Добро нису написали да их је погинуло 10. "Ја" имам сасвим друге податке
у Београдској операцији их је погинуло преко 18.000. Значи од Авале до негде
Сланкамена. Толико кажу и руси. Наиме, негде после Бежаније су их наватали у
кљешта и откинули, рањени и заробљени су добили по наган у чело.
Друго је до руса, а сасвим друго од уласка руса.
После је чика Толбухин отишао да ојади мађаре, а Срем оставио за касније из
тактичких разлога. Ту су комуњаре добиле прилику да сатру равногорску
омладину Србије, па је огроман број наших младих ту оставио кости БЕЗ ИКАКВЕ
ПОТРЕБЕ. Та је генерација нас срба толико убијена у појам да је то страшно.
Дични краљ, за 200 грама смрдљивог меса, преко радио лондона је ПОЗВАО СВЕ
равногорце да се прикључе титу и неком шуб-вашкићу...

Тим чином, а и претходним заслугама, Карађорђевићи су ЗАУВЕК ИЗГУБИЛИ
КРУНУ СРБИЈЕ. Зато приче типа "престолонаследник", мачку о реп (бар мени).
Нек краљују у хрвацкој и енглеској...
Неулазим у приче типа "морао-нијеморао", Краљ служи да Води народ, ТАЧКА.
Још их је и Радован звао да краљују у Српској, па ништа.
По мени србија треба НОВУ ДИНАСТИЈУ, која се неће клањати злу.
Па нисмо ми срби имали буржоаске и друге револуције и манијачења, да нам
треба краљ-кловн и "традиционални" краљ, да се слика са дарвинистима, исл...
Нама треба прави Краљ да домаћинује по Богу, не вашарска мечка да је
воде "цигани".
Свака част Карађорђу и Петру 1., ово друго је "сумљиво" и јадно.
Краљ није Бог да траје довека, кад (много) неваља мења се.

Исто ти је и данас, револуционари 5. октобра (деца револуционара 1941), деца
зеленаша и удовицо-удава од после 1918, продају глупости.

За одсила на српском грбу постоји милион тумачења (сва су донекле у праву),
али истина је да "само слога србина спашава" (и цигане уосталом).
Тај симбол 4 месечеве мене је много старији него што се мисли и за
"dejina811", не тупи ми о Деретићу, познајем пароскупљача добро,
АЛИ нетупи ми ни о САНУ, јер и њих познајем и ИСТИ СУ КО И ДЕРЕТИЋ.
Част изузецима (бројним) који немају где да писну.
Истакао бих Вељка Ђурића из тог сивила и још неке...

За русе и грузиску власт, мислим да су руси паметно урадили што их нису
тотално разбили. Мислим и да је паметно што зову ЕУ, да небуде после
"нисмо знали", а имају и друга посла.
Шакал сада треба да наоружа своје керове и ко му да оружје биће "мета",
а где да набави квалитет кад то од руса више неможе?
Виртуелно-цнн ратовање неупали увек и код свакога.
Али очигледно нато живи у самоилузији да имају екстра војску, оружје,
команду, да немају губитака никада исл.
Па и немају, јер (за сада) негину уса индустијалци,
већ нека "субраса" из тенесија.
Треснуће глупом тинтаром о камен КАД ТАД.

Извињавам се за "развлачење" теме и поздрав свима!
 
@ predator iskander, svrljig...

ako je ikao moguce po ko zna koji put da napisete gde sam ja u mojim post-ovima pogrsio... a vasa misljenja o mom ponasanju me ne zanimaju, niti sta vi mislite o mom obrazovanju ili vase uopste no misljenje o meni!!

pa ako je ikako moguce da mi date odgovor na pitanje... to sto me vredjate samo govori o vama, a ne o meni!!
 
"Помало" беспотребан пост,

dejina811: "@ predator iskander, svrljig...
ako je ikao moguce po ko zna koji put da napisete gde sam ja u mojim post-ovima pogrsio... a vasa misljenja o mom ponasanju me ne zanimaju, niti sta vi mislite o mom obrazovanju ili vase uopste no misljenje o meni!! "

Не знам где сам ја написао да си погрешио на овој теми?
Ако мислиш на ово:
""dejina811", не тупи ми о Деретићу..."
То сам написао зато што си ме некада раније сврстао у поклоника истог.
То мишљење "мислим" да ти је нетачно (бар мислим... когнито ерго сум).
Некада се заиста претера са увредама и препуцавањима, јавио сам се највише због
тога да кажем, да НИСАМ видео на овој теми да си написао нешто са чиме се бар
уопштено неслажем (на ОВОЈ теми). Када се са нечим неслажем, обично то и
наведем (бар се трудим да радим тако). Заиста ме незанима која носи црне а која
беле хеланке, бар не на интернету.
Ајд, невређај се без потребе...

Скоро заборавих, па додајем:
Наравно да се само по твом помињању историје на теми "слажем" са тобом,
што се тиче русија-грузија, НАРАВНО ДА СЕ НЕСЛАЖЕМ СА ТОБОМ!
Поштено, па на ћоше.

Поздрав свима!
 
Poslednja izmena:

ruski mi-24 hind krecu u akciju ,
kasnije su rusi obustavili akcije sa njima jer su gruzijci koristili guzvu i pokrenuli svoje hindove jer rusi nisu pucali zbog mogucnosti da ih pomesaju i da dodje do prijateljske vatre.
 
ja nisam nastavio svoju priccu nego sam ti rekao kako je!!
a narod je obicna ovca koja sluzi za sisanje... ako ti se takva istina ne svidja, to je tvoj problem!!

Ma nemoj da se primaš na njihove priče. Sve to što si rekao u vezi grba je istina, samo što je njima krivo što si uopšte spomenuo Vizantince.Znaš, o tome ne sme da se priča :eek: jerbo će neko pomisliti da mi Srbi eto nemamo ništa svoje, pa je bolje da svi ćute i da se prave ludi.....A evo još nekih stvari o kojima, takođe, ne bi smeo da govoriš na ovom podforumu.

Dvoglavi orao je takođe vizantijskog porekla. Naši vladari su tu oznaku pokupili zajedno sa titulom despota koju su im često dodeljivali vizantijski carevi.

Ne bi smeo da spomeneš ni da je šajkača originalno bila deo uniforme austrijske mornarice, tj. da smo je "ukrali" od Austrijanaca.

Znaš šta još nikako ne bi smeo da spomeneš: da smo pesmu "Marširala, marširala" ukrali od Hrvata. U Hrvatskom originalu, pravi tekst glasi "Marširala, marširala cara Joze garda", i pevali su je hrvatski domobrani u Austro-Ugarskoj.

Doduše, ni Hrvati nisu baš originalni, oni su to pokupili od Mađara, čija je i pesma.
 
Ma nemoj da se primaš na njihove priče. Sve to što si rekao u vezi grba je istina, samo što je njima krivo što si uopšte spomenuo Vizantince.Znaš, o tome ne sme da se priča :eek: jerbo će neko pomisliti da mi Srbi eto nemamo ništa svoje, pa je bolje da svi ćute i da se prave ludi.....A evo još nekih stvari o kojima, takođe, ne bi smeo da govoriš na ovom podforumu.

Dvoglavi orao je takođe vizantijskog porekla. Naši vladari su tu oznaku pokupili zajedno sa titulom despota koju su im često dodeljivali vizantijski carevi.

Ne bi smeo da spomeneš ni da je šajkača originalno bila deo uniforme austrijske mornarice, tj. da smo je "ukrali" od Austrijanaca.

Znaš šta još nikako ne bi smeo da spomeneš: da smo pesmu "Marširala, marširala" ukrali od Hrvata. U Hrvatskom originalu, pravi tekst glasi "Marširala, marširala cara Joze garda", i pevali su je hrvatski domobrani u Austro-Ugarskoj.

Doduše, ni Hrvati nisu baš originalni, oni su to pokupili od Mađara, čija je i pesma.

E sad si ga najebooo.....:hahaha:
evo već zovu Gordanu Pop Lazić da ti baci kletvu....:hahaha:
 
Ove slike su iz 11. novembra 2006.

slike su iz 2008 a 11 .nov. 2006 je lansiran satelit.i taj datum zacudo ostaje.jer se teren radi u slojevima pa je najstariji od tad ali ima i kasnijih na zumu je 2008.
recimo na prvoj slici se pomalo vide pravougaonici razlicitih nijansi i boja u vertikali u zavisnost i od starosti i vremena pri prolasku satelita i tako se lepe ti noviji slojevi jedni preko drugih.
 
Poslednja izmena:

Back
Top