Banatska stranka

uskoro ce biti donet zakon da se ugase sve stranke koje imaju oko 500 clanova sa sve rodbinom. opametili se i nasi pa videli da visepartijski sistem moze biti poguban u prevodu da saka nekih manjina zeli da opstruira rad stranaka koje se ozbiljno bave politikom.
 
uskoro ce biti donet zakon da se ugase sve stranke koje imaju oko 500 clanova sa sve rodbinom. opametili se i nasi pa videli da visepartijski sistem moze biti poguban u prevodu da saka nekih manjina zeli da opstruira rad stranaka koje se ozbiljno bave politikom.
Znci po tebi, dalje osnivanje partija nije moguce. Posto svaka partija u samom trenutku osnivanja ima maksimum jednog clana.
 
Ovo nije propaganda nego lepa vest. Neko se konacno setio da Banat nije novosadisticko-beogradska deponija.

koji kompleksi tebe muce?
valjda si ucio u skoli kako izgleda politicka partija, clanovi, statut....ako nisi, procitao si neke knjige valjda?
ja ti pricam da su male partije i stranke razbijanje glasackog tela odnosno kocenje relevantnih politickih partija da se izbore za "ideje"...
moje skromnno misljenje je da si slabo potkovan znanjem i da si pun kompleksa. pratim ja ovaj pdf politika i cini mi se da je prepun ljudi kao ti komplaksasa i malogradjanina. :mrgreen:
 
Ohoho, pogledaj novobeograđanina kako je isfrustriran zato što je video da mu predhodni post jedno njobičnije sranje koje nem veze sa mozgom:
koji kompleksi tebe muce?
valjda si ucio u skoli kako izgleda politicka partija, clanovi, statut....ako nisi, procitao si neke knjige valjda?
ja ti pricam da su male partije i stranke razbijanje glasackog tela odnosno kocenje relevantnih politickih partija da se izbore za "ideje"...
moje skromnno misljenje je da si slabo potkovan znanjem i da si pun kompleksa. pratim ja ovaj pdf politika i cini mi se da je prepun ljudi kao ti komplaksasa i malogradjanina. :mrgreen:

Potičem iz stare banatske ugledne porodice i građanin sam 100X više nego ti (novobeogradski dođošu). Moji preci nisu bili čobani iz kojekakvih šumadijskih vukojebina, poput tvojih.
Da li je malograđanin onaj ko kaže da je bilo dosta da se Pančevu vrati samo 12% onoga što su joj ukrali republika i pokrajina?

Pročitaj tvoj predhodni post, pa ga uporedi sa ovim što si sad napiso, videćeš da si ludak.

Ti si jedna tipična boirokratska prasica, čiji su mama i tata rekli: živeo Tito
i tako dobili povlastivce.
Hajde sad idi na nošu da kakiš.
 
Ohoho, pogledaj novobeograđanina kako je isfrustriran zato što je video da mu predhodni post jedno njobičnije sranje koje nem veze sa mozgom:


Potičem iz stare banatske ugledne porodice i građanin sam 100X više nego ti (novobeogradski dođošu). Moji preci nisu bili čobani iz kojekakvih šumadijskih vukojebina, poput tvojih.
Da li je malograđanin onaj ko kaže da je bilo dosta da se Pančevu vrati samo 12% onoga što su joj ukrali republika i pokrajina?

Pročitaj tvoj predhodni post, pa ga uporedi sa ovim što si sad napiso, videćeš da si ludak.

Ti si jedna tipična boirokratska prasica, čiji su mama i tata rekli: živeo Tito
i tako dobili povlastivce.
Hajde sad idi na nošu da kakiš.

:sad2: kako si me provalio jadan ja. sve si u pravu ooooo zalosna moja sudbino.
da si iz ugledne porodice sigurno ne bi se spustao i napusavao nesretnog "dodjosa novobeogradskog" kao sto sam ja. bavio bi se pametnijim stvarima.

moras priznati da je bolno kad neko ima drugacije misljenje o tebi i tvojoj politickoj opciji.
nije za nas "demokratija" jos smo mali :mrgreen:
ja cu te pozdraviti PREPAMETNI UGLEDNI BANACANINU....:bye:
 
Ohoho, pogledaj novobeograđanina kako je isfrustriran zato što je video da mu predhodni post jedno njobičnije sranje koje nem veze sa mozgom:


Potičem iz stare banatske ugledne porodice i građanin sam 100X više nego ti (novobeogradski dođošu). Moji preci nisu bili čobani iz kojekakvih šumadijskih vukojebina, poput tvojih.
Da li je malograđanin onaj ko kaže da je bilo dosta da se Pančevu vrati samo 12% onoga što su joj ukrali republika i pokrajina?

Pročitaj tvoj predhodni post, pa ga uporedi sa ovim što si sad napiso, videćeš da si ludak.

Ti si jedna tipična boirokratska prasica, čiji su mama i tata rekli: živeo Tito
i tako dobili povlastivce.
Hajde sad idi na nošu da kakiš.

Opomena.
 
Lepo bi bilo kad bi Vojvodina ili banat imala neku regionalnu stranku, da moze da ucestvuje u vlasti i normalno radi za interese gradjana iz svog regiona. Medjutim, ova banatska stranka je nastala od otpada iz LSV, Koalicije Vojvodina i ostalih strankica koje su se raspale, a ostali su samo nazovi ljudi koji se profesionalno bave politikom, a zbog svojih losih (ne)dela, nisu podoban kadar za neku od jacih partija na vlasti. Banatska stranka je totalna budalastina i nema nikakvu politicku snagu. Kolega tremens bi mogao da malo pogleda ko je u toj stranci pre nego sto brani njihovo postojanje.
 
Medjutim, ova banatska stranka je nastala od otpada iz LSV, Koalicije Vojvodina i ostalih strankica koje su se raspale, a ostali su samo nazovi ljudi koji se profesionalno bave politikom

Мислим да је настала као реакција на ЛСВ, а не издвајањем из ње. Знам да их је Чанак једном називао "иредентистима", али да је минорна странка, то стоји.

Banatska stranka je totalna budalastina i nema nikakvu politicku snagu.

Као идеја није лоша, али мислим да је осуђена на пропаст. Нема данас тог капитала који би финансирао пропагирање такве идеје као што је "аутономна регија Банат".

Или "САО Банат" унутар војводине. :D
 
Мислим да је настала као реакција на ЛСВ, а не издвајањем из ње. Знам да их је Чанак једном називао "иредентистима", али да је минорна странка, то стоји.

Као идеја није лоша, али мислим да је осуђена на пропаст. Нема данас тог капитала који би финансирао пропагирање такве идеје као што је "аутономна регија Банат".

Или "САО Банат" унутар војводине. :D

Оно је сајт ГО Панчево, а не целе странке.

Nije reakcija na LSV, vec otpad iz ostalih vojvodjanskih stranaka, kazem ti.

GO Pancevo je takoreci 95% stranke, ima nesto malo jada iz Zrenjanina i Kovina, ali beznacajno. Ma outsideri 100%. Kvalitet sajta ti moze delom oslikati i kvalitet organizacije.

Finansijeri postoje uglavnom izNemacke, par folksdojcera cijim precima je ostala imovina ovde imaju interesa da ih finansiraju i vec su to radili kroz 'Banatski forum' i par slicnih organizacija tokom procvata NVO kod nas.
 

Немам ништа против оснивања Банатске странке, зашто да не, ако испуњавате услове - али, рецимо, ово друго што сте учинили вам је стварно испод сваког нивоа, мислим, немам речи, живи блам . осим тога што је скроз нефер :

piksel.gif


Guča i u Banatu

Tanjug - Pre 5 sati PANČEVO - Festival "Banatska truba" u kojem učestvuju duvačka društva sutra će se održati u Banatskom Novom Selu kod Pančeva.
Na ovoj trubačkoj manifestaciji, koja se prvi put organizuje u ovom selu, predstaviće se 12 duvačkih orkestara iz Banata, kao i gosti iz Rumunije.
Organizatori "Banatske trube" koja će početi u 16 sati defileom trubača ispred Doma kulture u centru sela, kažu da im je cilj da ovaj festival preraste u tradicionalni i međunarodni događaj u Banatu.
 
Немам ништа против оснивања Банатске странке, зашто да не, ако испуњавате услове - али, рецимо, ово друго што сте учинили вам је стварно испод сваког нивоа, мислим, немам речи, живи блам . осим тога што је скроз нефер :

piksel.gif


Guča i u Banatu

Tanjug - Pre 5 sati PANČEVO - Festival "Banatska truba" u kojem učestvuju duvačka društva sutra će se održati u Banatskom Novom Selu kod Pančeva.
Na ovoj trubačkoj manifestaciji, koja se prvi put organizuje u ovom selu, predstaviće se 12 duvačkih orkestara iz Banata, kao i gosti iz Rumunije.
Organizatori "Banatske trube" koja će početi u 16 sati defileom trubača ispred Doma kulture u centru sela, kažu da im je cilj da ovaj festival preraste u tradicionalni i međunarodni događaj u Banatu.

Sta ima nefer u kulturnoj manifestaciji. Da nisu mozda konkurencija Guci? Ako tako mislis, onda prouci malo muzikologiju i folklor...
 
Немам ништа против оснивања Банатске странке, зашто да не, ако испуњавате услове - али, рецимо, ово друго што сте учинили вам је стварно испод сваког нивоа, мислим, немам речи, живи блам . осим тога што је скроз нефер :

piksel.gif


Guča i u Banatu

Tanjug - Pre 5 sati PANČEVO - Festival "Banatska truba" u kojem učestvuju duvačka društva sutra će se održati u Banatskom Novom Selu kod Pančeva.
Na ovoj trubačkoj manifestaciji, koja se prvi put organizuje u ovom selu, predstaviće se 12 duvačkih orkestara iz Banata, kao i gosti iz Rumunije.
Organizatori "Banatske trube" koja će početi u 16 sati defileom trubača ispred Doma kulture u centru sela, kažu da im je cilj da ovaj festival preraste u tradicionalni i međunarodni događaj u Banatu.
To nije stranka ucinila, nego lokalni ljubitelje trube.
Licno mislim da za Banat bitna tambura, a za severni Banat gajde.

Ako novosadisti imaju exit, zapadnjci Guču, onda bi i mi trebali da imamo neki popularan muzički događaj-npr festival tambure i gajde.

Inače Banat je najlepši, najvažniji deo Srbije. Za mene je on srce Srbije a ne Kosovo.
 
Мислим да је настала као реакција на ЛСВ, а не издвајањем из ње. Знам да их је Чанак једном називао "иредентистима", али да је минорна странка, то стоји.



Као идеја није лоша, али мислим да је осуђена на пропаст. Нема данас тог капитала који би финансирао пропагирање такве идеје као што је "аутономна регија Банат".

Или "САО Банат" унутар војводине. :D
pa to se i meni cini ako je usko opredeljena ka Pancevu a ne celom Banatu onda ne moze da ocekuje neku ozbiljniju podrsku , kao sto recimo LSV ima znacajniju podrsku samo u NSu i Zrenjaninu i mozda u jos par opstina a u ostalim ili ih nema ili jedva predju cenzus .
 
Postovani prijatelji !
Jednostavno potpuno je nekorektno to sto pricate o Banatskoj stranci. Igrom slucaja ja sam iz Panceva i poznajem neke ljude iz te stranke. Nisam clan ali su mi mnogi prijatelji.Vecina je casna i postena druzina, koja se bori da Srbija i Vojvodina budu decentraliyovane potpuno. Para nemaju pa su sami sklepali sajt, obzirom da se zamera kako isti izgleda. Mora li stranka da ima puno para da bi imala pristalica. Napljackali se svi, opeljesili velike gradove u Banatu pa su sada puni evropske price. Videcemo brzo sta ce biti recimo sa evropskim Pancevom. Posto me je ova rasprava naterala da se uclanim u BS i pomognem ljudima odo ja. A vi dragi prijatelji samo pljujte po malim strankama ali jedno je sigurno. Vreme Banata tek dolazi.
 

Back
Top