Banatska stranka

Postovani prijatelji !
Jednostavno potpuno je nekorektno to sto pricate o Banatskoj stranci. Igrom slucaja ja sam iz Panceva i poznajem neke ljude iz te stranke. Nisam clan ali su mi mnogi prijatelji.Vecina je casna i postena druzina, koja se bori da Srbija i Vojvodina budu decentraliyovane potpuno. Para nemaju pa su sami sklepali sajt, obzirom da se zamera kako isti izgleda. Mora li stranka da ima puno para da bi imala pristalica. Napljackali se svi, opeljesili velike gradove u Banatu pa su sada puni evropske price. Videcemo brzo sta ce biti recimo sa evropskim Pancevom. Posto me je ova rasprava naterala da se uclanim u BS i pomognem ljudima odo ja. A vi dragi prijatelji samo pljujte po malim strankama ali jedno je sigurno. Vreme Banata tek dolazi.

Poštovani prijatelju! Kako nisi član kad si se učlanio? Ako se bore za decentralizaciju Srbije i Vojvodine, što onda u nazivu nose "Banatska"? Zar im nije time pole delovanja suženo na Banat? Koliko imaju poslanika u lokalu? I kako to da vreme Banata tek dolazi? A ostali? Nije moguće da jedna stranka nema 300-400 evra da plati pritojan sajt, već se blamiraju ovim ruglom. U to ne verujem.
 
Poslednja izmena:
Postovani prijatelji !
Jednostavno potpuno je nekorektno to sto pricate o Banatskoj stranci. Igrom slucaja ja sam iz Panceva i poznajem neke ljude iz te stranke. Nisam clan ali su mi mnogi prijatelji.Vecina je casna i postena druzina, koja se bori da Srbija i Vojvodina budu decentraliyovane potpuno. Para nemaju pa su sami sklepali sajt, obzirom da se zamera kako isti izgleda. Mora li stranka da ima puno para da bi imala pristalica. Napljackali se svi, opeljesili velike gradove u Banatu pa su sada puni evropske price. Videcemo brzo sta ce biti recimo sa evropskim Pancevom. Posto me je ova rasprava naterala da se uclanim u BS i pomognem ljudima odo ja. A vi dragi prijatelji samo pljujte po malim strankama ali jedno je sigurno. Vreme Banata tek dolazi.

Данас Банатска странка, сутра Вршачка, прекусутра странка неке улице...
 
To nije stranka ucinila, nego lokalni ljubitelje trube.
Licno mislim da za Banat bitna tambura, a za severni Banat gajde.

Ako novosadisti imaju exit, zapadnjci Guču, onda bi i mi trebali da imamo neki popularan muzički događaj-npr festival tambure i gajde.

Inače Banat je najlepši, najvažniji deo Srbije. Za mene je on srce Srbije a ne Kosovo.


Slazem se, ali za celu Vojvodinu
Srem, obozavam mada mi je i Banat veoma blizak kao i Bachka!

ps. Sremski Karlovci :rtfm: centar srpske kulture i duhovnosti!!!
Sremski Karlovci,( SRCE SRBIJE) a ne Pozarevac i Gucha
 
podrzavam banatsku stranku i ta stranka bi trebala da radi na otcepljenju banata od tzv komunisticke AP Vojvodine.

Jer za vreme komunizma i demokrata/spsovaca je Banat radio a Novi Sad se gradio.

Recimo sve busotine nafte se nalaze u Banatu a administracija NIS-a je u Novom Sadu i ako u Sremu nema nijednog naftnog izvora. Zato treba ukinuti AP Vojvodinu a banatske pare vratiti banacanima a ne da ih pljackaju i da od banatskih resursa zive debelguzi sremski autonomasi.
 
Од срца подржавам Банат, а ако ова странка живне, и њу ћу на свим изборима где се појави. Немојте да се бакћете пљувањима из Бг и НС, него радите за нас, па ће и пљувања престати. Живео Банат, живела Србија!
 
Postovani prijatelji !
Jednostavno potpuno je nekorektno to sto pricate o Banatskoj stranci. Igrom slucaja ja sam iz Panceva i poznajem neke ljude iz te stranke. Nisam clan ali su mi mnogi prijatelji.Vecina je casna i postena druzina, koja se bori da Srbija i Vojvodina budu decentraliyovane potpuno. Para nemaju pa su sami sklepali sajt, obzirom da se zamera kako isti izgleda. Mora li stranka da ima puno para da bi imala pristalica. Napljackali se svi, opeljesili velike gradove u Banatu pa su sada puni evropske price. Videcemo brzo sta ce biti recimo sa evropskim Pancevom. Posto me je ova rasprava naterala da se uclanim u BS i pomognem ljudima odo ja. A vi dragi prijatelji samo pljujte po malim strankama ali jedno je sigurno. Vreme Banata tek dolazi.

Pozdrav brate,

pozdravljam sve forumaše iz srpskog Banata, posebno one koji se zalažu za srpski Banat kao posebnu pokrajinu u sastavu Republike Srbije.

Dole novosadizacija, živela Srbija i živeo Banat.
 

Back
Top