Kada "pucaju" EU i SAD?

Kada "pucaju" EU i SAD?

  • 1. za 6 meseci

  • 2. za godinu dana

  • 3. nikada

  • 4. zar je to moguće?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Na sastanku Bildeberg grupe koji će se održati u Kini,za vreme Olimpijade,(pošto su oni "Olimpijci",tj.bogovi) biće doneta odluka ko će biti naredni predsednik SAD,i kako će se odvijati politika sveta u narednom periodu.
Sve ukazuje na to da je do sada vođena politika zastranila i da treba da se stane na put EU I SAD-u,tako da će najverovatnije doći do raspada EU,a SAD će doživeti pravu kataklizmu.
 
Na sastanku Bildeberg grupe koji će se održati u Kini,za vreme Olimpijade,(pošto su oni "Olimpijci",tj.bogovi) biće doneta odluka ko će biti naredni predsednik SAD,i kako će se odvijati politika sveta u narednom periodu.
Sve ukazuje na to da je do sada vođena politika zastranila i da treba da se stane na put EU I SAD-u,tako da će najverovatnije doći do raspada EU,a SAD će doživeti pravu kataklizmu.

kakvu bre kataklizmu??
 
Pre godinu-dve bio je popularan snimak gde američka TV voditeljica pravi budalu od sebe paljenjem neke vesti upaljačem. Poljakinja neka, zvala se Mika Bžežinski.

I šta se ispostavi - ona je zapravo rođena ćerka onog Zbignjeva Bžežinskog, koga retardi ovde predstavljaju jednim od "gospodara sveta iz senke."

To je jedan dosta smešan diskonekt između fantazija neobrazovanih seljana i njihovih teorija zavere,
i realnosti u kojoj je ćerka Bžežinskog otprilike na nivou Žike Obretkovića, dr Mladena Trajkovskog, i Dragana Šodera.
 
Bilo mi je ipak glupo da ulazim u detalje,ali ih očekuje rigorozna kazna koja će ubuduće služiti za primer mnogima.

ma oni ce da dobiju po dupetu kao niko dosad,samo ja ne verujem da ce to biti za 1,2 ili 3.
mora to je zakon prirode.
pa nemosh ti da ubijes 50 miliona ljudi i to da prodje kao da si bubu zgazio.
sve se vraca,sve se placa............
 
Bžežinski jeste jedan od tvoraca zavere,ali nije gospodar iz senke kako to mi "seljaci i neobrazovani" mislimo i smatramo.Mi seljaci iz Srbije smo ponosni što nismo malograđani ispranih mozgova i ne mislimo da postoji teorija zavere već postoji praksa zavere.:whistling:
 
Za vise od godinu dana, nemas tu opciju...
Recimo, za jedno 3 godine, u vrh glave...
3000 ојро да ће ЕУ и даље постојати на крају августа 2011, да ли прихваташ опкладу

2rersrc.jpg
 
Pre godinu-dve bio je popularan snimak gde američka TV voditeljica pravi budalu od sebe paljenjem neke vesti upaljačem. Poljakinja neka, zvala se Mika Bžežinski.

I šta se ispostavi - ona je zapravo rođena ćerka onog Zbignjeva Bžežinskog, koga retardi ovde predstavljaju jednim od "gospodara sveta iz senke."

To je jedan dosta smešan diskonekt između fantazija neobrazovanih seljana i njihovih teorija zavere,
i realnosti u kojoj je ćerka Bžežinskog otprilike na nivou Žike Obretkovića, dr Mladena Trajkovskog, i Dragana Šodera.

i kakve te gluposti imaju veze sa bilo cim ovde :dash::dash:
 

Back
Top