Preuranjena ejakulacija, drugi aspekt

Poruka
19.457
Sa preuranjenom ili brzom ejakulacijom nemam problema osim ako je zena losa kao licnost , osoba. Tako je i to je to.
Licno mislim da se time muski organizam brani ne bi li sto pre zavrsio 'posao' i da pobegne od takve. Ili neka podsvesna osveta losoj zenki da ostane bez orgazma i nedojebana plati grehe.
Bilo je zena koje kao kazu 'da svrsis kad ih vidis' ali je tad bilo najduze i bez problema sto je kontra ranije navedenom izrazu. Bilo je i ruznjikavih ali su bile ok kao ljudi, i tad je bilo, pa i bolje nego sa boginjama lepote.
Imate li takva iskustva?
 
Sa preuranjenom ili brzom ejakulacijom nemam problema osim ako je zena losa kao licnost , osoba. Tako je i to je to.
Licno mislim da se time muski organizam brani ne bi li sto pre zavrsio 'posao' i da pobegne od takve. Ili neka podsvesna osveta losoj zenki da ostane bez orgazma i nedojebana plati grehe.
Bilo je zena koje kao kazu 'da svrsis kad ih vidis' ali je tad bilo najduze i bez problema sto je kontra ranije navedenom izrazu. Bilo je i ruznjikavih ali su bile ok kao ljudi, i tad je bilo, pa i bolje nego sa boginjama lepote.
Imate li takva iskustva?
E, ******* Snoki, sada preterujes!
Ko svrsi brze od zeca, uglavnom ima tremu ili nije jeb`o sto godina.
I meni se ponekad desi da svrsim cim mi uleti, sto ne znaci da mi je partner odbojan, naprotiv :mrgreen:
 
Bilo je zena koje kao kazu 'da svrsis kad ih vidis' ali je tad bilo najduze i bez problema sto je kontra ranije navedenom izrazu. Bilo je i ruznjikavih ali su bile ok kao ljudi, i tad je bilo, pa i bolje nego sa boginjama lepote.
Imate li takva iskustva?

Iskreno i nemam. Mozda suprotan problem. Te$ko mi je ponekad da svr$im pa moram posle njenog orgazma i drndanja da ga vadim i prebacujem u manuelni mod ne bi li zadovoljio njenu zhelju za svezhopm spermom i svoju za orgazmom. E sad.. Postoji i fora da brzhe svr$i$ ako ti se devojka dopada ($to je tekovina evolucije) jer zheli$ $to pre da oplodi$ zhenku sa kojom bi hteo da ima$ potomstvo. Zavisi koji deo mozga ti je ukljuchen u toku sexa
 
Мени се дешава да прерано свршим из два разлога.
Кад сам много напаљен и кад заиста желим неку жену...
Други је кад немам редован секс и то је чисто питање кондиције...
 
Moji muskarci uglavnom svrsavaju u nekom normalnom roku...
Ako mi se desi da huc da ih pozurim, samo im okrenem dupe...
Ionako i ja najvise volim tu pozu...

Problem je u tome sto ja sebe nesvesno pozurujem iz gore navedenih razloga. Da otaljam i to je to. Naprotiv ako mi se okrene dupetom a pri tom znam da to voli u stanju sam samo u tpoj pozi da prcim po sat vremena. Ali ako sam nadr.kan zbog njenog ponasanja npr. prskam u momentu. To sam hteo reci. Vise se trudim. U stvari pogresno sam se izrazio, ne radi se o klasicnoj preuranjenoj ejakulaciji vec o nedostatku zelje da se kontrolisem.
 
Sa preuranjenom ili brzom ejakulacijom nemam problema osim ako je zena losa kao licnost , osoba. Tako je i to je to.
Licno mislim da se time muski organizam brani ne bi li sto pre zavrsio 'posao' i da pobegne od takve. Ili neka podsvesna osveta losoj zenki da ostane bez orgazma i nedojebana plati grehe.
Bilo je zena koje kao kazu 'da svrsis kad ih vidis' ali je tad bilo najduze i bez problema sto je kontra ranije navedenom izrazu. Bilo je i ruznjikavih ali su bile ok kao ljudi, i tad je bilo, pa i bolje nego sa boginjama lepote.
Imate li takva iskustva?

Tako je svali krivicu svojih preuranjenih ejakuacija na zene. :lol:
Ne zavisi ti brzina svrsa od lepote zene... a ti kao iskusan bi trebalo da znas da prolongiras ejakuaciju ako to zelis... ;) Ako te ne mrzi da se smaras sa tim... :lol:
 

Back
Top