Jutro zemlje... HITNO

razmisljalica

Primećen član
Poruka
582
Dragi drugari,

Treba mi hitno jedna informacija: koliko moze da kosta jutro kvalitetne (I klasa) poljoprivredne zemlje, u blizini auto puta u backom okrugu - kod Srbobrana?

Na netu nisam nista uspela da nadjem :sad2: a ko kanda mi hitno da se opskrbim znanjem o ovoj temi.

Takodje, jos jedno pitanje: koliko ha je jedno jutro? Na ovo pitanje sam nasla raznorazne varijante odgovora, cak do toga da se povrsina "jutra" razlikuje od mesta do mesta :dontunderstand:

Ova informacija mi treba sto pre!

Eksperti hvala! :ok:
 
E, hvala, i mene je interesovalo. A za cenu, kupuš "građanski oglasnik", tamo ima baš mnogo oglasa iz cele Vojvodine i šire, pa i za kupovinu i prodaju zemljišta. Neki navedu i cenu, a neke zoveš telefonom..
A mene interesuje cena II klase, ili i slabije, zavisi od sastava.
 
Cao momci i devojke :).

Da li ovu temu treba shvatiti tako da se danasnji, savremeni muskarci zanimaju za kupovinu kvalitetne poljoprivredne zemlje ili negde gresim ? :D

Mozda to i nije tako lose...:think:. Recimo...zgodan, misicav frajer, sav gladak, preplanuo i depiliran (je l' to bese metroseksualac?) drzi ralo i volove ili sedi na traktoru, kombajnu, muze krave, a videvsi nas koji pricamo bas o njemu, upucuje nam drazestan osmeh i sladak pogled uz lagani dodir oboda sesira u nameri da nas pozdravi...:D

Ide li ta slika u realnosti, sta mislite :think::D ?

P.S. Ako pogresih negde oko poljoprivrednih termina, izvinjavam se... :)

 
Ne, ovu temu treba shvatiti kao "jutro zemlje nije artikal u Zari pa onda bolje da pitam muške pošto košta". Dalje sex fantazije neću ni da komentarišem, pfuj.

Ijuuuuu....:eek: Ti ne voles sexi fantazije :???: ?

Pa bas sam je slatko predstavila dear DisMisal i ostavila tri tackice pa ko voli...nek' izvoli da dodaje na te tri tackice :D.

Nema ljutis, bar sto se mene tice :heart:, a steta sto pfujkas na sexi fantazije :(. Mada, nikad ne reci nikad. Mozda ti se i dopadnu jednog dana ;).
 

Back
Top