Baksuzluci

Poruka
19.457
Vidim temu o blamovima pa da zapocne jednu o ljubavnim baksuzlucima

Pre nekoliko godina jedva ugovorim vidjenje sa jednom opakom ribom. Opire se svima, teska kao Hitlerov racun za plin. Smontirao se ja do jaja. Brijanje, pirlitanje, uglancao se do skrotuma. Vijenje zakazano za 8 sati u Sent Andreji. Oko 6 sati osetim ja da me gornji zub ocnjak, zeza, bolucka. Ebi ga, sabijem dva kafetina i nista. Umine bol...
Dolazim ja u 8, pijuckam picence, kucka kasni al nebitno. Dolazi ona, kao iz bajke. DO JAJA izgleda. Seda, pricamo opusteno i....
Ocnjak pocinje da JEBENO OTICE. Za sat vremena sam bio otecen kao stoka. Izgledao sam kao medved koji je nabio glavu u kosnicu... I sta cu, platim racun i otpratim je na taxi.
..........Sta reci? :(
 
Vidim temu o blamovima pa da zapocne jednu o ljubavnim baksuzlucima

Pre nekoliko godina jedva ugovorim vidjenje sa jednom opakom ribom. Opire se svima, teska kao Hitlerov racun za plin. Smontirao se ja do jaja. Brijanje, pirlitanje, uglancao se do skrotuma. Vijenje zakazano za 8 sati u Sent Andreji. Oko 6 sati osetim ja da me gornji zub ocnjak, zeza, bolucka. Ebi ga, sabijem dva kafetina i nista. Umine bol...
Dolazim ja u 8, pijuckam picence, kucka kasni al nebitno. Dolazi ona, kao iz bajke. DO JAJA izgleda. Seda, pricamo opusteno i....
Ocnjak pocinje da JEBENO OTICE. Za sat vremena sam bio otecen kao stoka. Izgledao sam kao medved koji je nabio glavu u kosnicu... I sta cu, platim racun i otpratim je na taxi.
..........Sta reci? :(

E, to je baksuzluk! Ako neko nije znao, sad mu je jasno!
Nesreća jedna..
 
...i ja sam imao slichan baksuzluk samo nije me bol'o zub, mi smo uspeli da odemo do hotela , skinuli se pocheli da se predigramo, ona lepa k'o ndjeo, gradjena josh i biljshije, a ja k'o bred pit, i ovoono izvadi ona komdom iz kesice krene da mi metne na majmuna, kad prokleti durex pukne, uzme ona drugi ista pricha, ja uzmem stvar u svoje ruke i pocepam svih chetrnaj's komada ( tol'ko sam ih spremijo, znam sebe) ja odem i upalim svetlo da vidim shta se deshava, kad da vi'sh chuda majmun mi dvajesshes' santima u obimu i trijes'dva dugachak, i tada sam odluchijo da tje mi qrchitj biti mali il' ga netje biti...
...ps. jes da nije bilo sexa a' sam ipak bijo ponosan na njega...:rumenko:
 
Moj baksuz, evo kratko -upozna me drugarica sa prelepom devojkom (svojom drugaricom) ali posto je zurila nije mi rekla bitnu cinjenicu ja pricam sa njom ona ne reaguje ja pricam ona cuti ja popizdeh pa je iscimam i pitam sta nije u redu ona u cudu poce da mase rukama AJOJ bozanstveno bice je gluvo/nemo. A ja pola sata pricao, posle me mrzelo sve ispocetka taman dodje drugarica i ja kao odo.
 
jednom sam prosula punu duplu solju turske kafe sebi u krilo. on je trebalo da parkira auto, i ja sam sebi narucila kafu. i oborim solju i sve prospem. jedino sto nije bila toliko vruca da se opecem, ali sam ostatak vreceri provela flekava.
 
Vijenje zakazano za 8 sati u Sent Andreji.
Dolazim ja u 8, pijuckam picence, kucka kasni al nebitno. Dolazi ona, kao iz bajke. DO JAJA izgleda. Seda, pricamo opusteno i....

Mislim da ce se zaljubiti ako joj energicnije utera i pri tom je malo saketa i tretira kao drolju. I malo je pridavi sopstvenim gacama dok je kara odpozadi.I natera je da mu sisa nozni palac.

Simpatično mi je kako ih prvo izvodiš u fine restorane, a par sati kasnije ona drži tvoje gaće u zubima dok je ti krešeš otpozadi :lol:
 

Back
Top