Žestoke borbe u Južnoj Osetiji

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
То је рат између Русије и Америке. Гузе мале народе као нас некада. Увијек се нађе довољно будала да изазове сукоб, касније прави рат и клање је само ствар технике. Већ виђено.:thumbdown:
 
То је рат између Русије и Америке. Гузе мале народе као нас некада. Увијек се нађе довољно будала да изазове сукоб, касније прави рат и клање је само ствар технике. Већ виђено.:thumbdown:

Ne budale, vec placenici su ti koji izazivaju sukobe.
 
Ето шта ради стока западна,свуда изазива сукобе и ратове.Овај пут навлачи Грузију да страда.

Не вреди им да насрћу на Русију.Лупиће главом о зид...
images
 
reko ja patrijotsko licemerje isijava iz teme , kada je integritet i teritorija Gruzije u pitanju onda podrzavaju njeno cepanje i separatizam a kada je Srbija u pitanju onda kukaju i naricu

Ako mene pitash, Kosovo i treba da bude nezavisno, ali i Republika Srpska i Chechenija, ali i Osetija i Abhazija, ali i Katalonija, Baskija, Palestina, S.Irska i svi ostali separatistichki regioni. Bitno je da se svugde poshtuju isti principi, ili pravo samoopredeljenja, ili nepovredivosti granica.
 
reko ja patrijotsko licemerje isijava iz teme , kada je integritet i teritorija Gruzije u pitanju onda podrzavaju njeno cepanje i separatizam a kada je Srbija u pitanju onda kukaju i naricu

Pa mora se tako. Ne vredi uvek biti zadrt i tvrdoglav. Kako to rade lepo braca Hrvati: Kosovo je nezavisno ali Krajina zbrisana sa lica zemlje. Jasenovac je "radni" logor a R.Srpska genocidna tvorevina. I sta? Prolazi ta prica, bas im lepo!
 

Back
Top