Bilo pa nije...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Svega li se covek moze nacitati kad zaviri u novine...ja bas puno sve prelistavam pa me dogadjaji ne ostavljaju ravnodusnom, valjda sama sebe nerviram sto postoji svet koji bi najradije iskorenila zbog svog primitivizma...Sigurno ste i vi dragi moji ako ste pratlac vesti kao i ja procitali o onom dogadjaju u Kacu gde je 40 ljudi tuklo coveka na koga je bacena sumnja da je pokusao silovanje maloletnice...Ne zelim da se stavljam ni na ciju stranu, mozda cu to uraditi nesvesno, ali se pitam samo cak i da je tip kriv kako se to naslo toliko revoltiranih ljudi da mu nagrnu u kucu i tako ga svojski namlate da pamti...Sto se jedna impresivna gomila ne nadje da namlati nekog agresivca koji bije i maltretira zenu konstantno nego se posle cude i krste po kafanama kako je ovaj ovu definitivno ukokao sa otprilike ilegalnim oruzjem nebitno samo zato sto jadnica vise nije mogla i odlucila je da se razvede...Jel to ono po sistemu pa to je njegova zena, gde dolazimo do zakljucka da mu je to svojina isto kao auto i televizor i na to ne sme niko da se drzne...E pa ako sad pogledamo situaciju te devojke koja se normalno pobunila kad je doticni komsija pokusao nesto bilo bi mi drago da cujem da se sve te muskarcine nadju u zatvoru da imaju vremena da se ukoliko su toliko napaljeni sami zadovoljavaju zamisljajuci klinke koje boze moj nikako nisu dostupne...Na jednom primeru cu napisati samo...Svojevremeno sam bila kao mlada devojka na praksi u medicinskoj skoli...u jednom beogradskom domu zdravlja... Tamo se naveliko pricalo da radi covek koji napada ucenice, otvoreno bez pardona...Unapred sam smislila taktiku da ako nesto pokusa bude patosiran na licu mesta ne znajuci sta ga je snasla...Delija nije dugo cekao i naravno startovao me na najpokvareniji moguci nacin pokusavajuci nesto kao da me dotakne zagrli sta li...Zviznula sam ga iz sve snage iako je bio jaci naravno ali bes koji sam osecala dao mi je veliku moc...POceo je da se dere u stilu da mogu da pricam kome hocu niko mi nece poverovati i sl. a ja sam nadajuci se jadna nekoj pravdi otrcala do direktora gde je sedeo i moj profesor da placuci objasnim sta se dogodilo...Njihov komentar je bio: Boze devojko sto si ti tako agresivna, pa covek se ne sme ni nasaliti s tobom!?...A mojima eto nisam nikad nista rekla...Ostalo je kao ruzna uspomena koju sam iskopala sad videci kako se reaguje na napasnike...Kazem ako jeuradio to sto je uradio zasluzio je batine, ali gde su delioci pravde kad su u pitanju oni koji siluju jednu zenu i u glavu i u mozak celog zivota...
 
Trebala si reći roditeljima, zapravo još nije kasno.
:eek: :eek: :eek:
Što se tiče pravde, na nju nemoj čekati... jer ako dođe doći će kasno u životu a ti tad možda budeš bila baba.
E, ali ti si bar matoru drtinu grunula posred njegove oklembešene face. I to je nešto.
 
Trebala si reći roditeljima, zapravo još nije kasno.
:eek: :eek: :eek:
Što se tiče pravde, na nju nemoj čekati... jer ako dođe doći će kasno u životu a ti tad možda budeš bila baba.
E, ali ti si bar matoru drtinu grunula posred njegove oklembešene face. I to je nešto.


Drugi put ciljaj nešto niže... da ga mine želja...trajno.:mrgreen:
 
tvoj rikan da te pita... a ko si ti da kazes da li je neko zasluzio batine il' nije? i da li je neko napasnik il' nije? mislim... slusao sam pre neku noc raspravu u vezi smrtne kazne... i, naravno, svi zeljni i zedni pravde su bili za... i navodili su sve zlocine za koje bi trebalo da se dobije ta kazna... i niko nije uzeo u obzir da tu, sasvim slucajno, moze da se nadje i neko ko nije kriv... al' se namestilo da izgleda kao da jeste... i da li onda sve to vredi? ovde... rulja dosla da bije i lincuje... a kladim se da je od tih 40 ljudi koji su hteli da isteruju pravdu, bar pola ucinilo prestupe slicne il' jos gore... 'drz'te lopova' obicno pali... a masa k'o masa... nema tu mnogo mozga ni pameti... i onda svoje sudove i zakljucke vadimo na osnovu pisanja nekog novinara... u najjeftinijim novinama.... jer te jedino mozemo da priustimo...
 
Rulja je oduvek bila najgori sudija. Ja onu majku razumem, ali ne verujem da su joj baš nešto pomogli. Više su joj naškodili.
Nego mnogo se agresije nakupilo u ljudima, pa onda..na koga natrče - što nikako ne može valjati.
 
poosti ti, ariela, novinare......ja ne kapiram toliko pisanje o pokoošaju silovanja.....al aj...nego....zanimljiv je onaj kreten koji je dečaka od 13 godina namamio u šoomu....sa pričom da će da mu pokloni skooter...i onda ga iskasapio...kada je potera za krvolokom krenoola....on je sa tim ljoodima išao ladno u poteru..i pio kafu sa dečakovom kevom......vota frik...
 

Back
Top