Omladinske zadruge

TEP3A

Aktivan član
Poruka
1.269
Dakle ako neko zna bilo sta vezano za neku od 50 zadruga koje imamo u nasem gradu dobro bi mi doslo... Bilo kakva iskustva, predloge, komentare itd, itd...

Inace ako je to bitno ja nisam ni skolarac, a ni student (trenutno sam na granici) :)!
 
Hm,pa slabo mi je to poznato...Ali mozda mogu pitati nekog ako u medjuvremenu ne dobijes odgovor.
Sto se tice nekog iskustva sa omladinskim zadrugama,tesko da ti mogu pomoci...Zao mi je...:D
Ako si mislio na neke opste podatke kao sto su adresa,broj telefona i slicno...to je vec izvodljivo :D ;)
 
I tvoja konstatacija je dobra ;)
Ja sam rekao da malo znam o omladinskim zadrugama.Ako ima konkretnije pitanje,pokusacu da mu pomognem....saznacu vec nekako ;)
Pitanje je uopsteno...odgovor bi mogao biti i broj telefona i lokacaja... a verujem da sam moze doci do toga.U protivnom nacu mu ja..:)
 
Da da... Znam ja za brojeve telefona i adrese maltene svih org. kojih ima u gradu, ali sam mislio da ako ima nekog ko je radio sa njima pa da podeli ta iskustva sa mnom (nama)... Ako ti saznas nesto javi...
 

Back
Top