Војска

Да ли је БТслужио армију?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Да ли је Тадић служио војску? Ја кажем не. И као такав никако не може бити ни врховни командант Србије нити је могао бити министар војни.
 
Zar za sve ovo vreme na forumu nisi skontao da od tog posla nema nishta?

Jednostavno ce doci neko iz DS ili LDP sa komentarom u stilu :

"Shta je bilo? Bole porazi na svim frontovima?"

I onda ce se to pretvoriti u tipichno, besmisleno, medjustranachko prepucavanje, a do negde trece strane ce preci i na pominjanje familije.

Nebrojeno puta vidjen scenario...


Ali, 'ajde...

Za Tadica kao ministra vojnog vec rekoh, a koliko je Vuchic kompetentan da bude ministar informisanja, ili Srbljanovicka da bude gradonachelnik? Je l' ih smatrash kompetentnim?
 
Zar za sve ovo vreme na forumu nisi skontao da od tog posla nema nishta?

Jednostavno ce doci neko iz DS ili LDP sa komentarom u stilu :

"Shta je bilo? Bole porazi na svim frontovima?"

I onda ce se to pretvoriti u tipichno, besmisleno, medjustranachko prepucavanje, a do negde trece strane ce preci i na pominjanje familije.

Nebrojeno puta vidjen scenario...


Ali, 'ajde...

Za Tadica kao ministra vojnog vec rekoh, a koliko je Vuchic kompetentan da bude ministar informisanja, ili Srbljanovicka da bude gradonachelnik? Je l' ih smatrash kompetentnim?


.smorile su me demokrate..parada malogradjanshtine i mediokriteta..lajavi krelci...:thumbdown:
 
Ово је по мени питање које није за пљувачину. А Александар Вучић јесте служио војску.

Nije pitanje za pljuvacinu, vec je tema pljuvacina. I da jeste i da nije sluzio, cilj je da se napljuje Tadic.

A gde je Vucic sluzio vojsku, i kako? Znas li...

Jel jos vazi ono pravilo u Srba, ko ne sluzi vojsku nije covek?
 
Sluzio je civilno ovde u Beogradu. Poceo je 1984. godine u Čapljini i u Sarajevu pa su ga ja mislim premestili, ako gresim neka me neko ispravi ali mislim da je ovako bilo.
 
Poslednja izmena:
Prvo, teško da iko ovde može znati da li je služio ili nije. A to da ako je neko služio vojsku znači nešto, svako ko je bio u vojsci treba da je svestan da je to jedno veliko ništa. Ne znači ama baš ništa.
Nebulozna tema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top