APATIN

HIT NEDELJE 202 je emisija koja ja na programu više od 25 godina. Uz nju su odrastale rock 'n' roll generacije, i kroz nju su se afirmisali najveci domaci bendovi. Karavan 202 bio je u skoro svim vecim, a i manjim mestima u Srbiji, šireci rock kulturu medju populacijom. Svake nedelje održi se nekoliko svirki širom naše zemlje. Mnogi bendovi, koji sada cine stub domace rock i metal scene, poceli su, a i dan danas sviraju pod zastavom BEOGRADA 202, ponosni što cine nesto za muziku koju vole, a koja nije dovoljno promovisana u Srbiji. Ova emisija je jedna od retkih toga tipa, i postala je utociste za sve one koji ne zele da se priklone MAIN STREAM-u. HIT DANA je emisija koju mozete pratiti svako vece od 19h, a svirke HITA NEDELJE (21h) su najcešce petkom ili subotom sa direktnim prenosima na frekvencijama naše stanice, a one su: Beograd - 98.5, 104.0 FM; Novi Sad, Zrenjanin, Becej - 101.8 FM; Subotica - 98.5 FM; Kragujevac, Jagodina - 101.0 FM; Užice, Cacak, Kraljevo - 101.6 FM; Niš, Kruševac, Prokuplje, Leskovac - 103.5 FM; Bor, Zajecar - 100.4 FM; Negotinska krajina - 98.9 FM.

Ovog vikenda, u subotu 31.01.2009. karavan HITA 202 je u Apatinu u klubu BERMUDSKI TROUGAO, sa pocetkom koncerta od 20 casova. Nastupaju: kao domaca podrška bendovi CHANGE i ANTOLOGIJA, somborski bendovi ZION i AUT, a u karvanu stižu još i HATRED (thrash metal bend), EKIPA PLUS (hard 'n' heavy tribute), VLADA JET BAND (instant rock 'n' roll), LJUTE PAPRICICE (funk / rock) i dva odlicna novosadska benda TETRAPANK i NEW MYTHOLOGY (hard 'n' heavy).

Za više informacija o ostalim HITOVIMA možete posetiti:

www.myspace.com/hitnedelje202
 
Inače sam iz Beograda,al' moja baka zivi u Apatinu.Zaista lepo mesto,za odmor,ma,pravo uživanje.Iskreno,najviše mi se sviđa setati kraj Dunava,i posmatrati zalazak sunca,i sedeti u centru.Za razliku od Beograda,zaista skromno i mirno mesto.Meni se sve sviđa,zaista,al' Beograd je zakon!
 

Back
Top