Kako biste vi rešili problem na Kosovu da ste bili na mestu Slobe 1989?

rekao bih...koliko ste spremni da platite za kosovo
status vise od republike...manje od nezavisnosti
nesto poput drzave u drzavi...ko vatikan
onda bi...mesto za kuce i imanja srbima sa kosova......dali meni u drzavnu kasu svu tu lovu...neki cak pricaju da su bili spremni da plate milijardu dolara
ja bih onda od te love...izgradio infrastrukturu...puteve...aerodrom jos jedan...zavrsio stajgu kod prokopa...zatvorio ovu u centru..ostavio je kao muzej..a na onom potezu od sajma do stajge izgradio lepe stanove...sa pogledom na savu...kvadrat minimum 3000e...
zapoceo metro.......ali ne na vodi....uveo kanalizaciju i asfalt u sve delove grada...ukljucujuci i kaludjericu..kotez i ca ca ca naselja
onda bih sa restom para platio izgradnju nasih hotela na grckom,turskoj i bugarskoj obali...koje bi posle iznajmljivali....pokupovao nesto brodova,pa napravio srpsku flotu..sto tankera,sto kruzera...registrovanih na panamu i liberiju naravno:):)
znaci....salu na stranu...pitao bih kolio su spremni da plate...bolje meni,nego amerima da dodju da me razlupaju....stoga..eto njima kosovo...i cao.....nek daju lovu..plus ako privuku neke strengere dole..u tu....free shop drzavu gde je legalizovana droga,kocka i prostitucija...eto i meni jos nekew love...bar na vinjete:):)
plus bih ustedeo lovu za izgradnje novih i lepsih starih mostova.....a onaj na ostruznici bi bio u funkciji dosad
da nekazem da bih mesto tih novih starih mostova izgradio preko ade
ja ovo pricam sta bih uradio u mom gradu....svaka ulaganja u provinciji moguca...nek svako doda sta mu fali u svom rodnom gradu...a da ima ili nema kosovo
 
Kao
1. prekinuo bi sva ulaganja novca na Kosovo još počev od 71 godine , moreeeeeeeeeeeeeeee muzli su nas sve u 16 više desetina godina da bi njima tamo nicali putevi i fabrike i imali napredno školstvo, nek se samo malo stariji sete , po jedna plata za kosovo , pa se odrekni zarade ... , pa hum. fond , ma more bilo bi "****** se svi" :rtfm: :thumbdown:
2. i rekao bi im "more marš tamo odakle ste došli" :thumbdown:
 
Molim da na ovu temu patrijote ne učestvuju. Hoću da čujem ove iz LDP i DS tabora.

Znači 1989. je godina, vi ste na mestu Slobodana Miloševića, pred vama je duga politička karijera. Glavni zadatak je smirivanje nacionalnih tenzija na Kosovu, separatizam na Kosovu, kao i ekonomsko jačanje istog.

Kako biste vi to uradili?

ja bih skinuo kosovo sa jugoslavije i popravio bi tu lepu jugo pa tek kad kosovo bude u najlosem stanju bi poslo tamo JNA da sve to lepo resi i da stane lepa juga
 
ja bih skinuo kosovo sa jugoslavije i popravio bi tu lepu jugo pa tek kad kosovo bude u najlosem stanju bi poslo tamo JNA da sve to lepo resi i da stane lepa juga
E vidis da je Jugoslavija postojala do danas, ja bih osnovao stranku koja bi se zalagala za otcepljenje Vojvodine.

Ti mora da si neki odojak koji jos nema ni 5 razreda osnovne, koji je o Jugoslaviji i Titu cuo nesto malo i to od birokratskih baba? Decko, Slovenci i Hrvati nisu hteli Jugoslaviju.
Jel ti znas koliko je vojvodjana propatilo zbog te Jugoslavije, a pogotovu SR Jugoslavije (ako znas uopste sta je to).
 

podelio bih ga sa aljbanijom, tj pokusao ......siptari su po brojnosti presli kritcnu tacku i nije ih vise bilo moguce ukljuciti u srpsko drustvo niti su oni imali dovoljno civilizacijskih kapaciteta (a ni danas nemaju) da razumeju sta je to moderno drustvo

Lepo rece co`ek DS & LDP only!!!:rtfm:
 
Kako su bre svi ovde spremni da prodaju Kosovo za male pare samo da se njihov grad izgradi od tih para ccc sebicno na kub. Na kosovu je sve ono od cega ste nastali sve je postalo i razvilo se sa kosova a vi bi ste ga prodali za neke parice kako bi gradili kucice sa pogledom SMESNO!!! RESENJA NIJE BILO....barem ne drugacijeg od onoga sto je Slobodan odradio!!I svako ko bi da ga proda je u najmanjem smislu reci siptar...pa dva trecine manastira je na kosovu to se ne prodaje i ne menja za kucice sa pogledom na Savu:)!!!A da je covek branio svoju zemlju govori sama cinjenica da su ga ubili samo da ga ne bi pustili zivog jer nekog je ipak trebalo okriviti za rat a sigrno to nece biti Ameri....zar ne??!!Pa malo je cudno to da u svakom ratu koji Amerika povede izadje kao pobednik...imaju previse srece?Neeeeeeee naravno!!Sila boga ne moli!!!
 

Back
Top