I sad recite da nije fašista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što je inače jako značajno :lol:

Наравно да је значајно.Многи европски медији су писали о томе,а странци се чуде и смеју будали којег се сопствена породица одриче и назива издајником.
То само идиот може себи да дозволи...
 
Наравно да је значајно.Многи европски медији су писали о томе,а странци се чуде и смеју будали којег се сопствена породица одриче и назива издајником.
То само идиот може себи да дозволи...

A ta porodica je sigurno savršeno normalna? Ne pričaj ako ne znaš, sigurno i ti imaš neku udarenu rodbinu tamo negde :D
 
Ovako, ja se mogu slozhiti da Rusija trenutno nije savrshena demokratija, ali nije mnogo bolja situacija ni u SAD. U krajnjoj liniji, bolje i diktatura nego anarhija.

Pogledaj koliko si se uvredio sto sam rekao za Putina ono isto sto i ti za Tadica. Pa ako tebe to toliko vredja onda budi obazriv prema drugima...

A u SAD ljudi mnogo bolje zive nego u Rusiji... Standard je jedino merilo. Treba sve uciniti da se on postepeno povecava. Mi smo svoj u samo 2 godine srozali na dno 90-ih...
 
Pogledaj koliko si se uvredio sto sam rekao za Putina ono isto sto i ti za Tadica. Pa ako tebe to toliko vredja onda budi obazriv prema drugima...

A u SAD ljudi mnogo bolje zive nego u Rusiji... Standard je jedino merilo. Treba sve uciniti da se on postepeno povecava. Mi smo svoj u samo 2 godine srozali na dno 90-ih...

Ja sam ovu temu postavio sa shaljivom namerom, i tako sam dozhiveo i onaj odgovor DJM gde se vidi da je Putin veshtiji fashista shto se tiche pozdravljanja. Putin ima podrshku naroda upravo zato shto je rapidno podigao standard. Meni je jako zhao zashto nash narod ne podrzhava Koshtunicu iako je on podigao nash standard skoro kao Putin, pri chemu mi nemamo naftu i gas. Kad smo mi srozali standard za 2 godine?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top