Uputstvo za daljinski upravljac ???

benitez

Primećen član
Poruka
556
Potrebna mi je pomoc imam stariji model Pilotovog univerzalnog daljinskog upravljaca SUPERTEL URC2002-P ali posto ga dugo nisam koristio zaboravio sam kako se setuje, kako se ubacuje sifra "rucno" ili automatski? Hvala unapred svima ! Pozdrav
 

Prilozi

  • 1114825815.jpg
    1114825815.jpg
    23,9 KB · Pregleda: 1.089
Ja mislim da na tim Pilotovim sr*njima moras sam da trazis kod,imam ja Pilot(kod kineza tranvestita 300 din kosta) i trebas da stisnes SET i TV1 dok je TV ukljucen u isto vreme i onda pocne lampica da svetli i zatim moras da stiskas na otprilike svake 3 sekunde crveno dugme tj. POWER dok se TV ne ugasi,kad se ugasi pustis daljinski i nista ne stiskas vise,onda bi trebalo da radi.
 
ONO STO JE BITNO A NIKO NIJE NAPISAO :
PRITISNES ISTOVREMENO SET I TV1
NAKON TOGA UKUCAS SIFRU (npr.1015 za moj Samsung TV) PA SE PRITISNE POWER
Ako se ugasi(ili upali) TV to je ta sifra
Pilot radi besprekorno, a ukucavao sam sifre koje je postavio "vuda", mada ih ima i u uputstvu koje sam dobio uz Pilot, kasnije sam video ....
 
Molim pomoć. Imam Pilot Supertel URC 2002-p (Kina). Uspio sam na TV Grundig naći kod, aktivirao funkcije: rade UKLJ, ISKL, TTXT, glasnoća, kanali biranje do 9.
Ne mogu birati kanale 10 i dalje. Na tipkama CH+ i CH- ne može. Imaju tipke 1-/11 i 2-/12 koje ne reaguju. Zna li netko objašnjenje ili ima original uputstvo za ovaj URC.
Hvala.
 
Molim pomoć. Imam Pilot Supertel URC 2002-p (Kina). Uspio sam na TV Grundig naći kod, aktivirao funkcije: rade UKLJ, ISKL, TTXT, glasnoća, kanali biranje do 9.
Ne mogu birati kanale 10 i dalje. Na tipkama CH+ i CH- ne može. Imaju tipke 1-/11 i 2-/12 koje ne reaguju. Zna li netko objašnjenje ili ima original uputstvo za ovaj URC.
Hvala.

Kako si nasao sifru za Pilot Supertel 2002-P? I kod mene je kineski supertel, ali nikako ne upjevam da nadjem. Imam TV Gorenje AK-30. Trazio sam sifre za razlicite tipove televizora marke Gorenje, ali ne postoji ova marka. Nadam se da to ne znaci da ga ovaj TV ne podrzava. TV je kupljen 2008. godine.
 
Ja imam Pilot univerzalni daljinski i kada uradim sledece korake 1.Drzim tipku SET i TV1 zajedno dok crvena lampica ne pocne da svetili.Onda pritisnem tipku SET i lampica pocinje da svetluca.Posle toga svake 3 sekunce pritiscem crvenu tipku POWER i nakon 1minut televizom se ugasi i odmah pritisnem broj 1 da sacuvam tu sufru.I kada hocu da upalim TV sa tipkom 1 ono nece??? Mozel' mi ko pomoci oko toga,Hvala :)
 

Back
Top