Uputstvo za daljinski upravljac ???

Ja mislim da na tim Pilotovim sr*njima moras sam da trazis kod,imam ja Pilot(kod kineza tranvestita 300 din kosta) i trebas da stisnes SET i TV1 dok je TV ukljucen u isto vreme i onda pocne lampica da svetli i zatim moras da stiskas na otprilike svake 3 sekunde crveno dugme tj. POWER dok se TV ne ugasi,kad se ugasi pustis daljinski i nista ne stiskas vise,onda bi trebalo da radi.

Hvala brte za pomoc da te nije bilo morali bi te izmisliti.. ;D DRago mi je vise nego ikome!! Hvala opet! ;)
 
Molim Vas koji znate

Ima li neki Univerzalni upravljač koji radi na Audio Video risiveru Pioneer VSX-512 ili eventualno ako neko ima original na prodaju?

Ili eventualno neki kod za njega da ukucam? Imam neki Univerzalni upravljač marke CHUNGHOP sa kojim sam upario TV LG, SAT risiver Dreambox i Pioneer DVD, ali ovaj AV risiver neće nikoji kod koji je došao u uputstvu sa univerzalnim upravljačem. Za ovaj univerzalni upravljač treba kod sa 4 cifre.
 
Pritisnes SET i TV1-istovremeno,i crvena lampica ce se upaliti,Sad kucas jednu od ovih TROCIFRENIH sifara koje cu ti napisati.Ukucas jednu po jednu,probas,ako sifra odgovara lampica se ugasi.Dakle,SET i TV1 istovremeno,zatim sifra,to je sve.Evo ti sifre,probaj svaku,svaki put isti postupak iznova :026;033;043;159;160;170;175;212;289;215;702;703:716.Sretno !
 

Back
Top