Ljubav iz inostranstva

Poruka
16.125
Da li verujete u to da moze da se desi da upoznate nekog preko neta a on iz neke druge zemlje i da se zaljubite i odete da zivite sa njim???

Jel vam se desilo tako nesto? Jel znate nekoga kome se to desilo?

Ja imam prijateljicu tj poznanicu tj od koleginice drugaricu koja je upoznala tipa i otisla sa njim u Svicarsku i sad su tamo i kao dobro im je :)
 
Mimi a cula si ti da se to nekome desilo.??? ma znam ja za to za kamericu nego neki ljudi ne kapiraju neke stvari,.. ne bitno...

Cula si da se nekome to desilo ili ima neko takvo iskustvo u tvojoj okolini?

Jel Hanibalkin muz iz FR ili je "nas" covek ;) ??
 
Sve je ljudi u zivotu moguce! Sve, ali bas, bas sve! I nikada ne oklevajte u to!

Cak i ako se nikada nikome do tada nije desilo, cak i ako svi misle da je nemoguce, ako vi mislite i verujete da je moguce i iostvarljivo onda jeste! Ali je isto tako vrlo tesko i neostvarivo ako u to sami ne verujete iako vam svi garantovali kako je lako i moguce.

A jubav....i ako je nemam i tuzna sam, ali smatram i dalje i uvek cu, ma kako bilo, da ljubav nema granica! Granice stvaramo i postavljamo mi sami. I jedino mi, iz straha, nemogucnosti , stida, Boga pitaj cega...

Dakle verujem i uvek podrzavam ljude koji idu, ko ja, srcem kroz zivot. Da boli i kad goris goris do srzi i svaki dah, celo telo, kompletan zivot se menja, trese leti i pada sa osecanjima ali osecam....a taj osecaj se ni sa cim na svetu ne moze uporediti niti kompezovati...

Zato ljudi volite se.

:)
 
Da li verujete u to da moze da se desi da upoznate nekog preko neta a on iz neke druge zemlje i da se zaljubite i odete da zivite sa njim???

Jel vam se desilo tako nesto? Jel znate nekoga kome se to desilo?

Ja imam prijateljicu tj poznanicu tj od koleginice drugaricu koja je upoznala tipa i otisla sa njim u Svicarsku i sad su tamo i kao dobro im je :)

Један мој рођак је упознао тако неку нашу Американку. Била сам на свадби пре 2 године. Требало је да заједно живе у Америци, али нисмо се чули од онда.


Ја не бих то радила, ма не бих се сада селила ни до првог села, акамоли у иностранство! Нарочито не бих са неким стренџером (наши још и ђене-ђене). Ипак су то различите културе, обичаји, васпитање...тамо си сам, без иког свог...

А гледала сам скоро и неку емисију на ТВ о томе како су на Западу домамљивали жене из Источне Европе - све крене као нежна веза и богзнакако, љубав цвета ...а онда је зароби и прода као бело робље...:roll:
 
Један мој рођак је упознао тако неку нашу Американку. Била сам на свадби пре 2 године. Требало је да заједно живе у Америци, али нисмо се чули од онда.


Ја не бих то радила, ма не бих се сада селила ни до првог села, акамоли у иностранство! Нарочито не бих са неким стренџером (наши још и ђене-ђене). Ипак су то различите културе, обичаји, васпитање...тамо си сам, без иког свог...

А гледала сам скоро и неку емисију на ТВ о томе како су на Западу домамљивали жене из Источне Европе - све крене као нежна веза и богзнакако, љубав цвета ...а онда је зароби и прода као бело робље...:roll:

Hvala Hellen ,..srce si... a sta ako taj neko dodje u Srbiju prvo?
 
Da li verujete u to da moze da se desi da upoznate nekog preko neta a on iz neke druge zemlje i da se zaljubite i odete da zivite sa njim???

Jel vam se desilo tako nesto? Jel znate nekoga kome se to desilo?

Ja imam prijateljicu tj poznanicu tj od koleginice drugaricu koja je upoznala tipa i otisla sa njim u Svicarsku i sad su tamo i kao dobro im je :)

Sta ti sad ustvari pitas? Dal se neka/o zaljubio u stranca/strankinju ili pitas dal je iz inostranstva pa nebitno jel stranac ili ne.....

Meni se to desilo.....nisam to planirala, nit se takve stvari planiraju.....nego jos uvek sam ovde gde jesam...:lol: a volela bi mozda da nisam....

Na kraju krajeva uopste mi nije toliko bitno gde cu da budem...odselila bi se i u Srbiju, bilo gde.....samo da sam sa osobom koju volim i koja mene voli....pare se lako zarade, samo ako umes...
Da sam otisla na vreme, mnogo bi mi lakse bilo...ali kad ja ocu, ovo, pa ono....i ovako....jbga..
 
Poslednja izmena:
znam nekog ko je tako uradio, venchali su se ali koliko z nam razveo se i vise nije s njom. ne znam koliko su bili zajedno tipa godinu dve. ok malo se sigurno vncao i zbog vize ali ipak je bila veza.
ali povrsno znam. doduse meni je to izgldalo ekstremno ali on je valjda bio u tom fazonu da nikom ne polaze racune ovo ono? pre toga su se valjda dugo dopisivali. evo ako chita nek se tera. mislim da se vratio ovde ali nisam sigurna
 
Mimi a cula si ti da se to nekome desilo.??? ma znam ja za to za kamericu nego neki ljudi ne kapiraju neke stvari,.. ne bitno...

Cula si da se nekome to desilo ili ima neko takvo iskustvo u tvojoj okolini?

Jel Hanibalkin muz iz FR ili je "nas" covek ;) ??

Brbljiva Kiša je imala nekih problema i na kraju se razvela, vraća se ovamo, nisam sigurna za detalje. Hani ima ćerkicu Lauru a za muža ne znam. Ima još par forumašica koje su otišle u inostranstvo a u kom aranžmanu, ne znam, samo otprilike dolaze na forum kad ih uhvati nostalgija. A to upoznavanje i zaljubljivanje preko neta, meni je sve to mačka u džaku, pisala je Kiša o svom "slučaju" nadugačko i naširoko na Domu i porodici, ako se dobro sećam. I što kaže Hellen, zamisli, prodaju te u belo roblje! :sad2:
 
a nisi se bojala da ce te prodati u belo roblje ili slicno?? A jesi li ti otisla ili je on dosao? :D

Hahah...kakvo belo roblje....doduse nije to smesno, sasvim moguca varianta....

Ja i on smo se upoznali preko Mirca...taj dan mi bilo dosadno, kisa je padala, nije mi se islo van.,..i tako ja nasla sebi zanimaciju da chatujem preko Mirca ( to sam tada radila i nikad vise - ipak vise volim druzenja uzivo )...on je mene kontaktirao a ja vise puta odbila da prica sa njim tj. nisam se ni javljala...i posto je bio toliko uporan a meni dosadno, reko ajd...:lol: pocnemo da pricamo, sasvim opusteno...predjemo na Msn, kasnije izmenimo slike, brojeve telefona, adrese i nakon nekih 8 meseci odlucimo da se vidimo....dogovorili smo se da se vidimo na mestu gde mozemo i ja on da dodjemo bez problema....znaci na pola puta....

Malo sam ti otkacena pa mi nije bila frka da odem tek tako sama.....a jes bila roditeljima....posto imamo zaista ok odnos, sve sam im naravno rekla....bila je frka da me puste...ali posto znaju da sam ja na svoju ruku a i veruju mi dovoljno, nekako su prihvatili sve to i pustili me....a imala sam 18 god...
 
pa ako cemo da paranoisemo moze i komshija da te proda u belo roblje da ne pominjemo skorashnji slucaj DDD.. ok necemo da paranoishemo

da li bi neko mogao da vas predje preko foruma na neki zao nachin i kako... sta mislite ko ovo prati
 
Hahah...kakvo belo roblje....doduse nije to smesno, sasvim moguca varianta....

Ja i on smo se upoznali preko Mirca...taj dan mi bilo dosadno, kisa je padala, nije mi se islo van.,..i tako ja nasla sebi zanimaciju da chatujem preko Mirca ( to sam tada radila i nikad vise - ipak vise volim druzenja uzivo )...on je mene kontaktirao a ja vise puta odbila da prica sa njim tj. nisam se ni javljala...i posto je bio toliko uporan a meni dosadno, reko ajd...:lol: pocnemo da pricamo, sasvim opusteno...predjemo na Msn, kasnije izmenimo slike, brojeve telefona, adrese i nakon nekih 8 meseci odlucimo da se vidimo....dogovorili smo se da se vidimo na mestu gde mozemo i ja on da dodjemo bez problema....znaci na pola puta....

Malo sam ti otkacena pa mi nije bila frka da odem tek tako sama.....a jes bila roditeljima....posto imamo zaista ok odnos, sve sam im naravno rekla....bila je frka da me puste...ali posto znaju da sam ja na svoju ruku a i veruju mi dovoljno, nekako su prihvatili sve to i pustili me....a imala sam 18 god...

E vidis to je lepo.... :) I?
 

Back
Top