Kako je moguće da se vodi takva poljitika?

Gashi Krasniqi

Obećava
Banovan
Poruka
68
Nikako nam ne ide u gljavu americka ekonomija kaže jedan ekonom na jednom teljeviziskom programu veceras. Kažu da će nam ukinuti pomoć od 50 miljiona doljara koje nam delje svake godine dzabe. Pa delje te Makedoniji, Aljbaniji, Kosovu, Crnoj Gori, nabroja on bogami mnogo tih zemlja sto dobijaju pomoć bez da imaju obaveze vracanja.

Mnogo para mnogo, bolji gljava sto ovi daju, alji kako to daju a doljar cas gore cas dolje opet kaže ovaj ekonom. A ja misljim e moj prika dodji ti na Krstaricu da ti objasne eksperti kako to ide.

Nama će ukinuti pomoć kako kažu zbog onog dechka Miljadina Kovachevica, cccccccc. . . ako citaju, a znam da citaju, ovo Srbi iz USA, sljucajno nemojte da pljunete na uljici, jer ode Vojvodina. . .

Koljiko se vecheras samo odigrava kafanskih tucha u svetu, pa i tamo kod njih, u kojima verovatno ucestvuju „predstavnici” raznih nacionaljnosti, pa pogledajte samo sajt comegetyousome.com koljiko tucha samo snimljeno kamerom, a u 70 posto njih ucestvuju kojekakvi Kurdi, Mudzahedini, verovatno ima i Bosanaca (pretpostavljam da ustaša nema jer nemaju oni m. . . za tucu) i sta sad ? Udari im sankcije svima, ipak su to njihovi gradjani.

Crnogorci su resilji da ove sezone podmire svoj ekonomski budzet od turizam pa im vice pomoć neće biti jer oni su monako i onako propalji. Čim zaljadni eto njih na ljecenje na vojnomedicinsku jer im tamo radi neki komsija koji je dipljomu zavrsio u Pljavoj na medecinsko fakultetu.
 
nije fazon niti je nimalo zanimljivo glumiti nekog siptara .
nek ti slika malo pojasni ....
wbyxdd.jpg

bolje da glumis nekog amerikanca ... mozda ce te neko postovati zbog ideje .
preterujes covece
 

Back
Top