SKANDALOZNO!

Olegunj Obasanj

Početnik
Banovan
Poruka
28
Sinoć je na RTS isao neki „dokumentarac” kojeg su uradile neke tajne sluzbe al da me zakoljes ne bi smeo da uperim prst cije!!!
Jedno je SIGURNO!!!
Antisrpske 100% JER...
Radovana su DIREKTNO krivili za pad RSK bas oni za koje svaki normalan Srbin zna da su oni to učinili... borislav mikelic (i on se u međuvremenu maskirao u nilskog konja) ...mile mrksic (vojskovodja kakvog je samo komunisticka skola mogla da stvori) i novakovic i još neki milisav (čuo nisam za njega de ga nasli)... i kurta i murta...
A akcenat NIJE stavljen na to da je veleizdajnik sloba ugostio ustašu sarinica preko TRIDESET puta...tri četiri puta CAK IZMeđu „bljeska” i „oluje”...zemlja mu koske izbacala.
Moje vidjenje sinoćne emisije je da će ustaške obavestajne sluzbe ići prvo na svadju između Srba iz Srpske i RSK a onda i Srbije sa ovima...
Ne mogu da shvatim da nasi tkz novinari toliko ništa ne znaju i ne vide!
Svaka izjava uzeta od ustaških funkcionera bila je u sluzbi zavade u Srbiji...
A svaka uzeta od onih guzonja (mikelic odokativno meri 300 kila) koji su izdali ljute (i LJUTE) Krajisnike je da i SAD zastite njihovog sljobu... kako i ne bi kad im je omogućio da se natove kao tuljani...
Prvog Augusta 1994 sloba uvodi sankcije RS, Karadzic u bezizlaznoj situaciji nazove Tudjmana i trazi pomoć u hrani i gorivu!
Za uzvrat mu daje obecanje da se neće mjesati kad Hrvatska napane Krajinu niti će dozvoliti pripajanje RSK i RS. Tako je i bilo ladno ih pustijo preko Glamoca Grahova da dodju na Dinaru povise samog knina. Cetvrtog Augusta sloba poziva svog kolegu Sarinica i pita kroz smjeh: jeli bre šta to radite to tamo?
Samo da napomenem da je Babic dan prije u USA ambasadi potpisao plan Z4
Ali hrvati su rekli sad je kasno!
 
Sinoć je na RTS isao neki „dokumentarac” kojeg su uradile neke tajne sluzbe al da me zakoljes ne bi smeo da uperim prst cije!!!
Jedno je SIGURNO!!!
Antisrpske 100% JER...
Radovana su DIREKTNO krivili za pad RSK bas oni za koje svaki normalan Srbin zna da su oni to učinili... borislav mikelic (i on se u međuvremenu maskirao u nilskog konja) ...mile mrksic (vojskovodja kakvog je samo komunisticka skola mogla da stvori) i novakovic i još neki milisav (čuo nisam za njega de ga nasli)... i kurta i murta...
A akcenat NIJE stavljen na to da je veleizdajnik sloba ugostio ustašu sarinica preko TRIDESET puta...tri četiri puta CAK IZMeđu „bljeska” i „oluje”...zemlja mu koske izbacala.
Moje vidjenje sinoćne emisije je da će ustaške obavestajne sluzbe ići prvo na svadju između Srba iz Srpske i RSK a onda i Srbije sa ovima...
Ne mogu da shvatim da nasi tkz novinari toliko ništa ne znaju i ne vide!
Svaka izjava uzeta od ustaških funkcionera bila je u sluzbi zavade u Srbiji...
A svaka uzeta od onih guzonja (mikelic odokativno meri 300 kila) koji su izdali ljute (i LJUTE) Krajisnike je da i SAD zastite njihovog sljobu... kako i ne bi kad im je omogućio da se natove kao tuljani...
Prvog Augusta 1994 sloba uvodi sankcije RS, Karadzic u bezizlaznoj situaciji nazove Tudjmana i trazi pomoć u hrani i gorivu!
Za uzvrat mu daje obecanje da se neće mjesati kad Hrvatska napane Krajinu niti će dozvoliti pripajanje RSK i RS. Tako je i bilo ladno ih pustijo preko Glamoca Grahova da dodju na Dinaru povise samog knina. Cetvrtog Augusta sloba poziva svog kolegu Sarinica i pita kroz smjeh: jeli bre šta to radite to tamo?
Samo da napomenem da je Babic dan prije u USA ambasadi potpisao plan Z4
Ali hrvati su rekli sad je kasno!


Ја сам гледала ту емисију и приметила сам да су сад ухватили нови фазон, ВРЛО СОФИСТИЦИРАН!, презентовања "истине" српском народу.
Сад је фазон да лаж убаце међу истину, ваљда су укапирали да ако нам сервирају "голе чињенице" на онакав начин како их они виде (кроз очи запада), да то не пали баш много код нас. А познато је да је најбоља лаж она убачена између две истине.
Сачекала сам да видим ко је правио тај "документарац" и већ у другом реду одјавне шпице се видео ВВС, и Филип (чини ми се) Шварм.
И мени је скандалозно да се овако нешто прикаже на јавном сервису. Мислим - није
довољно што и ја, као неистомишљеник, морам да трпим разне "аналитичаре", "социологе" и "експерте" у служби режима, него сад морам да гледам и историју на "нов начин"!
Ја уредно плаћам ТВ претплату али од политичара и аналитичара које ја ценим, не видим никога!
Можда је време да престанем да плаћам претплату...
 
Ја уредно плаћам ТВ претплату али од политичара и аналитичара које ја ценим, не видим никога!
Можда је време да престанем да плаћам претплату...

Pa jebga, tebi niko nije obecao da ako ti placas pretplatu, da ce oni da pokazuju samo one ljude koje ti cenis.
 
Pa jebga, tebi niko nije obecao da ako ti placas pretplatu, da ce oni da pokazuju samo one ljude koje ti cenis.

Ја и не тражим да приказују САМО оне људе које ја ценим, али такође не желим да гледам САМО оне које не ценим.
 
Necu da se picim sa tobom.......samo da znas ovaj sto je postavio temu je Weishaupt :D:D

Нека и јесте Weishaupt, пружио ми је одличну прилику да кажем шта мислим, с обзиром да сам и ја приметила овај "документарац".

Мада се не слажем са ЊЕГОВОМ интерпретацијом "документарца".


П.С. Шта ти значи ово: "пицим"? :cool:
 
Poslednja izmena:
Нека и јесте Weishaupt, пружио ми је одличну прилику да кажем шта мислим, с обзиром да сам и ја приметила овај "документарац".

Шта ти значи ово: "пицим"? :cool:

Picim - svadjam, natezem, nadjebavam itd :)
 
Sinoć je na RTS isao neki „dokumentarac” kojeg su uradile neke tajne sluzbe al da me zakoljes ne bi smeo da uperim prst cije!!!
Jedno je SIGURNO!!!
Antisrpske 100% JER...
Radovana su DIREKTNO krivili za pad RSK bas oni za koje svaki normalan Srbin zna da su oni to učinili... borislav mikelic (i on se u međuvremenu maskirao u nilskog konja) ...mile mrksic (vojskovodja kakvog je samo komunisticka skola mogla da stvori) i novakovic i još neki milisav (čuo nisam za njega de ga nasli)... i kurta i murta...
A akcenat NIJE stavljen na to da je veleizdajnik sloba ugostio ustašu sarinica preko TRIDESET puta...tri četiri puta CAK IZMeđu „bljeska” i „oluje”...zemlja mu koske izbacala.
Moje vidjenje sinoćne emisije je da će ustaške obavestajne sluzbe ići prvo na svadju između Srba iz Srpske i RSK a onda i Srbije sa ovima...
Ne mogu da shvatim da nasi tkz novinari toliko ništa ne znaju i ne vide!
Svaka izjava uzeta od ustaških funkcionera bila je u sluzbi zavade u Srbiji...
A svaka uzeta od onih guzonja (mikelic odokativno meri 300 kila) koji su izdali ljute (i LJUTE) Krajisnike je da i SAD zastite njihovog sljobu... kako i ne bi kad im je omogućio da se natove kao tuljani...
Prvog Augusta 1994 sloba uvodi sankcije RS, Karadzic u bezizlaznoj situaciji nazove Tudjmana i trazi pomoć u hrani i gorivu!
Za uzvrat mu daje obecanje da se neće mjesati kad Hrvatska napane Krajinu niti će dozvoliti pripajanje RSK i RS. Tako je i bilo ladno ih pustijo preko Glamoca Grahova da dodju na Dinaru povise samog knina. Cetvrtog Augusta sloba poziva svog kolegu Sarinica i pita kroz smjeh: jeli bre šta to radite to tamo?
Samo da napomenem da je Babic dan prije u USA ambasadi potpisao plan Z4
Ali hrvati su rekli sad je kasno!

sloba izdajnik:hahaha:veleizdajnik :hahaha:

treba te uhapsiti:rtfm:

naravno da ne treba da se stavi akcenat,dosta se lagalo na slobin racun.:rtfm:

SLOBA JE SRPSKI HEROJ

tebi i tvojima zemlja koske izbacala a ne slobi

IZDAJNICE 1
 
Mada, nikad se ne zna gde ce Laminat opet udariti.
Volite li patose?

Dobro bre SvRabov (zasvrbe me šta misliš), što si tako dosadan i navalentan? Što me napadaš bez razloga? Zašto si opsednut? :???:

Volite li talibane? :thumbdown:

Necu da se picim sa tobom.......samo da znas ovaj sto je postavio temu je Weishaupt :D:D

Naravno da nije. Ja kažem da nisam; ti kažeš da jesam; niko nema argumente; pa možda si je najzad i ti postavio. Loše ti ide uloga tajnog agenta. Da si pogodio možda bi postao inspektor Radiša; ovako možeš biti samo inspektor Prdiša.

00020185.gif


Нека и јесте Weishaupt, пружио ми је одличну прилику да кажем шта мислим, с обзиром да сам и ја приметила овај "документарац".

Мада се не слажем са ЊЕГОВОМ интерпретацијом "документарца".


П.С. Шта ти значи ово: "пицим"? :cool:

Naravno da je nije postavio Weishaupt. Ovo uopšte nije moj stil. :rtfm:

Ne slažem se ni ja. :hahaha:

Ovo "picim" pismenim ljudima ne znači ništa; nepismeni možda i razumeju. :dash:

Sta je Patose (Laminat), smeta ti nesto?

Ništa taliban, zašto bi mi smetalo?

00020075.gif


sloba izdajnik:hahaha:veleizdajnik :hahaha:

treba te uhapsiti:rtfm:

naravno da ne treba da se stavi akcenat,dosta se lagalo na slobin racun.:rtfm:

SLOBA JE SRPSKI HEROJ

tebi i tvojima zemlja koske izbacala a ne slobi

IZDAJNICE 1

Gomila gluposti! Uhapsiti nekoga zato što je rekao nešto loše protiv balkanskog kasapina. :dash:

000202C1.gif
 

Back
Top